Oldal: 24 / 24 ElsőElső ... 142021222324
Eredmény: 231 - 233 (233) összesen

Téma: 2 m feletti hajómodellek.

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    874
    Köszi!
    Még egyenlőre csak a súlyelosztást próbáltam még a motorokat kell először beépíteni. Sajnos nem emlékszem pontosan de kb 30 évvel ezelőtt palánkoltam ezt a hajótestet. Biztos kiszáradt már,--- most annyi a terv, hogy úszóképessé teszem.

Member
    Hozzászólás
    78
    Ideje volt már hogy vizzel találkozzon! Kíváncsi vagyok, hogy fog úszni!

Tapatalkkal küldve az én SM-A530F eszközömről
    Because I can...

Senior Member blaskojanos logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Hozzászólás
    874
    Igen, sorra veszem az elkezdett munkáimat és megpróbálom folytatni. Az úszásra én is kíváncsi vagyok, az eddigi modelljeimmel sem volt gond. Addig próbálgatom a motorokat és a hajócsavart amíg úgy nem úszik ahogy szeretném. És előttem van a Titanicod, ami gyönyörűen úszik, attól alább én sem adom. Itt az időtartam sem gond mert fér az akku.
    Továbbra is várom azok jelentkezését akik építenek 2m feletti hajómodellt, vagy tervezik a közeljövőben.

Higgyétek el nem olyan vészes dolog ez a méret, olcsóbb a hozzávaló anyag, a méret miatt egyszerűbb a kivitelezés. A látvány meg önmagáért beszél. Egy bemutatón nem kell "távcsővel" nézni. Egyetlen hátránya a szállítás és tárolás, ha valaki ezt tudja vállalni akkor bátran hozzákezdhet. Mint már írtam őszre a "gőzös" találkozó első napján szeretném a nagy hajómodellek találkozóját megrendezni. Elvileg 4 db ilyen modell van a látókörömbe, sajnos a szállítással van gondjuk, ezért bizonytalan a részvételük. Ezért kérek mindenkit ha valakinek a környezetében fellelhető ilyen hajómodell az értesítsen és megpróbálok a tulajdonosával beszélni. Szeretném, hogy egyre népesebb tábora lenne ennek a kategóriának.
    Utoljára módosítva: blaskojanos által : 2019-06-12 17:38

Oldal: 24 / 24 ElsőElső ... 142021222324

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve