Oldal: 2 / 403 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (4027) összesen

Téma: Phoenix RC

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Úy tűnik, ez az üzlet nem kapkodja el a dolgokat. Szombaton rendeltem meg a programot. Most kaptam egy automatikus emailt, eszerint a rendelésem új státusza: "processing". :shock: :lol:

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Most írtak, hogy legkorábban december 7-én tudják küldeni, mert a gyártó szállítmánya késik. :cry:
    Azt válaszoltam, hogy akkor legalább valami gyorspostával küldjék, inkább fizetek többet. Mert közvetlenül Karácsony előtt itt őskáosz lesz a postán, és félek hogy elveszik.

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Megjütt a Phoenix! :lol:

Piszok jó. Az eddigi legjobb heli szimuláció, amit próbáltam (rfg3.5, AFP, ClearView). Az első T-Rex, ami eléggé hasonlít az igazihoz.

Nagyon tetszenek a csilivili funciók is. Lehet víz felett repülni, fodrozódik, csíkot húz ha a heli talpa beleér, ha nem vigyázok, bele is bukik és elsüllyed, szép csobbanú hanggal. Az úszótalpas hidroplán, ha felfordul, a két úszótalp látszik... :lol:

Tele van apró bugokkal. Pl. a menű előhívásakor hajlamos teljes ablakos módból valami félig ablak, félig teljes hibás módba váltani. vagy pl. a file browse funkció nem látja az összes könytárat. A water effect egyszer ki tudja miért eltűnt, újaindításnál megjelent.

Összességében a bugok nem zavarják a játékot. Remélem kiszedik őket idővel.

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Felvettem egy videót egy vízre szálló heliről.
    Nem csak ezzel a helivel, hanem pl. a T-Rex600 szántalpával is lehet hasítani a vizet. :lol:

http://video.google.com/videoplay?do...25333564820893

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Egy jobb minőségű video, T-Rex 600 hasítja a vizet. :lol:
    http://mmormota.uw.hu/tr2.avi (9 Mbyte)

Senior Member
    Hozzászólás
    133

Phoenix RC

Húúúú...ez nagyon jóóóó...bárcsak lenne ilyen az Aeroflyben is...
    Eladó motorok és motorokkal kapcsolatos dolgok a honlapomon: motorolcson.gportal.hu

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Néhány rövid vélemény a Phoenixről, az rcgroups fórumról:

Itt a ClearView-ről volt szó, de mindig előjött a Phoenix mint referencia... :wink:
    trvo:
    I am a competition level 3D flyer and fly for Quick UK and Aurorra
    [...]

using Clearview to learn advanced manoeuvres will be more of a hinderance as you will have to learn to fly on Clearview, and then re-learn to fly your heli afterwards. I had this problem for a long time with XTR and G3 and it dragged me back.

A decent sim at any level will make learning and progression faster and much more sucessful. I find Phoenix fits this bill nicely, especially since V1.03...

Nyers fordítás:
    Versenyző szintű 3d pilóta vagyok, Quick UK és Aurora
    [...]

A Clearview a nehezebb figurák tanulásában inkább akadályoz, mert meg kell tanulni a ClearView-ben, aztán újratanulni a valódin. Ugyanez volt a problémám az XTR és a G3 esetében is és ez hátráltatott.
    Egy megfelelő szimulátor minden szinten gyorsítja és sokkal sikeresebbé teszi a a tanulást. Úgy találom, a Phoenix megfelel ennek a követelménynek, különösen az 1.03 változat óta.

TRExTuning (arra a kérdésre reagálva, hogy lehetne eldönteni, melyik szimulátor a legjobb):

There is no debate to resolve, the most accurate flight model on any heli sim currently is Phoenix, no if buts or maybe's

Nyersen: Nincs feloldandó vita, az összes jelenlegi heli szimulátor között a Phoenix rendelkezik a legpontosabb repülési modellel, nincs itt semmiféle de, ha, talán...

---------------------------------

Én is így gondolom. Persze nem tudok olyan jól vezetni, de ezzel a szimulátorral éreztem először, hogy valóban helit vezetni tanulok, nem csak az alapmozdulatokat gyakorlom valami segédeszközön. Az összes többin állandóan voltak zavaró eltérések, hol egészen feltűnőek, hol csak épp észrevehetőek, de nem úgy viselkedtek a helik ahogy az igaziak.

Pl. a T-Rex meg az eRaptor a valóságban eléggé eltérően viselkedik. Mégis, más szimulátorokon a két valódi heli jobban hasonlított egymásra, mint a akármelyik a szimulált változatára.
    A Phoenixnél meg mindkettő inkább a szimulált párjának felel meg, és a szimulációban is pontosan azokat az eltéréseket tapasztalom a két szimulált modell között, mint a két valódi között.
    Ha a valódi T-Rex után a valódi eRaptort reptettem, mindig kellett pár nyolcas, hogy hozzászokjak a változáshoz. Ugyanez van a szimulátoron, ha modellt váltok.

Junior Member
    Hozzászólás
    12

Szimulator beszerzese

Sziasztok,

Latva a Phoenix-szel kapcsolatos kedvezo velemenyeket, elhataroztam, hogy en is megrendelek egyet. Felkeszultem az egy-ket hetes varakozasra, es tegnap neten, a www.phoenix-sim.com cimen leadtam a rendelest. Ez volt tegnap 10.40-kor. Ma 9.00-kor megkaptam a csomagot, pontosan azt (Hitec csatlakozoval), amit rendeltem... Felelmetes. Tobb, mint 1500 km (Angliabol jott a csomag), kevesebb, mint 24 ora alatt... Az arat tekintve tobb volt, mint az eddig megszolaloknal, en 97.40-et fizettem (fontban), ami kb 37eFt. Ez a kovetkezokeppen nez ki:
    PhoenixRC Simulator JR Plug 68.05
    Adaptor DIN for Futaba/Hitec 4.20
    Shipping 10.65
    VAT (17.5 %) 14.50
    Total 97.40
    Este indul a moka....

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Phoenix RC

Szia Gdudas!

Valamit remélem rosszul látok a Phoenix purchase oldalán mert ott 249 font árat írnak, ami kb.100 000 HUF-az baromi sok!
    Akkor most mennyibe kerül?

Üdv
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

Junior Member
    Hozzászólás
    12

phoenix

Szia Krafcsiki,

Én is a purchase-n keresztül, a www.phoenix-sim.com-ról jutottam az árat is feltüntető oldalra. Az általad említett összeget nem látom. Nálam fontban 79.95 szerepel (bal oldalt lehet dollárra vagy eurora váltani). Az egyszerű megtalálás érdekében ennek a lapnak a címe:
    http://www.ekmpowershop4.com/ekmps/s...LAYCAT&catid=1, de - elvileg - ugyanide kell eljutnod az Order PhoenixRC Direct nyomógomb megnyomása után a szimulátort kiválasztva. Én Visa kártyával fizettem, gyakorlatilag azonnal leemelték róla a fent említett összeget.

Azóta nagy lelkesedéssel használom, tetszik benne a tréning mód (meg lehet adni pl. lebegésnél, hogy normál, vagy fejjel lefelé lebegsz, de azt is, hogy melyik irányokra reagáljon, így a fokozatosság elve is tud érvényesülni). Éna downloads oldalról letöltöttem mindent, amit lehetett, tetszett, hogy koax is van. Ugyanakkor lehet "kérni" is. Én ezt is próbáltam, és a Dragonfly HM 52-t szerettem volna kipróbálni. Megírtam, még aznap válaszoltak, hogy milyen irányokból, milyen felbontású fotókat küldjek. Sajnos ez nem volt számomra kivitelezhető,mert nincs ilyen modellem :-)

Vagyis eléggé meg vagyok elégedve a kiszolgálással.
    Ha tudok segíteni, várom a további kérdéseket...

Üdv,
    Gábor

Oldal: 2 / 403 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve