Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789
Eredmény: 81 - 84 (84) összesen

Téma: 3D fotózás

Moderátor
    Hozzászólás
    1.941
    Idézet Giggino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az éjszaka el is készült a modell, medium minőségben.
    https://skfb.ly/6BCyR
    Az én szintemen "vállalható" :-)
    Ez igen! Gratulálok!!!
    Nem szólt senki? Csak odamentél, kipakoltál és repítettél?

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    165
    Köszönöm szépen! Bár minőségben még nagyon távol van a Te "butított" Salgói vár modelledtől...
    Közben elkészítettem 3 textúrával (a csatolt képen) - az azért még sokat dobott a megjelenítés minőségén ( a Te modelled "More Model Information" -jéből ellesve...)

Nem tették szóvá, sőt az oldalsó bástyán még egy asztal is a rendelkezésre állt az összeszereléshez.
    Mióta utoljára voltam 1-ről 1.5 Euróra nőtt a belépő ára... ;-)
    Csatolt k Csatolt k

Moderátor
    Hozzászólás
    1.941
    Igen, a Sketcfab-ban lehet (sőt kell is) játszani a beállításokkal. Nekem az a tapasztalatom, hogy legjobban az Agisoftban néz ki a modell. Ezt követően a Meshlab-ban (itt be kell kapcsolni a virtuális megvilágítást) ahol ellenőrizni szoktam, hogy jól exportáltam-e mindent és a leggyengébb a Skethfab-ban. Magyarázom a bizonyítványom )

A Somoskői várhoz hogyan mentél? Nekem a Google Maps az utolsó szakaszra valami gyaloglást tervez ami nem feltétlenül baj, de egyben a határátkelés is a gyalogos szakaszon van. Biztos jó az úgy? Csak mert a következő salgótarjáni látogatásomba megpróbálom betervezni ezt a várat is. Eredetileg nem erőltettem magamban de látva a modelledet nekem is kell!

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    165
    A Petőfi kunyhóval szemben álltam meg. Itt kiszélesedik az út, kb. 3 autó tud parkolni.
    https://www.google.hu/maps/dir/48.17.../data=!3m1!1e3
    De ha ez foglalt lenne továbbhaladsz balra, és kb. 50 méterre a Bazalt Panzió parkolójában biztosan lesz hely.
    A Petőfi kunyhótól egy szélesebb, köves ösvény vezet a várhoz, nem lehet eltéveszteni. Az ösvény átmegy a határon, de ezt csak a határkövekből fogod érzékelni.
    A vár be(fel)járata mellett van egy házikó - ez a modellen is látszik - ott lehet a belépőt megvenni.
    Ha nem mész föl a várba, hanem továbbhaladsz az ösvényen, kb. 80 méterre találod a bazaltorgonákat. Azt sem szabad kihagyni.
    Utoljára módosítva: Giggino által : 2018-09-15 15:51

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 56789

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve