Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 678910
Eredmény: 91 - 94 (94) összesen

Téma: 3D fotózás

Moderátor
    Hozzászólás
    1.946
    Igen, köszönöm a linket.
    Egy kis fűszerezés az egységes szabályozásokhoz:

Japánban a drón egy kicsit sem érdekelt senkit. Még a palack vizet is felengedték. Pedig kérdeztem, hogy a kezemben szorongatott palackot hol dobhatnám ki mire mondták, hogy nem kell. Aztán hajlongva elnézést kért, hogy neki ezt a palackot egy kötyübe be kell tenni, majd mikor az jelezte, hogy OK akkor megont hajlongva és mosolyogva vissza adta és jó repülést kívánt.

Frankfurtban pedig még a tabot is kivetették a tokjából. Pedig tranzit voltam, tehát nem volt alkalmam egy útba eső fegyverboltban kézigránátot vásárolni.

No de a lényeg, hogy a kis Mavic sértetlenül megjárta az utat és tudtam is kint használni

És bár nem különösebben érdekes, de számomra mégiscsak emlék a japánban készült 3D modellem, aminek nagyon örülök

https://skfb.ly/6CoUq

Senior Member
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólás
    1.279
    Ez de klassz!
    Üdv: Woody
    Graupner bell 212, T-REX 500, Styroman repcsik

Senior Member Giggino logója
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólás
    167
    Nagyon tetszik!
    Különösen ami a tető alatt van...
    :-)

Moderátor
    Hozzászólás
    1.946
    Idézet Giggino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon tetszik!
    Különösen ami a tető alatt van...
    :-)
    Jó a lényeglátásod!
    Maga az épület fotózása nem volt kritikus eltekintve attól, hogy egy oldalról volt néhány közeli fenyő és arról óriás (nekem óriások voltak, de természetesen igazából nem) pókok lógtak le. Attól tartottam, hogy a kis Mavic ledarálja és lezuhan, ráadásul csupa "póklé" lesz, amit még le is kell takarítanom

A belsejével viszont tényleg küzdöttem. Volt megvilágítási gondom is és sajnos betekintési gondjaim is voltak. A Mavic kameráját nem lehet annyira felfele emelni, mint az Inspire kamerát így aztán sokat bénáztam mire sikerült valami. Ez sem az igazi, de azért elég jó

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 678910

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva