Oldal: 1 / 17 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (168) összesen

Téma: Seagull Edge 540

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Seagull Edge 540

Csak egy picit nem vigyáz az ember, és máris egy ilyen "ronda dög" :-) jelenik meg az ember szobájában:

Sajnos csak 12.5ccm-es mocim van (ajánlott 10-15ccm), de azért remélem elég lesz.
    Esetleg valaki repült már ezzel a géppel?
    "Nem számít, majd kitrimmeljük..."

Senior Member
    Hozzászólás
    286

Seagull Edge 540

Hello!
    Zoo barátom már elfogyasztott egy pár Seagull terméket (nekem is van egy trainer) de ő sajnos nem tud regisztrálni a fórumra,igy tolmácsolom felé ha van kérdésed!:shock:
    Üdv.
    Smith
    "Berepülés dekoráció nélkül,ha sikerül a leszállás akkor kaphat,ha nem akkor minek dolgoztam vele"

Senior Member
    Hozzászólás
    1.109

Seagull Edge 540

Szia hangya

Hát nem gondoltam volna hogy a tegnapi kijelentésed alapjan ilyen gyorsan magveszed a gépet :P
    Gratula hozzá!!!

Esetleg van rá esély hogy még az idén be lesz repülve??? mondjuk hétvégén valamikor?? :P Az jó lenne, én is kicuccolnék ebben az esetben és repülhetnénk egy jót!! :P

Üdv: Zoli
    A sebesség a lényeg, és az érzés ahogy a gép a tested részévé válik

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Seagull Edge 540

Sziasztok!

Kellene nekem egy kis légcsavar ajánlás. Eddig a 150cm-es Extra-hoz 13x6-os APC sport légcsavart használtam (ami a legutóbbi alkalommal leamortizálódott). A fenti Edge-hez mit ajánlanátok 12.5-es ASP motorhoz? Esetelg egy 14x4W APC-t, vagy maradjak a beváltnál?

Még egy kérdés : Az Extra "halálát" is egy függeszkedésben leálló motor okozta ill. egy másik kis gépem is motorleállásal küzdöt a hét elején (egy ideig jól megy a moci aztán 1-2 perc múlva leáll). Javít ezen ha esetleg melegebb gyertyát használnák?

Előre is köszi a válaszokat!

Senior Member
    Hozzászólás
    877

Seagull Edge 540

Szia Zoli!

Gratulálok a géphez! Nagyon tetszik, remélem minél hamarabb láthatom élőben!!! (mostmár csinálhatunk air race-t )

Peti
    "...smoke on!"

Senior Member Papa logója
    Hely
    Szeged, Hungary
    Hozzászólás
    1.065

Seagull Edge 540

Helló Hangya !

Nekem is van egy ilyen modellem 15 ccm Webra motorral. A nyár közepe óta használom. Nagyon jó kis repülő. Korrektül mürepülhető de nem 3D -re való. Egy hónapja megnyúztam és újra borítottam. Majd megpróbálok képeket feltenni, de nem vagyok egy számítógép zseni.
    Sánta István / Papa / 20 / 33 64 726

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Seagull Edge 540

Na sikerült összeraknom a masinát, most (még) így néz ki :

Remélem sokáig marad is ilyen :twisted: . A 12,5ccm-es ASP-vel én sem remélek 3D-t, de gondolom műrepülésre elég (3,8 kg lett üresen, bár valószínűleg egy kis súly még kell bele, hogy jó helyre kerüljön a súlypont).
    Szerintem 3D-re is jó a megfelelő motorral. Néztem 1-2 videót 26ccm-es benzines mocival. Azzal azért sok mindent meg tud csinálni

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Seagull Edge 540

Szia Papa!

Az általad használt Webra motor 2 vagy 4ütemű? Ezzel hogy húzott a masina? Csak azért vagyok kiváncsi, hogy megtudjam mit várhatok a 12,5-es ASP-től.
    Eddig csak 13x6-os légcsavart használtam rajta, de az RCUniverse-es leírások alapján még 14x6-ot is elbír a moci

Senior Member
    Hozzászólás
    571

Seagull Edge 540

Szia!
    Mennyi volt az ára a Modell és Hobby-nál? Ha jol látom onnan vettétek. A fesztáv 198 cm?
    06-30-2266707

Senior Member
    Hozzászólás
    2.196

Seagull Edge 540

Szia Twin!

Ez "csupán" 172 cm-es verzió (abból is a V2, mivel a Modell&Hobby webshopjában még a régebbi verzió szerepel). Az ára viszont megegyezik a V1 árával azaz 50e Ft. Egyébként itt olvasható róla leírás :

http://www.rcuniverse.com/magazine/a...article_id=706

Oldal: 1 / 17 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve