Oldal: 3 / 403 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (4027) összesen

Téma: Phoenix RC

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Én a blinktrading-től vettem, 80 Fontért, vagy valamivel kevesebbért, mert nem tudtak azonnal szállítani, és a várkozás miatt adtak kedvezményt. A 240 Font valamilyen félreértés lehet. A towerhobbies-nél 160 dollár.

Továbbra is nagyon meg vagyok vele elégedve, sokat használom, szerintem ez a jelenlegi legjobb heli szimulátor.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Phoenix RC

Sziasztok!

Most ebben a pillanatban nyomntam az entert, szinte azonnal kaptam az smst a banktól, hogy vásároltam!!!

Remélem én is hasonlóan gyorsan kapom, nagyon izgulok!
    A Phoenic Direct Orderingen keresztül rendeltem, és mivel remélem boldog DX7 tulaj leszek hamarosan, ezért nem kellett semmilyen adaptert kérnem hozzá-így 34 000 HUF-ba került nekem!!!

Köszönöm a segítséget Gdudas!
    Üdv
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Phoenix RC

Sziasztok!

Na az a magasabb ár egy olyan verzió, ahol a DX7 mellé adják a szimulátort-az viszont jó ár!

Üdv
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Phoenix RC

Sziasztok!

Azért ez tényleg durva: ma szombaton -igaz munkanap- délelőtt 11-kor meghozta a FEDEX a progit!!!

A gond csak az, hogy a DX7-m még nincs meg! Nemsokára...

Üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    1.149

Phoenix RC

Sziasztok!

Ennek a szimunak a repülős részével foglalkozott már valaki behatóbban?
    Azt látom hogy terem és pár habgép van benne ,de inkább az érdekelne ,hogy az RFG 3.5-höz képest mennyivel jobb, rosszabb ,vagy életszerübb!?

Üdv a Picipocc
    Skypeeicipocc

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Phoenix RC

Sajna én még csak a dobozt nézegetem, illetve telepítettem, de még nem lehet próba!
    De talán ha a többiek többet tudnak. Esetleg nézd meg a gyári oldal repcsis videóját:
    http://www.phoenix-sim-files.com/fil...e_pitts_v1.mpg

üdv

mmormota
    Guest

Phoenix RC

Idézet Krafcsiki eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Azért ez tényleg durva: ma szombaton -igaz munkanap- délelőtt 11-kor meghozta a FEDEX a progit!!!

A gond csak az, hogy a DX7-m még nincs meg! Nemsokára...

Üdv
    Ha nehezen viseled a várakozást, a mostani rádiódat is rákötheted, ppm módban. Csak két szál drót. :wink:

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Phoenix RC

Szia Mormota!

Ez bennem is felmerült, csak az a baj, hogy már eladtam!
    Azért köszi!

Üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

1.04 update

Sziasztok!

A hónap végére ígérik az 1.04-s frissítést, sok igen tuti dolgot tettek bele!
    Lesz még MiniTitan is benne, meg TRex600 Nitro is!!!

Várom nagyon!!!
    Üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

update

Sziasztok!

Felkerült a legújabb sok-sok ponton javított, új dolgokkal megspékelt frissítés!

Üdv

Oldal: 3 / 403 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva