Oldal: 16 / 16 ElsőElső ... 61213141516
Eredmény: 151 - 157 (157) összesen

Téma: LIMITER - legyen, ne legyen, ötletek kételyek

Moderátor
    Hozzászólás
    1.247
    Sziasztok!

Megbeszéltem Miroszlavval a limitereink patch-elését. A Jako Modellboltba márc 10-ig eljuttatott limitereket egy csomagban elküldjük Janiék rendszeres szállítmányozó szolgáltatójával. Aztán a szállítás árát elosztjuk. Így olcsóbban, gyorsabban és biztonságosabban tudjuk eljuttatni Mireknek. Maga a frissítés ingyenes.
    Tehát kérlek Titeket, ha a közös intézésben részt akartok venni, vigyétek/küldjétek el a JAKO Modellboltba (1091 Bp.,Mihálkovics u.20.) LEGKÉSŐBB 2018. márc. 10. 13:00h-ig.
    Személyesen leadni munkanapokon 10-18h között lehet. (Szombaton 9-13h között.)
    Ha esetleg valaki akar új limitert, most akár azt is el lehet intézni egy füst alatt.

Cs.
    Utoljára módosítva: csiga által : 2018-02-27 20:43

Senior Member mogyi01 logója
    Hozzászólás
    199
    Csatik maradhatnak vagy vegyük le?
    üdv:
    Majoros Laci
    H-120 Tomcat Mono2 DX8

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    Szerintem maradhatnak.
    Katona János
    SylKa Modellsport (http://www.sylkamodell.hu), Jako Modell és Makett (http://jakomodell.hu/) K-Models

Moderátor
    Hozzászólás
    1.247
    Most kaptam a hírt, hogy hétfőn, de lehet, hogy e hét pénteken megkapja Miroslav az upgrade-elt limitereket és küldi tovább nekem, vagy Katona Janinak. Vagyis remélhetőleg kedd-szerdán átvehetőek lesznek a boltban. Akinek nem sürgős a beszerelés a XXI. Csoki Derbyre is elvihetjük magunkkal és ott is át lehet venni. A posta költségét szétosztjuk, de még nem tudom, mennyi.
    Cs.

Idézet csiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most kaptam a hírt, hogy hétfőn, de lehet, hogy e hét pénteken megkapja Miroslav az upgrade-elt limitereket és küldi tovább nekem, vagy Katona Janinak. Vagyis remélhetőleg kedd-szerdán átvehetőek lesznek a boltban. Akinek nem sürgős a beszerelés a XXI. Csoki Derbyre is elvihetjük magunkkal és ott is át lehet venni. A posta költségét szétosztjuk, de még nem tudom, mennyi.
    Cs.
    Hurrá, Banzaj, csak meg lesz! Az első versenyre!
    A feleségem imádja a MODELLEZÉST!<br />H-119<br />BKV Modellező SE

Moderátor
    Hozzászólás
    1.247
    A csomagkövetés szerint Budapesten vannak a limiterek, gyanítom, ma megérkeznek Janiék boltjába.
    Cs.

Moderátor
    Hozzászólás
    1.247

Oldal: 16 / 16 ElsőElső ... 61213141516

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve