Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1234
Eredmény: 31 - 34 (34) összesen

Téma: ICAREX

Senior Member
    Hozzászólás
    348

Re:ICAREX

Idézet ibike eredeti hozzászólása
    esetleg 2008 óta valami újabb beszerzési források, ahol van raktáron is?
    Szia!

Vedd fel a kapcsolatot Kerner Ferivel Herenden, vagy próbáld meg a gyulai klubbal.
    A Ferinek van sok féle és németből szokta behozni.
    A klub honlapján megtalálod az elérhetőséget.
    Üdv:

Senior Member
    Hozzászólás
    3.113

Sziasztok egy 4m gep boritasahoz szeretnek segitseget. Erre az anyagra lehet 2k fenyezni? Vasalasra zsugorodik? Napsutesben nem lazul meg?

Ezeket neztem, de 0 tapasztalatom van az ilyen tipusu boritsaokban! Viszont a sima folia nem megfelelo.

Ezeket neztem;
    Ceconit
    Polyfiber .com covering

Amit a legkonnyebben tudnek szerezni; organza selyem, de nem tartom tulzottan erosnek egy nagyobb fesztavu gephez, raadasul igazandibol a technologiaja sem megfelelo, mert ahogy a videokat nezem, ezeket a foliakat meg vasaljak is miutan megszaradt a ragasztas... Ex 2x jobban feszul. Nem tudom mikent lehetne a selymet vagy a 20g uvegszovetet kelloen megfesziteni?..

Valami ilyesmit szeretnek elerni, tud valaki otletet vagy olyan szemelyt ajanlani aki jartas a temaban? Ismeri a megfelelo technologiat?

http://youtu.be/3ew_srvuszk

Koszonom
    Udv

Senior Member Graphx-34 logója
    Hely
    Nyíregyháza 06305537768
    Hozzászólás
    1.897

Szia!

A régi MHSZ-es időkben ,amikor még csak a külföldről belopkodott modellkatalógusban láttunk oracovert, a Skálában vett selyemsállal boritottuk a szárnyakat.
    Volt vászonfeszitő lakk amitől a selyem és a japánpapir nagyon szépen megfeszült száradás után.
    Festeni is lehetett, már ha volt mivel.
    A mai nitrós parkettalakkokkal, vagy bútoripari kétkonponensű lakkokkal (Milesi) is zsugorodnak száradás során .
    Igy feszitik is a boritóanyagot,de mivel ilyen célra nem alkalmaztam ezeket a lakkokat, teljes bizonyossággal nem tudok állást foglalni,de egy próbát megér.
    A vékony üvegszövetet nem fogod tudni megfesziteni rendesen, nem erre találták ki, laza a szövet szerkezete ,szétfognak csúszni a szálak.

UI:
    Begugliztam, lehet kapni vászonfeszitő lakkot, a selyem-vászonfeszitő lakk-festék kombi szerintem elég erős lesz.
    Ma is jót repítettünk,megtanultam lezuhanni.
    Üdv:BPeti
    peti.b.71@gmail.com

Senior Member gyr logója
    Hozzászólás
    362

Ma voltam Budapesten a Reflexshopban. ( 1069 Budapest Eötvös utca 39. A bejárat a Szondi utca felől.) Jelenleg csak piros színű Icarexük van, ami 1,4 méter széles. Vettem is belőle. Érdeklődésemre azt mondták, hogy a kis forgási sebesség miatt nem is igen fognak tartani, de az alap színekből rendelésre bármikor rövid határidővel hoznak. Minimális rendelési tétel 1 méter anyaghossz. Szabadon repülők borításához én régóta használom, csak ajánlani tudom, mert igen jól bírja az igénybevételt.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1234

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva