Oldal: 42 / 43 ElsőElső ... 32383940414243 UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (429) összesen

Téma: Dji mavic

Senior Member
    Hozzászólás
    1.372
    Senki? Azt hittem nagyobb a felhasználói létszám

Senior Member
    Hely
    Szabadbattyan
    Telefon
    703607687
    Hozzászólás
    544
    Idézet relaxman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üdv,
    ez a gép tud olyat, hogy otthon beprogramozok egy kört (középpont, sugár, magasság, sebesség, kameradőlés), majd terepre kimegyek, és gombnyomásra lerepüli.
    Egy hét múlva ismét kimegyek, és ugyanazt repülje le. Majd 1 hónap múlva megint. Nyilván 1-2m pontossággal..
    Tud ilyet? Tehát ne a terepen kelljen home pointot állítanom élesben.
    köszi
    Litchi app al tudja igen
    QAVR FPV, 5.8Ghz , FatShark Dominator V2, Taranis XD9 Plus, Sbach 342, Acromaster, Phantom FX-61 FPV, Dynam Erazor 450, DJI Mavic pro, Vaterra Twin Hammers

Senior Member
    Hozzászólás
    1.372
    Tehát saját app nem. És ezt te használod, van tapasztalat?
    Mert sajna ilyeneket olvasok róla:
    "Korábban jól működött kb tavaly . Jelenleg használhatatlan . Egyfolytában le elszál . Kilép .
    Teljesen meg bízhatatlan . A kép akadozik mikor müködik . Nehezen csatlakozik a géppel . Always crash the app"

Vagy ez csak user error?

Senior Member
    Hely
    Szabadbattyan
    Telefon
    703607687
    Hozzászólás
    544
    Arrol olvastam hogy voltak problemak az os 11 re torteno atallasnal de ahogy en tudom vagy legalabbis amennyire kovetem megoldottak mar ezek a frissitesekkel
    Nekem megvan az app kb 8e ft terveztem mar vele utvonalat akar hatotavbol is kimegy de vegigcsinalja mondjuk eleg sok parametert lehet allitani ugyhogy elso ranezesre bonyolult de masodikra mar tiszta
    Merem ajanlani
    QAVR FPV, 5.8Ghz , FatShark Dominator V2, Taranis XD9 Plus, Sbach 342, Acromaster, Phantom FX-61 FPV, Dynam Erazor 450, DJI Mavic pro, Vaterra Twin Hammers

Senior Member
    Hozzászólás
    1.372
    köszi szépen, és ez a funkció elvileg akkor még egy P3 SE-vel is megy??
    (azt írják spark-on kivül minden dji ok vele)

Senior Member
    Hely
    Szabadbattyan
    Telefon
    703607687
    Hozzászólás
    544
    Szemely szerint en csak a mavic el foglalkoztam de valoszinu hogy tudja a p3 at

Member
    Hozzászólás
    53
    Sziasztok! A hétvégén nekem is meglett a madárka! Nagyon örülök neki és nagyon tetszik! A csatlakozás az Iphone 7 telefonommal nem mindig sikerül! Úgy vettem észre, ha megfordítom a csatlakozási sorrendet, úgy sikeresebb a dolog!A telót természetesen, repülő módban használom! A hétvégi tesztrepülésekből, csináltam egy kis videót, akit esetleg érdekelne! Nem egy profi munka, de hát én sem vagyok profi fotós,videós! Sőt... https://www.youtube.com/watch?v=it2aavWIZ2g&t=5s

Senior Member
    Hozzászólás
    1.372
    gratula, tetszik ez a relax stílus
    hol vetted?

Member
    Hozzászólás
    53
    Idézet relaxman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gratula, tetszik ez a relax stílus
    hol vetted?
    Köszönöm! Pécsett vettem, tőlünk 24 km! Azonnal lecsaptam rá, ahogy feltették a netre! 15 perc alatt ott voltam, megnéztem és mindjárt ki is próbálhattam! Nagyon korrekt volt az eladó srác! 3 hónapos a gép, Fly More Combo. Aksikban 3,5,5, töltés kifogástalan, karcmentes állapot! 350000 Ft. (Már jó pár hete vadásztam rá, megérte)

Senior Member gdekor logója
    Hozzászólás
    2.137

Mavic dobozában

Van egy plusz Mavic-om gyári alap szett dobozában magyar beszerzés, nem volt bekapcsolva. 330.000.-
    számla megvan, természetesen garos.
    Tudok csinálni szalmából egeret......... www.nemesikle.hu

Oldal: 42 / 43 ElsőElső ... 32383940414243 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve