Oldal: 1 / 36 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (360) összesen

Téma: Phantom 4

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    47

Phantom 4

djiphantom4c.jpg djiphantom4-ed.jpg

DJI Phantom 4
    EUR €1599

Okosabb, karcsúbb, gyorsabb, erősebb.
    Akadályelkerülés "akadály érzékelő rendszer" a két előre néző kamera lehetővé teszi,hogy automatikusan kikerülje az akadályokat.
    Végsebesség 45 mérföld/h (vagy 20 méter per másodperc).

Specs:

http://www.dji.com/product/phantom-4/info#specs
    Utoljára módosítva: donka által : 2016-03-03 08:46

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    47
    5 kamera segíti a Phantom 4 repülését. Kettő megtalálható a test alján, kettő az elején és ezek mellett még ott van a fő 4K kamera is, ami mindig felvételre készen áll. Az exra érzékelők segítségével, ill. az optimalizát Vision Positioning System segítségével már nem csak a GPS-re hagyatkozhatunk. A könnyebb repülés következtében a felvételek megkomponálására több energiát tudunk fordítani. A megújult Vision Positioning System a beltéri repülésnél lesz csak igazán a segítségünkre, fedett téren is úgy repülhetünk, mintha a szadban lennénk.

Nem csak az extra érzékelők segítenek a repülésben, hanem az ActiveTrack funkció is nagy újításnak számít. A DJI GO alkalmazáson keresztül kijelölhetünk egy tárgyat, legyen az egy autó vagy akár egy ember, és folyamatos mozgás közben is végig rajta marad a kameránk. Korábbi demó változatoknál problémát okozott, hogy ha a lekövetendő tárgy elfordult, vagy épp más szögből látszódott, akkor megzavarodott az érzékelő és nem ismerte fel a továbbiakban, a DJI azonban kiküszöbölte ez a hibát.

Korábbi változatoknál csak GPS alapján tudott lerepülni egy-egy útvonalt, vagy előre el kellett menteni az érinteni kívánt pontokat, a TapFly azonban megkerüli ezeket a módszereket. A DJI GO alkalmazásban csak meg kell érinteni azt a pontot, ahová el szeretnénk küldeni a Phantom 4 drónunkat és automatikusan el is végzi az utasításunkat. Az érzékjelőknek köszönhetően arra se lesz gondunk, hogy kerülgessük az akadályokat, hiszen magától kikerüli azokat.

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    TBS CROSSFIRE LRS
    Hozzászólás
    2.916
    Szerkeszd a hozzászólásod! Ezek elfértek volna egy max két hozzászólásban.
    Hibrid F450 E800 (Fürkész 2.0) - DJI A3 / Lightbridge 2 (HD -- 1080P)
    Headplay HMD - HD Ground Station (Építés alatt..
    ) -
    SPARK*

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    47
    Megtettem

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    47

Senior Member Gózika logója
    Hely
    Budapest, XVII.
    Hozzászólás
    676
    Ennek is lesz több verziója? Gondolom azokat később adják ki.
    Vajon mikor lesz érdemes átváltani rá?
    Kíváncsi leszek az első tesztekre, a megbízhatóságra.
    Értem én, hogy több érzékelő került bele, remélem a szoftver is megbízható lesz hozzá előbb-utóbb, mert akkor az akadály elkerülő funkció nagyon szimpatikus lesz benne...

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    47
    P4 túlságosan letisztult lett szerintem. Valahogy a P3-nak komolyabb a megjelenése.

P3.jpg

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    213
    Az egyik híres online napilapon is megjelent egy cikk a P4-ről. Természetesen olyan címmel kb, hogy az új kémdrón már automatikusan követi az embereket. Gusztustalan, az összes eddigi drónos cikkük erről szólt. A kommentekről nem is beszélek már.

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    47
    Ezt érdemes megnézni

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    47
    Idézet Keldorn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik híres online napilapon is megjelent egy cikk a P4-ről. Természetesen olyan címmel kb, hogy az új kémdrón már automatikusan követi az embereket. Gusztustalan, az összes eddigi drónos cikkük erről szólt. A kommentekről nem is beszélek már.
    Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni. Azon csodálkoznék,ha csak jókat lehetne olvasni a dórónokról.

Oldal: 1 / 36 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva