Szavazás eredménye: Biztosítás

Szavazók
13. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • NEKEM VAN (lessz, volt)

12 92,31%
  • KELL A FENÉNEK

1 7,69%
Oldal: 3 / 44 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (440) összesen

Téma: BIZTOSÍTÁS !!!!

Anonymous
    Guest

BIZTOSÍTÁS !!!!

Sziasztok! A biztosítást a Generali intézi, és jövő héten megnézem nektek a kötvényt, illetve azt , hogy lehet-e közvetlenül kötni. Kedves rokonom intézi az egészet a biztosítónál:-)))))

BIZTOSÍTÁS !!!!

Szuper!
    Köszi előre is!
    &quot;E örööö, e bódottáá. E áá ö örö i bódottáá.&quot;<br />http://www.repulomodellezes.hu

Member
    Hozzászólás
    83

BIZTOSÍTÁS !!!!

Halihó!
    Gyerekek! Jó lenne konkrétum. Pl. a "cavalloni"-ba hol lehet belépni. Kinél kell jelentkezni, telefon cim stb..
    Nem pár k.-n múlik a történet, bár dobálni sem szeretnén a lovettát.

Szóval addig megvan, hogy elmegyek a (egyszer majd megtudom) címre, szépen megtörlöm a lábam, köszönök, hogy csótojom, lehet e itt biztositást kötözni... . De hol ???????????
    Üdv rátok és házatok népére karsa istván

Senior Member
    Hozzászólás
    919

BIZTOSÍTÁS !!!!

1165 Budapest, Veres Péter u. 157. info@cavalloni.hu 1625 Budapest, Pf. 16
    Tel/fax: +36 1 311-0471

Pinkert Györgyöt kell keresni.
    Cavalloniról itt van egy kis info: http://www.cavalloni.hu/bemutat.htm

Üdv

Member
    Hozzászólás
    83

BIZTOSÍTÁS !!!!

Helló Hilti!
    Köszönöm a választ. Küldtem nekik egy emiltet mert a telefontot nem bírják felvenni, vagy foglalt.
    Az eredmény megosztom veletek.

üdv karsa

Member
    Hozzászólás
    83

BIZTOSÍTÁS !!!!

Üdv a csapatnak!
    Na ma kaptam válasz a cavallonitól. Invitálnak, hogy látogassam meg őket, de a biztosításra vonatkozó kérdésemre semmi válasz nem érkezett! Személyesen be fogok menni és majd elmesélem, hogy mire jutottam.
    Akkor sem értem, hogy miért ilyen szemérmes téma ez!!!
    Nem értem, hogy akinek esetleg van MO-n biztosítása az miért nem tudja elmesélni konkrétan, hogy hol, mikor, kinél, hogyért stb. lehet biztosítást kötni ebben a témában.
    A Raid legalább nevesítette a feltételeket és az összeget, de az a megoldás (ajánló híjján, és nem akarok egyelőre külföldön repülni)nekem magas labda. A Hilti is adott észt, de továbbra is hiszem, hogy legalább egy fórumlakó van akinek van biztosítása. Csak könnyebb lenne ha rendelkezne az ember bemenő adatokkal, mielött utnak indulna.
    Maradok várakozva és tisztelettel
    Karsa István aki akkor is köt biztosítást ha a fene fenét eszik

Senior Member
    Hozzászólás
    370

BIZTOSÍTÁS !!!!

Szia Karsa,

Én életemben először tavaly mentem a Cavalloni-ba. Még akkor befizettem az éves díjat, ami igazolására kaptam egy kis csekket.
    A klubtagsággal automatikusan biztosítást is kötöttem (illetve kötődött magától, ahogyan a macska farka le van lógva fáról).

Gyuri bácsi két hét múlva telefonált, hogy menjek be, és vegyem át a névre szóló modellező-kártyámat.

Egyszóval: nem kellett "külön" biztosítást kötnöm. Káresetet még nem okoztam, úgyhogy használnom sem kellett => nem tudom, hogy milyen biztosítás.

Üdv,
    Mm

BIZTOSÍTÁS !!!!

Idézet karsa eredeti hozzászólása
    Üdv a csapatnak!
    Na ma kaptam válasz a cavallonitól. Invitálnak, hogy látogassam meg őket, de a biztosításra vonatkozó kérdésemre semmi válasz nem érkezett! Személyesen be fogok menni és majd elmesélem, hogy mire jutottam.
    Akkor sem értem, hogy miért ilyen szemérmes téma ez!!!
    Nem értem, hogy akinek esetleg van MO-n biztosítása az miért nem tudja elmesélni konkrétan, hogy hol, mikor, kinél, hogyért stb. lehet biztosítást kötni ebben a témában.
    A Raid legalább nevesítette a feltételeket és az összeget, de az a megoldás (ajánló híjján, és nem akarok egyelőre külföldön repülni)nekem magas labda. A Hilti is adott észt, de továbbra is hiszem, hogy legalább egy fórumlakó van akinek van biztosítása. Csak könnyebb lenne ha rendelkezne az ember bemenő adatokkal, mielött utnak indulna.
    Maradok várakozva és tisztelettel
    Karsa István aki akkor is köt biztosítást ha a fene fenét eszik
    Semmi szemérmes nincs. itt. (Ez a biztosítás: mint fent írtam, csak le lettem cseszve...)

Én megmondom a konkrétat.:
    elmégy a X. ker hangár u. 10-be,
    előtte felhívod a
    1-2912758 számot, Tóth Mihályt keresve.
    BPMSE és megkérdezed a frankót.
    Felhívhatod a Tokodi zolit is: 20-9963973.
    &quot;E örööö, e bódottáá. E áá ö örö i bódottáá.&quot;<br />http://www.repulomodellezes.hu

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

BIZTOSÍTÁS !!!!

ha EZ a biztositas, akkor miert kell elmennie barmelyik klubhoz is.. alfa, ne mergesits..

D

BIZTOSÍTÁS !!!!

Idézet dudkin eredeti hozzászólása
    ha EZ a biztositas, akkor miert kell elmennie barmelyik klubhoz is.. alfa, ne mergesits..

D
    Bocs, pongyola voltam!
    Úgy gondoltam, hogy véleményemet fenntartom, mert ellenkező információt nem találtam az általad említett cavalloni honlapján sem: ez a biztosítás szart sem ér sajnos a "mezei repkedésre".
    És: egyébként is a gép nem biztosítással repül.
    És: ha már sajnos nincs használható biztosításunk, mi magunk azért biztosíthatjuk a repülés biztonságát józan belátással és még pénzbe sem kerül...

a biztosítást nálunk legalábbis a klubban köthetünk(gondolom árukapcsolás).
    ...

Nem olyan bonyolult.

Bocs, de már kezd óvodába menni ez a thread.

Oldal: 3 / 44 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva