Oldal: 1294 / 1568 ElsőElső ... 294794119412441284129012911292129312941295129612971298130413441394 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.931 - 12.940 (15675) összesen

Téma: Ferihegy 3 Elektromos Modellreptér

Senior Member rcmodellfoto logója
    Hely
    Budapest XVIII.
    Hozzászólás
    4.175
    Hangot neki, hadd szóljon!

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

Senior Member memő logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Telefon
    20/280-1044
    Hozzászólás
    1.323
    Soha ne add fel!Dupla szárny,dupla élvezet.

Senior Member
    Hozzászólás
    3.113
    Szerintem a jogalkotonak pontosan ez a haboru volt a celja... elerte! En meg emlekszem, hogy azert kezdtem el modellezni, mert mikozben szereltem, butykoltem majd gondtalanul repitettem, nem gondoltam a napiszarra, gondokra, este kipihenten ertem haza a repterrol.... sajnos ez a hobbi ebben a formaban mar soha nem fogja ugyan azt nyujtani, mint korabban. Szamomra igy a technikai reszet kiveve, elveszitette a lenyeget... kimenni izgulni, idegeskedni felni? Ez a celjuk, egymas ellen forditani meg a baratokat is!!!

Senior Member Tacuma Sato logója
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólás
    187
    Idézet trainerTOMI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a jogalkotonak pontosan ez a haboru volt a celja... elerte! En meg emlekszem, hogy azert kezdtem el modellezni, mert mikozben szereltem, butykoltem majd gondtalanul repitettem, nem gondoltam a napiszarra, gondokra, este kipihenten ertem haza a repterrol.... sajnos ez a hobbi ebben a formaban mar soha nem fogja ugyan azt nyujtani, mint korabban. Szamomra igy a technikai reszet kiveve, elveszitette a lenyeget... kimenni izgulni, idegeskedni felni? Ez a celjuk, egymas ellen forditani meg a baratokat is!!!
    Jól megfogalmaztad.....

Senior Member Niky logója
    Hely
    BUDAPEST
    Hozzászólás
    1.335
    "Szerintem a jogalkotonak pontosan ez a haboru volt a celja... elerte! En meg emlekszem, hogy azert kezdtem el modellezni, mert mikozben szereltem, butykoltem majd gondtalanul repitettem, nem gondoltam a napiszarra, gondokra, este kipihenten ertem haza a repterrol.... sajnos ez a hobbi ebben a formaban mar soha nem fogja ugyan azt nyujtani, mint korabban."

Még nincs minden veszve!
    Én még reménykedek benne, hogy a törvénykezés csak ideig- óráig ér majd ebben a formában, és még ebben a szezonban nagy finomításokra kerül
    Hiszek abban, hogy sok mindent rendszerezni, szabályozni kell... de abban is, hogy ez ne legyen teher, azoknak akik a pihenés, a szabadidő ezen formáját választják!
    Kell, hogy valaki racionálisan lásson a törvényalkotók között is

Senior Member
    Hozzászólás
    3.113
    racionalitás = pénzcsinálás

Senior Member rcmodellfoto logója
    Hely
    Budapest XVIII.
    Hozzászólás
    4.175
    "A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

Idézet rcmodellfoto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tökéletesen ugyanígy (mert jelenleg ez az egy lehetőség van) intézi a mi egyesületünk tagjainak, csatlakozott csoportjainak a légtérengedélyt. Tőletek aki csatlakozott egyesületünkhöz átküldi az engedélyezési papirokat, én pedig hivatalosan, egyesületi szinten lekérem ingyen a minisztériumtól.
    No risk, no fun!

Senior Member Susitu1 logója
    Hely
    BP
    Hozzászólás
    2.363
    Idézet tt.alfa.team eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tökéletesen ugyanígy (mert jelenleg ez az egy lehetőség van) intézi a mi egyesületünk tagjainak, csatlakozott csoportjainak a légtérengedélyt. Tőletek aki csatlakozott egyesületünkhöz átküldi az engedélyezési papirokat, én pedig hivatalosan, egyesületi szinten lekérem ingyen a minisztériumtól.
    tötötötö....hát nem! Csinálni kell még egy jó kis biztonsági elemzést az adott területre a CTR miatt! De azt ugye tudja mindenki, hogy az illetéktörvény szerint minden nonprofit szervezet is ingyen kérhet.
    a DRÓNBÁRÓ

Idézet Susitu1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tötötötö....hát nem! Csinálni kell még egy jó kis biztonsági elemzést az adott területre a CTR miatt! De azt ugye tudja mindenki, hogy az illetéktörvény szerint minden nonprofit szervezet is ingyen kérhet.
    tötötö...ezért írtam, hogy engedélyezési papirokat. Igen, ahol műszeres repülési légtér van, vagy ahhoz 2,5 mérföldnél közelebb vagytok, biztonsági elemzés is kell, ill. a légtér biztonsági szolgálatát ellátó szervezet hozzájárulása. Elvileg ezek nektek már készen vannnak, ha mégsem átküldöm a mienket, az alapján el tudjátok készíteni. A társadalmi szervezeteknek és a kormányzati szerveknek ingyenes, de meló azért van vele...
    No risk, no fun!

Oldal: 1294 / 1568 ElsőElső ... 294794119412441284129012911292129312941295129612971298130413441394 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva