Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 192526272829
Eredmény: 281 - 285 (285) összesen

Téma: 2 m feletti hajómodellek.

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    908
    Kérdezted a szabályzót. Ez a legújabb verzió, nagy tapasztalat még nincs. Elsőre jónak mutatkozik, a feszültség 7V-30V-ig
    A fetek 100A-esek A kihajtás 90% . A jelenlegi állapotában a jövő hétvégén lesznek a mérések, még én sem tudom, hogy mennyit esznek a motorok.De amint láttad megy szépen és sem a motorok sem a szabályzó nem melegedett. Hőmérőt nem használtam de olyan 40-45 fok lehetett. Kb 20 perces üzemidő után. A szabályzó közvetlenül a rádióról üzemel, a vevőnek külön táp szükséges, ez a hosszú évek tapasztalata, hogy azonos tápról sok a zavar igaz a mai rádiók erre már nem annyira érzékenyek de egy külön táp"fillérekért" beszerezhető így nincs értelme kísérletezni. A szabályzó mérete 80x50x40 mm persze ez nincs dobozolva. Ebben a modellben nem lehet víz így nincs értelme a dobozolásnak. Egyébként akit "Speaker-nek
    neveztél ő most a klubvezető és az ő fejlesztése a szabályzó. Természetesen egyéni kívánságoknak megfelelően programozza a szabályzókat. Ha van még kérdés jöhet.

Senior Member
    Hozzászólás
    869
    Szia, mit lehet programozni a szabályzón?

Tapatalkkal küldve az én MI 9 eszközömről
    Futaba FF9 Super
    Frsky telemetry
    Windy
    Pike Perfect Electric
    MMSZ 4098

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    908
    Hali!
    Például az előre és a hátramenet közti hézagot és a szünetet, a menet karakterisztikáját, hány fokozatra legyen elosztva és milyen ütemben növekedjen a sebesség. F2-ben lányeges a nagyon alacsony fordulat a kikötésnél.

Senior Member
    Hozzászólás
    869
    Értem, köszi.

Tapatalkkal küldve az én MI 9 eszközömről
    Futaba FF9 Super
    Frsky telemetry
    Windy
    Pike Perfect Electric
    MMSZ 4098

Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    908
    Tudom, hogy mindezt a mai rádiók már tudják de ebben a kategóriában sokan használnak még MHz-es rádiókat mint mondtam ez a legolcsóbb kategória. És lassan elfogynak a kefés szabályzók is mivel a legtöbben átállnak a kefe nélküli motorokra. Eddig még elég borsos áruk volt de lassan ott is elér az elfogadható ár. Még a szabályzó ebben a méretben elég fogós árú. Nekem ebbe a modellbe a 2 motor és a szabályzó több mint 65 ezer forint lett volna. Ezért választottam ezt a megoldást.

Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 192526272829

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva