Oldal: 379 / 379 ElsőElső ... 279329369375376377378379
Eredmény: 3.781 - 3.785 (3785) összesen

Téma: Villám kérdések amihez nem kell külön téma !

Junior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    18
    Köszönöm a segítséged!!!
    Az lemaradt hogy hanyadikán mentek ismét fehérvárra vagy még nem biztos az időpont?

Senior Member
    Hely
    Budapest, Újpest
    Hozzászólás
    2.160
    Szeptember 29-én lesz a nyári KCSD utolsó fordulója Székesfehérváron. Októbertől csarnokban szőnyegen két helyen: Vértesszőlős, és Szár.
    TT-01, TRF 416X, TRF 416 WE, Sakura Zero S, VRX Spirit

Junior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    18
    Hello!!

Ide is beírom amit Necro kollégának is (hátha)!!

Sajnos 29.én dolgozom,így nem tudok részt venni az eseményen!!

Mint írtam "minden" lehetőséggel próbálkoztam már amit itt írtatok,tanácsoltatok!!! Egy dolgot nem tudtam kipróbálni,az pedig a programozó kártya!! SG-ektől szerettem volna vásárolni egy programozó kártyát de sajnos se az üzletbe,se rendelésre nem tudnak nekem hozni Tamiyahoz!!Még univerzálisat se!!!!

Így akinek esetleg van programozó kártyája,vagy máshogy be tudja állítani a hátramenetet,és el is tud jönni hozzám (BP. 18.kerület),plusz megmutogat nekem pár apróságot,fizetnék érte 10.000.-ft-ot!!!!
    "Elvileg" ahogy itt írták,pár perc alatt be lehet állítani,20-perc alatt szerintem meg lehet mutogatni egy pár dolgot az autón,mit hogyan lehet állítani,mire figyeljek stb..
    Szóval aki rendelkezik max félórás szabadidővel,és érdekli a dolog,írjon nyugodtan privibe!!!

Köszönöm Előre is!!!

Sziasztok!

GCM 4ten alvázhoz keresek pontos méretadatokat, esetleg rajzokat.
    Tud valaki segíteni?
    Előre is köszönöm!
    Üdv,
    András

Graupner MX-20 HOTT, Alpina 3001, Vick Mini DLG

Senior Member conflict logója
    Hozzászólás
    369
    Van ötlete esetleg valakinek egy ilyen hibajelenséghez?
    Egy kép-piros 1/10 rendőrautó villógóról van szó,amely tökéletesen működik, az autó bekapcsolása után gyönyörűen tesz a dolgát, fut rajta a váltakozó felvillanás, de amint a távot is bekapcsolom, a fény megáll, az a led, amelyik csak fél fénnyel világított, az úgy is marad. Ha a kormányt tekergetem, néha változik a fény, hol ez gyullad föl, hol egy másik, rendszert nem véltem benne felfedezni. Azt már kipróbáltam, hogy csak tápot kap, a jelkábelt leszedtem, de akkor sem működik. A távirányító kikapcsdolása után sem tér magához, de ha az autót (illetve az esc-t) kikapcsolom, meg vissza, megint minden szépen csillog-villog, amíg a távirányítót ismét be nem kapcsolom...
    Nem az aláírásomban szereplő sakuráról van szó, egy régi nikko 350z autóba került egy kefés vrx alap esc, és egy goolrc távirányító+annak a vevője, meg egy tök alap szervó van benne, a motorja maradt a gyári kefés, a többi elektronika a kukába került belőle.
    Utoljára módosítva: conflict által : 2018-09-29 14:30
    vrx murena + goolrc 8.5T + tsky 120A
    honda nsx jgtc sakura xi sport + 8.5T cheetah cs60

Oldal: 379 / 379 ElsőElső ... 279329369375376377378379

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve