Oldal: 352 / 380 ElsőElső ... 252302342348349350351352353354355356362 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.511 - 3.520 (3795) összesen

Téma: Villám kérdések amihez nem kell külön téma !

Senior Member Pale logója
    Hely
    Pécs, Komló
    Hozzászólás
    435

Senior Member
    Hozzászólás
    369
    Üdv
    Igen, méretes darab, úgyhogy szerintem 1:6-os
    Még egy olyan kérdés, én túl is szeretnék rajta adni, körülbelül mit érhet egy ilyen?
    Előre is köszönöm

Senior Member
    Hozzászólás
    369
    Üdv
    Az árnak hiánya nélkül felraktam inkább licitre, kinek menyit ér, anyiért viszi.
    http://gyujtemeny.vatera.hu/makett_m...387708825.html

Köszönöm
    Üdv
    Ami nem úszik, vagy repül, nem is érdekes.

Senior Member
    Hozzászólás
    163
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem. Szeretnék egy lámpasort felszerelni az egyik off-road-om bukócsövére. Három lámpát szeretnék. Ilyet sajna még csak nem is láttam. A kérdés az lenne, hogy ha veszek egy négy vagy öt lámpából álló egységet és azokból csak hármat építek fel vagy a felesleges ledet/ledeket kihagyom, lehet így használni vagy valami gondot okoz ha a nem használom mindet? Remélem érthető voltam. Segítségeteket előre is köszönöm!

Senior Member
    Hozzászólás
    163
    Senki sem tud segíteni?

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.545
    Idézet Tomka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Senki sem tud segíteni?
    Elég sok a lehetőség így ismeretlenül, ezért pontos választ sem lehet adni. Gondolom ahogy én sem, úgy más sem tudja mi van egy ilyen lámpasorban.
    Párhuzamos kapcsolás esetén LED-el összeépített áramkorlátozás esetén, lehet rövidíteni, soros kapcsolás esetén megfelelő feszültség és előtét ellenállás kell, illetve áramgenerátoros táplálás esetén lehet rövidíteni.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    ebay-en van 3 lámpás készlet....
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hozzászólás
    163
    Köszönöm Keril a segítséget. Emunem! Kerestem az ebay-en is, de nem találtam. Lehet hogy nem jól kerestem volna? Tudnál adni egy linket? Előre is köszi!

Senior Member billmester logója
    Hozzászólás
    333
    Sziasztok!
    Keresek győri offroad-os kollegákat! Egy pályát kellene benépesíteni...
    Privátban jelentkezzetek kérlek.
    Üdv, János
    Bf-109E, FW-190A, Ju-87B, Fi-156C, Do-335, Catalina, FuntanaS, Skeeter, MiG-21, Styroman Funcub, meg egy repülő cápa... de ez dinamikusan változik

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    857
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem. Szeretnék egy lámpasort felszerelni az egyik off-road-om bukócsövére. Három lámpát szeretnék. Ilyet sajna még csak nem is láttam. A kérdés az lenne, hogy ha veszek egy négy vagy öt lámpából álló egységet és azokból csak hármat építek fel vagy a felesleges ledet/ledeket kihagyom, lehet így használni vagy valami gondot okoz ha a nem használom mindet? Remélem érthető voltam. Segítségeteket előre is köszönöm!
    Szia

Adott mondjuk ez a fényhíd fillérekért
    http://www.sgmodell.hu/led-vilagitas...ez-fekete.html
    Ugye annyi lámpa testet használsz fel belőle amennyi jól esik, nálam az IFA-ban a kaszni lámpáinak is ilyen van betéve.
    A LED-eknél azt kell megnézni, hogy a kis kínai, hogy gondolta a 6V-os vevő feszültség csökkentését, szokták sorba kötögetni, párhuzamosan előtét ellenállással, szokták egyesével minden LED-hez előtét ellenállást használni stb..., de ezt majd csak akkor tudod meg ha már megvetted a kiválasztott készletet.
    Igazából azt sem árultad el miről, mekkora feszültségről akarod üzemeltetni stb..
    De a legtisztább ha bemész egy elektronikai alkatrész boltba miután kiderült mekkora feszültségről akarod üzemeltetni és veszel minden LED-hez előtét ellenállást pár forint darabja.
    Vagy betehetsz egy világítás szett elektronikát és annak a kimeneteire már dughatod a LED-eket közvetlenül egyesével, és akár még villoghatnak is
    http://www.sgmodell.hu/led-vilagitas...t-villogo.html
    Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta.

Oldal: 352 / 380 ElsőElső ... 252302342348349350351352353354355356362 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva