Oldal: 17 / 17 ElsőElső ... 71314151617
Eredmény: 161 - 167 (167) összesen

Téma: Dji mavic

Senior Member
    Hozzászólás
    223
    Keresgéltem a google-val, erre a váratlan app leállásra mások is panaszkodnak.
    Én se szívesen váltanék Iphone-ra, megszoktam az Androidot, és az Oled display is tetszik. Ma egymás mellett reptettünk a vejemmel, ő egy Ipad-et használt P4-hez. Az S7-esen élvezhetőbb volt a kép, az Ipad halványabb, fakóbb, kontraszt és szín szegényebb. Néha az ő képét néztem a Glyph-en, egész más élmény mint a tablet.

Várom, hogy megjelenjen az ígért két nagy fényerejű DJI monitor meg a headset. Ha pozitív review-ket kap valamelyik, talán veszek.

Senior Member
    Hely
    Szabadbattyan
    Telefon
    703607687
    Hozzászólás
    540
    Annak tudataban hogy ez nem adok veszek topic ha valakit erdekelne eladnam alapcsomagos Mavicemet ami decemberi honi vasarlas garis kapott egy icarbon skint megegy aksit, taco nd szuro pakkot es egy polarpro hardcaset akit esetleg erdekel hivjon bizalommal koszi
    QAVR FPV, 5.8Ghz , FatShark Dominator V2, Taranis XD9 Plus, Sbach 342, Acromaster, Phantom FX-61 FPV, Dynam Erazor 450, DJI Mavic pro, Vaterra Twin Hammers

Senior Member
    Hozzászólás
    1.039
    Idézet vini eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annak tudataban hogy ez nem adok veszek topic ha valakit erdekelne eladnam alapcsomagos Mavicemet ami decemberi honi vasarlas garis kapott egy icarbon skint megegy aksit, taco nd szuro pakkot es egy polarpro hardcaset akit esetleg erdekel hivjon bizalommal koszi
    Miért adod el?
    Csere jobbra, vagy csak meguntad.
    Turnigy1:16 SCT,1:10 4x4Trooper,2WD SCT <br />1:10 Q Vandal4wd<br />WalkeraQR X350Pro,Ladybird V1,V2,MiniCp

Senior Member
    Hely
    Szabadbattyan
    Telefon
    703607687
    Hozzászólás
    540
    Igazabol nagyon nehez szivvel valnek meg tole de benne vagyok egy 1:1 auto projektben es kene hozza az ara :-(
    QAVR FPV, 5.8Ghz , FatShark Dominator V2, Taranis XD9 Plus, Sbach 342, Acromaster, Phantom FX-61 FPV, Dynam Erazor 450, DJI Mavic pro, Vaterra Twin Hammers

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.748
    Idézet a8l eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért adod el?
    Csere jobbra, vagy csak meguntad.
    Mi az ami jobb jelenleg hasonlo kompakt meretben? Az erdekelne
    http://coptercentre.co.uk/

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,&nbsp; SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Member
    Hozzászólás
    93
    Első napom a kismadárral:

Nagyon teccik a fixwing mód!
    DJI Mavic PRO

Senior Member
    Hozzászólás
    1.039
    Ti vettetek DJI care biztosítást a mavic-hoz? Van ennek értelme?
    Lassan közeledik a mavic vásárlásom ideje és elgondolkodtam ezen, bár alapvetően én nem szoktam ilyesmit megvenni, még cascom sem volt soha egyetlen drága autómon sem. A mavic-al se tervezem hogy lezuhanok, alapvetően óvatos vagyok, még a x350pro-val se zuhantam le egyszer sem, pedig annál a géphiba jóval nagyobb rizikó.
    Tehát ha alapvetően saját hibából nem szoktam törni akkor is van értelme egy ilyen biztosításnak mavic esetében ami alapvetően megbízható gép?
    Milyen kiegészítőket érdemes venni hozzá?
    Turnigy1:16 SCT,1:10 4x4Trooper,2WD SCT <br />1:10 Q Vandal4wd<br />WalkeraQR X350Pro,Ladybird V1,V2,MiniCp

Oldal: 17 / 17 ElsőElső ... 71314151617

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva