Oldal: 2 / 34 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (340) összesen

Téma: Phantom 4

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    TBS CROSSFIRE LRS
    Hozzászólás
    2.849
    phantom 4 első repülés...

Hibrid F450 E800 (Fürkész 2.0) - FrSky Taranis Plus TX / TBS Crossfire LRS TX/RX - Connex ProSight HD 720P
    DJI F550 (Test) - DJI A3 / Lightbridge 2 (HD -- 1080P) -
    Headplay HMD - HD Ground Station (Építés alatt..
    ) -

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    48
    hol lehet ilyen rövid lightning kábelt szerezni

Member
    Hely
    Budapest XX
    Hozzászólás
    48
    5350mAh, 15.2V LiPo battery

Battery 1-500x500.jpg

Hely
    Szombathely
    Telefon
    TBS CROSSFIRE LRS
    Hozzászólás
    2.849
    Phantom 4 belső...

phantom4belso.jpg
    Hibrid F450 E800 (Fürkész 2.0) - FrSky Taranis Plus TX / TBS Crossfire LRS TX/RX - Connex ProSight HD 720P
    ) -

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    928
    Idézet ITEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Phantom 4 belső...

phantom4belso.jpg
    Lassan kezd hasonlítani egy 10 évvel ezelőtti videokamera belsejére.

Hely
    Szombathely
    Telefon
    TBS CROSSFIRE LRS
    Hozzászólás
    2.849

Élő teszt 6:38-tól..
    ) -

Senior Member Gózika logója
    Hely
    Budapest, XVII.
    Hozzászólás
    673
    Élő teszt 6:38-tól..
    Ez a tolatóradaros jellegű megjelenítés és reagálás az akadályra nagyon jól néz ki! Nagyon tetszik. Hogy negatív legyek, nekem pont nem az előrefele menetben félek az ütközéstől, hanem oldalazáskor, vagy hátramenetben. Előre elvileg látom kamerával. Úgy érzem, ez nem nekem szól. Elfordítható kamerás gépen látom ennek igazán értelmét.
    Egyéretelműen látszik, hogy egyre több kényelmi funkciót tesznek bele a Phantom sorozatba, hogy a legszélesebb vevőkört találják meg vele. Bárki azt érezhesse, hogy ezt fogja tudni vezetni biztonsággal.
    Direkt nem új biztonsági funkciót írok, mert első körben vannak aggályaim a megbízhatósággal kapcsolatban, kiindulva az eddigi tapasztalatokból. Hiába lesz jó a hardver, ha a szoftverrel gond lesz.

Anno P2V+ után, amikor megjelent a P3, akkor azt mondtam, hogy nekem bőven elég a P2V+, nem fogok sok pénz kiadni egy kicsivel jobb gépre.
    Persze nem bírtam ki...
    Miután meglett a P3, egyáltalán nem bántam meg. Annyival megbízhatóbb, jobb és kényelmesebb lett nekem, hogy azt mondom, ha a tendencia folytatódik, akkor érdemes követni.
    Bár most is azt érzem, hogy a P3Pro engem teljesen kielégít, de biztos vagyok benne, hogy megint lesz valami olyasmi, ami ezt megváltoztatja.
    Miután többször annyi pénz ráköltöttem a P2V+-ra a 6km hatótávért, mint a gép ára. S a P3 egy filléres parabolával ezt sokkal megbízhatóbban hozza, akkor kicsit rágtam a kefét...

Kíváncsi leszek, hogy a gyakorlatban mennyivel lesz jobb a P4 a P3-nál.

Member Roldino logója
    Hozzászólás
    49
    Idézet Gózika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a tolatóradaros jellegű megjelenítés és reagálás az akadályra nagyon jól néz ki! Nagyon tetszik. Hogy negatív legyek, nekem pont nem az előrefele menetben félek az ütközéstől, hanem oldalazáskor, vagy hátramenetben. Előre elvileg látom kamerával. Úgy érzem, ez nem nekem szól. Elfordítható kamerás gépen látom ennek igazán értelmét.
    Egyéretelműen látszik, hogy egyre több kényelmi funkciót tesznek bele a Phantom sorozatba, hogy a legszélesebb vevőkört találják meg vele. Bárki azt érezhesse, hogy ezt fogja tudni vezetni biztonsággal.
    Direkt nem új biztonsági funkciót írok, mert első körben vannak aggályaim a megbízhatósággal kapcsolatban, kiindulva az eddigi tapasztalatokból. Hiába lesz jó a hardver, ha a szoftverrel gond lesz.

Anno P2V+ után, amikor megjelent a P3, akkor azt mondtam, hogy nekem bőven elég a P2V+, nem fogok sok pénz kiadni egy kicsivel jobb gépre.
    Persze nem bírtam ki...
    Miután meglett a P3, egyáltalán nem bántam meg. Annyival megbízhatóbb, jobb és kényelmesebb lett nekem, hogy azt mondom, ha a tendencia folytatódik, akkor érdemes követni.
    Bár most is azt érzem, hogy a P3Pro engem teljesen kielégít, de biztos vagyok benne, hogy megint lesz valami olyasmi, ami ezt megváltoztatja.
    Miután többször annyi pénz ráköltöttem a P2V+-ra a 6km hatótávért, mint a gép ára. S a P3 egy filléres parabolával ezt sokkal megbízhatóbban hozza, akkor kicsit rágtam a kefét...

Kíváncsi leszek, hogy a gyakorlatban mennyivel lesz jobb a P4 a P3-nál.
    Szerintem csak a dupla imu, dupla iranytu stb miatt lehet erdekes a.megvetele, a kovetkezo 5-os szeria szerintem tudni fogja a 360 fokos vedelmet. ☺

Hely
    Szombathely
    Telefon
    TBS CROSSFIRE LRS
    Hozzászólás
    2.849
    Idézet Roldino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csak a dupla imu, dupla iranytu stb miatt lehet erdekes a.megvetele, a kovetkezo 5-os szeria szerintem tudni fogja a 360 fokos vedelmet. ☺
    Nekem a manuális mód hiányzik ezekből az új modellekből is. Persze,ahhoz tudni kellene repülni ilyen módban is,ami sajnos nem várható el pistikétől,aki megveszi az "drónját" a boltban. Arra haladunk,hogy lassan semmire sem kell figyelned,mert az elektronika mindent megold.
    Ez rossz irány. Legyenek inteligensek a gépek,de maradjon meg a kézi vezérlés lehetősége,mert akár rosszul is dönthet az algoritmus és akkor már késő. Sajnos a piac az eladásra van kihegyezve,nem pedig a biztonságos,felelősségteljes üzemeltetésre.
    ) -

Senior Member Gózika logója
    Hely
    Budapest, XVII.
    Hozzászólás
    673
    Nekem a manuális mód hiányzik ezekből az új modellekből is. Persze,ahhoz tudni kellene repülni ilyen módban is,ami sajnos nem várható el pistikétől,aki megveszi az "drónját" a boltban. Arra haladunk,hogy lassan semmire sem kell figyelned,mert az elektronika mindent megold.
    Ez rossz irány. Legyenek inteligensek a gépek,de maradjon meg a kézi vezérlés lehetősége,mert akár rosszul is dönthet az algoritmus és akkor már késő. Sajnos a piac az eladásra van kihegyezve,nem pedig a biztonságos,felelősségteljes üzemeltetésre.
    Egyetértek!

Oldal: 2 / 34 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve