Oldal: 274 / 274 ElsőElső ... 174224264270271272273274
Eredmény: 2.731 - 2.739 (2739) összesen

Téma: Lejtőzés

Senior Member Endre logója
    Hely
    Budapest XI. ker.
    Hozzászólás
    2.915
    Az a jó, ha a ballasztot ki is lehet venni! De ez is bent felejthető....

Senior Member mallan logója
    Hely
    Budapest IV.
    Hozzászólás
    782
    Nagyon köszönöm

Senior Member
    Hozzászólás
    2.024
    Sziasztok, ehhez az észak-nyugati szélhez ami mostanában fúj, melyik lejtőzős domb alkalmas itt BP közelében?
    Köszi!
    A repülés a világ második legizgalmasabb élménye. Az első legizgalmasabb a leszállás!

Megjöttem tegnap hajnalban Gdansk-ból (Mechelinkiből, Rewa-ból). Nagy út volt, főleg így egyedül, nagy kaland. Eddigi legjobb eredményem eddig százalékosan - http://f3xvault.com/?action=event&fu...&event_id=1193
    Ott volt a világbajnok, és a teljes osztrák, lengyel válogatott, akiknek ez VB-felkészülés is volt. A helyi erők egy részét és több neves német, szlovák, cseh versenyzőt sikerült elhagyni, igaz, helyenként csak hajszállal, de mégis. Nagyon tömött volt a mezőny. Idén kb. háromszor repítettem összesen, a Donovaly-i fenyőfás kaland is az elutazás előtt másfél nappal lett normálisabban megcsinálva a bal szárnyon. Azt olvastam a helyiek fórumában, hogy többen 4-5 napot is edzőtábor-szerűen repítettek, szó szerint szénné, kiváló idáben. ... de főleg az volt jó - megnyugtató!! - érzés, hogy a hazai feltárt gyakorlóterepek eléggé passzoltak (Sóskút, Epöl, Sárisáp) mind-mind helyes döntés volt és a rajtuk eltöltött itthoni idő sem volt meddő, mert tök hasonlók voltak kint is! Egyedül a Mechelinki Klif az, amihez hasonlót itthon csak a Duna partján találtam, de az túl veszélyes és alul nincs mentés (és ÉK-re néz, ami nem gyakori), e téren még nézelődni kéne.
    Most dolgozom, képeket rakok fel a közeljövőben, meg írok is. Isti írt egy tájékoztatást az MMSZ FB oldalára (még korábban.) ott van pár kép. Az emberes képeken Antek látszik, a ~17 éves junior kissrác, a lengyelek nagy reménysége, dobogós is lett (szerk.: a lengyelek között, volt külön eredményhirdetés) Nagyon ügyes!
    f3x(pont)hu

Mivel a FB-re nem tudok írni, itt teszem meg, gondolom, páran azért elolvassák: köszönöm a drukkolást, értesültem róla kint, és nagyon segített!! Másoknak biztos nem volt ennyi "hátszele" !
    f3x(pont)hu

Senior Member
    Hozzászólás
    2.863
    Gratulálok! Tényleg szép eredmény! Szoros mezőny volt a számok alapján!

D
    A szél az a levegő amelyik qrvára siet...<br /><br /><br />

Member
    Hozzászólás
    76
    Gratulálok Laci! Csak igy tovább!

Köszönöm! Hétvégére már tényleg befekezem a cikket.
    f3x(pont)hu

f3x(pont)hu

Oldal: 274 / 274 ElsőElső ... 174224264270271272273274

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve