Oldal: 401 / 403 ElsőElső ... 301351391397398399400401402403 UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.001 - 4.010 (4026) összesen

Téma: Phoenix RC

Member
    Hozzászólás
    49
    Sziasztok. Tudja valaki hogy lehet e smart tv re szimulatort telepíteni? Köszi előre is.
    Isten malma lassan őröl.

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Sziasztok! Bixler modellem van melynek iranyitasat szeretném gyakorolni. Milyen programot ajánlotok illetve mennyibe kerül?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 2 eszközömről

Senior Member
    Hozzászólás
    183
    Üdv Láttam még phoenix szimulátor csoportba raktak letöltő linket onedriv-ra tudna valaki ebben segíteni mert nekem csak a régi telepítője van meg a 3.0 cd de nem frissitti magát... köszi.

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.134
    hol van ez a csoport?
    minden ami repül...

Senior Member
    Hozzászólás
    183
    Hoppa. Most latom h ctrl+c crtl+v miatt bent maradt az a resz, szoval ebben de elobbre, es mar nem el a link.

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9195-el

Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.134
    Adok neked linket 5 höz de nem biztos hogy megy régi h.kulcsal...
    Viszont ha nem megy abban is tudok segíteni
    minden ami repül...

Junior Member
    Hozzászólás
    7
    Sziasztok!

Teljesen kezdőként szeretnék egy kis segítséget kérni az alábbiakban:
    (A kezdőknek szóló topikot már elolvastam, de szeretnék egy kismegerősítést kapni, hogy jó úton haladok és nem rögződnek be hülyeségek már az elején pl egy rossz táv. beállítás maitt)

1.)
    Hogyha a szimulátorban a földön megdöntöm a helit és aztán visszahuzom a botot középre akkor kitér majd visszaáll, ha viszont felemelem a levegőbe és pl oldalra megdöntöm akkor kitér és hiába huzom vissza a botot középre ugyanúgy megdöntve marad és kuszik oldalra. Azt megértem, hogy a tehetetlensége miatt kuszik oldalra de miért marad bedölve. Nekem kell ugymond ellenkormányoznom? Tehát ha bedöntöm h oldalra menjen amikor azt akarom h egyhelyben álljon visszakel döntsem ellenkező irányba és ha már nem döl semerre akkor állíthatom kvázi középre a kart? Előtte egy kis Syma koaxom volt annál nem merültek fel ilyen "gondok" D (nyílván az fixed pitch gép volt, a szimulátorba T-rex 450 FBL-t állítotam)

2.)
    Nem fér a fejembe, hogy mire jo a swash mix? Szimulátornál (Phoenix RC) beállíóttam 120°swash plate-t, de teljesen meghülyült, amikor meg normalra állítottam a tvon (Spektrum DX6) l működik.
    Azt értem, h konkrét funkciot és nem egy darab szervot állitok vele, ellentétben mondjuk a travel adjustal. De ugyanezt megtehetem a dual rate el is, pl végkitérések tekintetében. Azt megértem, h megkell adni h milyen tipusu imbolygom van, mert ez alapján tudja kiszámolni h mozgassa a 3om szervot, ha például elore szeretnék haladni, az is ok, h ciklikushoz hozzátudok mixelni throttlet igy nem süllyed le a gépem, ha erosen megdöntöm valamilyen irányba, de h miért lehet itt is maximális kitérést állitani az egyes funkciokhoz azt nem értem. Miért szukséges ez, ha a dual ratenél is megtudom tenni.

Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    5.134
    hát ez így elég sok
    inkább telefonon...
    küldtem pü
    minden ami repül...

Member
    Hozzászólás
    83
    Szevasztok!

Segítségeteket kérem.
    Évek alatt elkeveredett a hardverkulcsom. Jelenleg hol, kinél lehet vásárolni?

Válaszokat privátban.

Köszönettel:
    Laci

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni én is nekem a lemez sérült meg és kellene egy link hogy le tudjam tölteni az alap 2,5-ös verziót régi hardver kulcshoz.
    Előre is köszönet!!
    Üdv Misi

Oldal: 401 / 403 ElsőElső ... 301351391397398399400401402403 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve