Oldal: 3 / 20 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (198) összesen

Téma: FPV freestyle videok

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.486
    Idézet Kövi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Moha!

Nem a te videóid közül gondolta, hanem az eddig ide belinkeltek közül a tied az első ami ér is valamit!

Mondjuk ennek a zenéje is üt! Kedvenc!
    Khmm... és ki töltötte fel ide a legtöbb videót?
    Máskülönben én szeretem nézni ezeket a felvételeket, de általában csak az első pár percet nézem, amikor ugyan olyan köröket és manővereket ismételnek.
    Nem elég pár jó manőver, meg szép táj. Jó zene és hozzá illeszkedő vágás kell, hogy lekössön hosszabb időre. Moha ezt szokta jól csinálni a repülésen felül. Persze YouTube esetén ez nehézkes, mert minden zenére kitalálja hogy jogvédett. Gyakorlatilag csak a saját zenéit lehet használni, de azt meg nem lehet letölteni a rendes vágó programhoz...mondjuk ilyen videókat nem a YT-ra kell felrakni és gond megoldva

Másik, amit elcsépeltnek érzek, az orsó manőver. Értem én hogy repkedés közben poén, de videón nem mutat jó. Videón az olyanok mutatnak jól amikor átfordul a fa felett úgy hogy végig a fa marad a kép közepén (egyébként nem olyan bonyolult ez sem, nekem már megy, csak teljesítmény kellet hozzá ) , amikor átszáguld egy kis résen, esetleg több szűkületbe fűzi be, vagy alacsonyan csinál gyors fordulót, na ez tolja fel az adrenalint, nem a magasban kőrözgetés, meg a koncentrikus körökké mosott kép orsózás közben.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Senior Member MOHAMMED logója
    Hely
    Bp.XVIII.
    Hozzászólás
    257
    Köszönöm Kerilúr,igyexem is olyan vidit készíteni hogy igen,az jól mutasson
    200xRacer/X9D+/F.S.D.V3
    TEL:06húsz4huszon68van30

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    99
    Szerencsés vagy, ha szeretsz freestyle-t repülni. Nem kell fél órát pályát építen, hanem egy db fával is jól elvagy.
    https://youtu.be/SUUgJtTVcDI
    Én viszont nem szeretem annyira a vágott videókat. Jobban szeretem látni, hogy mit tud egy repülés alatt kihozni magából a pilóta. Hogyan tudja összekapcsolni a manővereket. Ez nehéz, főleg egy olyan helyen ahol most jársz először és (talán) utoljára.
    Persze nézni sokkal jobb (főleg laikusnak) a "best of" összevágott vidit, mert mindig történik valami és igen ahhoz is kell érzék hogy jól össze tudd vágni zenére stb. Meg persze a manővereket ettől függetlenül meg kell tudni csinálni.
    MOHA pedig tényleg egy szint itt közöttünk. Mindig érdemes megnézni a videóit.
    Utoljára módosítva: HorCsa által : 2016-10-11 12:07

Senior Member MOHAMMED logója
    Hely
    Bp.XVIII.
    Hozzászólás
    257
    Köszönőőőm,hízik ám a mályam jólesik a +visszajelzés
    200xRacer/X9D+/F.S.D.V3
    TEL:06húsz4huszon68van30

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.306
    Szia HorCsa! megnéztem a videódat. Bár nem rajongok a freestyle repülésekért, mert eddig csak szédültem azoktól amit láttam. Ez már jobban közelit az én világomhoz, bár valószinű soha nem fogok tudni ilyet repülni. Ahogy nézte, gondoltam ha már ennyit nézegetted a fát , hát a villán át kellene repülni, na meg a baloldali vizszintes ág felett is meg kellene próbálmi. Erre fel a következő körben villán áthózás, az agyam meg akkor dobta le az ékszijat, mikor a vizszintes ág is megvolt. Úgy látszik a kisördög mindenkiben ott bujkál. Amúgy nagy gratula!egyszer azért hátha nekem is menni fog. 3 bátortalan egyedüli röpködés után ez azért még remélhető!

Senior Member Rudolfking logója
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    207
    Még csiszolnom kell a HD felvétel minőségén, de egyre jobban megy a kanyargás https://www.youtube.com/watch?v=f5ZaUcMNHnA

Idézet HorCsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én viszont nem szeretem annyira a vágott videókat. Jobban szeretem látni, hogy mit tud egy repülés alatt kihozni magából a pilóta. Hogyan tudja összekapcsolni a manővereket. Ez nehéz, főleg egy olyan helyen ahol most jársz először és (talán) utoljára.
    +1

Senior Member Rudolfking logója
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    207
    Idézet icahone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1
    Nekem azok is nagyon tetszenek, ahol 1-2, maximum 3 vágás van, néha még illik is a zenébe, akár más helyszínnel stb.
    Mivel az én tudásom nagyon nincs azon a szinten, hogy folyamatosan látványosat tudjak nyújtani és sok még a gyakorlás, ismerkedés (a géppel és a tájjal), ezért kénytelen vagyok 10-14 jelenetet összevagdosni, hogy ne legyen álmosítóan unalmas Meg hát ezzel sokan így vagyunk szerintem: tudjuk, mi lenne a szép és jó, na de nyújtani is, azt már sokkal nehezebb. Pláne azért ezek a videók mind-mind egy kaptafa, nehéz lekötni a néző figyelmét extrém esetek nélkül (új trükkök, durva helyszín, crash-crash-crash).

Member HorCsa logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    99
    Ha még nem annyira off
    Nyilván ez a freestyle mindenkinek szubjektív dolog. Bizonyos szinten ezt vehetjük "művészetnek". Nagyjából minden sportban van ilyen (gyors-korcsolya-műkorcsolya, úszás-műugrás, kerékpározás, gördeszka stb...). Nyilván a "gyakorlatokat" minél szebben és jobban kel tudni kivitelezni, emellett pedig ott van a kreativitás és a jó helyzetfelismerés, hangulat teremtés. Ha csak a technikai részét nézed ezeknek a videóknak, akkor egy kaptafa. Mindenki csak pörög/forog, fák fölé "ugrik" stb. Látszik a szétválás is a két verseny fajta között. Még ugyan nagyjából a pilóták ugyan azok a versenyeken freestyleban és gyorsaságiban is, de gépet már sokan külön építenek egyikhez-másikhoz, és a dobogókon sem ugyan azok állnak.
    Nézőként is van aki a "koncentrikus köröket" (sic) szereti nézni, van aki pedig a lassú mozgásokat.
    Rengeteg gyakorlás kell ehhez is. Szépen lassan kialakul az ember saját stílusa, közben gyakorolja a már látott, vagy esetleg saját maga által kitalált manővereket ismerős helyeken, aztán eljut odáig hogy ezt az egyszeri tájhoz/pályához tudja igazítani.
    1-2 vágás nyilván benne van. Az akksik se bírják mindig folyamatosan 3-4 percig amit akarunk tőlük, vagy tényleg az utolsó 2-3 repülésből sikerül valami, vagy épp a közepébe akkorát ront az ember, hogy nem akarja belerakni a vidibe. Nyilván az embereket érdekli a "vér" is, így a crash is vonzó lehet.
    Na szóval na... senki ne hagyja abba aki szeret freestyle-t repülni és még most nem megy neki annyira. Jön az majd magától a sticktime növekedésével. (ebben reménykedem én is ) Én meg szoktam nézni a hazaiakat is és nagyjából mindenkinél látszik hogy kezdi megtalálni önmagát. (meg vannak akik távirányítóval a kezükben születtek )

Oldal: 3 / 20 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva