Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen

Téma: Dragon Link v3 Advanced LRS RC link

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.132
    tudnál esetleg linket küldeni? nem találok sehol.. esetleg eu-ból ahonnan ideér még idén ? Használtan gondolom fehér holló.. vennék egy szettet..

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.788
    Eu-ban sosem láttam olcsón, ezért vettem gyártótól...az advanced már nincs sehol ahol néztem, amikor a slim megjelent, akkor volt még minden a gyártónál, a readymaderc-nél még akkor is volt, amikor a gyártó már csak a slim-et adta...ebay-en időközben már eltűnt, nagyobb helyeken is már csak a slim van...

Úgy tűnik lemaradtál...próbálj fényt deríteni arra miért jobb a slim, amiért az advanced már nincs...

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.788
    Végre valahára elérhető lett a Nano Receiver...hónapokat vártam rá, vettem is egyet...ez kerül bele a Mini Talonba...

0000172_nano-receiver-remote-antenna.jpeg 0000167_nano-receiver-remote-antenna.jpeg 0000171_nano-receiver-remote-antenna.jpeg

Saját képek, beépítés később...

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.788
    Volt egy kis zavar az erőben, de orvosolták a fejlesztők...az történt, hogy kiadtak egy új GUI programot, de sajnos erősen BUG-os volt...nem jelentkezett fel a szerverre (és talán még most sem tud stabilan), kifagyott a beállítások mentésekor, nem töltődött fel a FW rendesen az eszközökre, stb...

Így kénytelen voltam minden egyes eszközt visszaállítani a 2.6-os fw-re...aztán végre összeszedték magukat, és kiadtak egy módosított GUI-t, így a külön letöltött fw file-okat végre hiba nélkül fel lehetett tölteni. Az online frissítést nem ajánlott használni...
    A GUI működik, felismeri az eszközöket, és van benne pár újdonság, pl. a régi GUI-ban nem lehetett össze-bindelni az adót a vevővel, most távirányító nélkül megtehetjük a PC-n keresztül. Szépen működik a beépített spektrum analizáló, bár az előző GUI-ban a grafikonok felbontása sokkal részletesebb volt. A spektrum analizáló mind az adóban, mind a vevőkben rendben működik...

Ezen kívül elérhetőek pár BETA beállítások, de ezeket még egyenlőre nem értem, mert stabilizálással kapcsolatos...talán a DL OSD használható kezdetleges girostabilizáóként? Passz...

Megérkezett a nano vevő...nagyon pici, alig pár gramm...a használt fw-em minden gond nélkül felment rá, ugyanaz a fw kell rá, mint a microrx-re...a fő beállítások megtörténtek...holnap bind-elem, és készítek képeket a méretek szemléltetése miatt...

Eddig nagyon ígéretesnek tűnik...

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.788
    Dragonlink Micro Rx vs. Nano Rx:

20180728_132554.jpg 20180728_132708.jpg

Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.132
    De jóó !!! Na erre nagyon kiváncsi leszek, hogy vajon szebbé teszi e a zajos képet? Van egy MSE erősítőm, de tapasztalataim alapján az pont semmit nem ér. Nem láttam változás már egy kicsit zajosabb képen ha bekötöttem az erősítőt..

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.788
    Hát kiderül...az első tesztvideó szerint elég jó lehet:

De nyilván majd kiderül...mondjuk, hogy miképp tesztelem gőzőm sincs...

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.324
    Elmész a videó jeled gyengülésének távolságáig, ott loiterbe teszed a gépet és feltekered a vevőre az erősítőt.
    Esetleg két vevő/megjelenítő kombóval.

Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.132
    Vagy statikusban is tudod, lerakod a géped a bokor mögé vagy az autóban hagyod vagy bent a lakásban te meg elautózol arréb és megnézed vele és nélküle..

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva