Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (50) összesen

Téma: INOX acél rc tank

Member
    Hozzászólás
    74
    Szia!

http://www.intertechnika.eu/
    Ők csinálták, eddig nem volt probléma. Azt azért meg kell jegyezni, hogy ők ipari megrendelésekkel foglalkoznak, tehát 20 ezernél olcsóbb munkákat nemigen csinálnak.

Member
    Hozzászólás
    74
    Még egy dolog, ha jól emlékszem ők csak fémet vágnak, fát, műanyagot nem, a keletkező gázok miatt.

Member
    Hozzászólás
    74
    Közben alakul itten a rajz, megnyúlt a gép, meg kapott még egy pár futógörgőt, sárvédőt.. Utóbbi kell, mert kipróbáltam homokban, és nagyon feldobálta a hátára. Szerintem kap egy (kettő) erősebb motort is a plusz súly miatt, szerintem 30A Keda lesz, hk-n csak az van raktáron értelmes áron. Azzal elég tempós lesz :-D

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    He-he, te is elvagy, de legalább gyümölcsöző területen. Hajrá!!!
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hozzászólás
    404
    Heh-heh, ha hiszed, ha nem a vezetősín félével próbálkoztak a "nagyok" is, jelesül a PT-76 úszó/felderítő páncélosnál, igaz, nem a láncot, hanem a csapokat akarták a helyükön tartani. Akkora méretekben rettentő volt a kopás, és hát vicces, hogy egy "felderítő páncélos" minden egyéb zaj mellett még erős fémes csattogást is hallat menetközben:-)
    A plusz görgő jó gondolat, nem jó, ha az orr nagyon túlnyúlik a láncon, korlátozza a lépcsőmászó képességet.
    &quot; 2 dolog végtelen: az univerzum és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.&quot; /A.E./<br />

Member
    Hozzászólás
    74
    Hát.. nem szép, de legalább csúnya ezzel a virslilánctalppal. Azért ráfért valami brutál nagy cső, azt látom..
    Itt a sín szerintem be fog válni, "szárazon" alig kopik, de még kipróbálom. A zaja már nem lesz feltűnő amellett ami eddig is van :-D A plusz görgőpár miatt hosszabb lett a test, így az első görgő ugyanott van az orrhoz képest, tehát a lépcsőmászó képesség emiatt nem változott. Most ez elméletileg 6cm (szerintem egészséges, a testmagasság 10cm), a súlyponttól függ hogy mekkora akadályra tud felmenni anélkül hogy hátrabukfencezne. Igazából a plusz görgő a "bólintási stabilitást" fogja javítani, illetve arányosabb is lesz tőle a test.

Most itt tartok, szerintetek ez a sárvédő alapelvben jó? Még teszek bele íveket, nem lesz ilyen szögletes. Sajnos jelenleg azon áll a projekt hogy nem volt elég motor raktáron HK-n és nem tudtam rendelni... Ami most benne van azt pedig nem gyártják már hogy az ég megáldja őket..
    Csatolt k Csatolt k

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Sztem nem rossz, csak ha tolatsz, ekkora bevágással nem fogja megint telibedobálni a gépet elölröl? Bokákat meg kerülném még egyenlöre

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Member
    Hozzászólás
    74
    Bokákat?? Azmiaz?
    Nem tudom.. Megrajzolom hagyományossal is aztán meglátom milyen. Már kezd sok alkatrésze lenni szegénynek :-D Még valahogy a fedelét kellene jobban megoldani, mert hát így nem éppen hermetikus, cserébe nagyon egyszerű.

Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Emberi boka, elég "Carmageddon"-os így első blikkre

Minden lehetséges...

2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Member
    Hozzászólás
    74
    Kicsit átterveztem, jobban is néz ki így szerintem.. Közben sikerült átszerelni egy hk motort "front mount"-osra (ha ez az), tehát hogy a tengely az állórész oldalán jöjjön ki, lehet hogy ez lesz a megoldás, mert így lehet használni az olcsó narancssárga aerodrive motorokat, amikből legalább mindig van raktáron. Mert persze a keda is pont akkor fogy el mikor kéne...
    Emunem: Így van, de ennek az a dolga hogy odab*sszon rendesen :-D
    Csatolt k Csatolt k

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve