Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen

Téma: DJI A2 Repülésvezérlő

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.108
    Fotózd, illetve videózd le, hogy hogyan kötöttétek össze az egységeket, majd a videón mutasd be, hogy hogyan próbáltatok rácsatlakozni és meglátjuk,hogy mi a hiba.
    HD FPV \\ DJI OcuSync AIR - DJI Goggles RE / DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    Futaba 16SZ - TBS Crossfire - TBS Oblivion - Fürkész -
    HD Ground Station -

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.325
    Igyekszem...

Junior Member
    Hozzászólás
    11
    Az A2 két Can busz portja nem felcserélhető, bizonyos eszközök nem lehetnek egy porton, valamint meghatározott melyikre kell kötni őket (a PMU bárhol lehet). A Datalinknek a Can2-re kellene csatlakoznia. A Wookongnak csak egy van ott nem számít.
    Ha nem ez, akkor nincs ötletem hirtelen.
    Per pillanat nekem a Wookong van a Tarot X8-on, az A2 még dobozban pihen, neki kellene állni szerelni (a többi hét mellett).
    Ha USB-n csatlakozol az A2-re van a progiban egy teszt rész, ami mutatja a csatlakozott eszközöket, és még a firmware verziót is megmutatja. Tools fülön a Device Info & Connection, csak még Datalinkkel együtt nem próbáltam.

Idézet csomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy A2-nk egy S800 EVOn, de a legjobb tudásunk és két SJI szerviz legjobb tudása alapján sem tudtunk egyetlen bit adatot sem közölni a kopterrel, Ipad, Windows vagy macbook rendszerekről és azt sem tudták megmondani, mi a baja.
    Azt tudom, hogy az USB vagy BT eszközöket az oprendszerek felismerik, és a két rádió modul LEDjei alapján van kapcsolat a földi és a kopteren lévő modul között, de sehogy nem tudtunk rácsatlakozni a gépre.
    Van esély rá, hogy tudod a megoldást?
    Utoljára módosítva: foka_ által : 2017-11-29 19:53

Junior Member
    Hozzászólás
    11
    Na, az A2-vel én is belefutottam ebbe a hibába. A GS földi egységének a BT modulját fel kell dugni egy DJI vezérlőre közvetlenül (Phantom 2, Wookong, esetleg az A2 eredeti BTU LED-je helyett), és resetelni kell az usb-n összedugott vezérlőn keresztül (egy eldugott kis menüpont).
    Én megcsináltam a Wookongal és az A2-vel is, így már felismerte a iPad GS. De nem szabad a iOS saját Beállítások menüben párosítani, csak a DJI szoftverből!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva