Oldal: 13 / 14 ElsőElső ... 391011121314 UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (135) összesen

Téma: Dji mavic

Senior Member
    Hely
    Szabadbattyan
    Telefon
    703607687
    Hozzászólás
    521
    3 aksi van a flymore pakk ban
    QAV250/180 FPV, 5.8Ghz , FatShark Base, Taranis XD9 Plus, Sbach 342, Acromaster, Phantom FX-61 FPV, Dynam Erazor 450, Vaterra Twin Hammers

Senior Member
    Hozzászólás
    1.036
    Idézet vini eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 aksi van a flymore pakk ban
    Köszi a válaszokat.
    Szerintem nekem ilyen 3 akkus fly more pakk fog kelleni, de ráér még 1-2 hónapot is akár mire lesz raktáron mindenhol, meg kicsit jobb idő lesz, mert ilyen időben nem sok kedvem van repkedni.
    Egyre jobban tetszik ez a gép, alig hiszem el hogy ennyit tudnak ezek a kis quadkopterek. Csak aztán kibírjam azt az 1-2 hónapot.
    Ez hogy ennyire kicsi és könnyen hordozható ez is sokat számít, bárhová el tudom vinni.

Tényleg még egy kérdés:
    Ha RTH -ba jön haza akkor leszállás előtt meg lehet szakítani a landolást és manuálisan letenni?
    Azért érdekes mert nyáron apám hajójáról szállnék fel sokszor a balatonon, és hiába tárolja el a home pontot, ha közben sodródik a hajó valamennyit és nem szeretném ha a vízre szállna le.
    Turnigy1:16 SCT,1:10 4x4Trooper,2WD SCT <br />1:10 Q Vandal4wd<br />WalkeraQR X350Pro,Ladybird V1,V2,MiniCp

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.710
    Mindig be tudsz avatkozni...jol neznenk ki ha az rth nem lenne kikapcsolhato.
    Gondoltad egyszer megnyomod aztan utana amig le nem szall hozza sem ferhetsz?

Bar a gepet mar mentettek ki es szaritottak meg viz alol....De eleg bator vagy ha folyamatosan viz felett akarod reptetni.
    Off. Raadasul a vizen gyakori az ellenorzes...vizen is meg ott rendorheli nonstop..legyen mindig nalad egy legterhasznalati licence
    ON...
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2017-01-13 21:55
    http://coptercentre.co.uk/

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,&nbsp; SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member
    Hozzászólás
    1.036
    Azért nem olyan gyakran jön a rendőrheli, de tény hogy jön néha, viszont nem kell akkora magasság sem víz felett, a heli meg repülő azért nem 50m alatt repked hanem inkább 100m körül. A mavic elég kicsi és sötét színű beleolvad a környezetbe, nem szúrják ki olyan könnyen. Attól azért én is fosok hogy beleesik a vízbe műszaki hiba miatt, de a videókon olyan bátran repkednek víz felett, sokszor km-ekre a parttól. Jó lenne rá valami felcsatolható cucc ami meggátolná hogy elmerüljön, kicsi és könnyű hogy ne romoljanak sokat a repülési tulajdonságok.
    Nem folyamatosan de ha balcsin vagyunk akkor azért jó lenne repkedni kicsit ott is.
    Itt nálunk az a jó hogy a ház mögött a nagy lakatlan terület km-eken keresztül egy irányban, arra tudok majd repkedni felfedező céllal elég messzire is. 350pro-val az volt a gondom hogy 3-4-500m után már szemcsésedett a videókép rendesen, úgy meg nem mertem tovább menni hogy azt se tudom hol a gép.
    Utoljára módosítva: a8l által : 2017-01-14 01:44
    Turnigy1:16 SCT,1:10 4x4Trooper,2WD SCT <br />1:10 Q Vandal4wd<br />WalkeraQR X350Pro,Ladybird V1,V2,MiniCp

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Sziasztok, nekem is megjött végre a gépem, de még csak beltérben tudtam kipróbálni, meg vagyok ijedve hogy esetleg nem jól működik, mert nem lebeg szépen egy helyben, ha megmozdulok vele pl jobbra és elengedem a kart nem áll meg hanem megy tovább, lebegésnél is elindul oldalra és csak néha kezd korrigálni és vissza térni arra a helyre ahol volt elötte, de legtöbbször be kell avatkoznom, a P3 ilyet sose csinált, azt kérdezném hogy akinek van már mavic-ja az tapasztalt-e ilyet a géppel. Remélem érthetően fogalmaztam meg a bajomat. Még annyi, hogy ahol próbálgattam ott könnyű szerkezetes a tető és még gps jel is volt. Köszi a választ elöre is.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.036
    Szerintem próbáld ki kint is. Beltérben meg a gps pontosság...

Senior Member Krisz22 logója
    Hozzászólás
    722
    Idézet fixmiki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nekem is megjött végre a gépem, de még csak beltérben tudtam kipróbálni, meg vagyok ijedve hogy esetleg nem jól működik, mert nem lebeg szépen egy helyben, ha megmozdulok vele pl jobbra és elengedem a kart nem áll meg hanem megy tovább, lebegésnél is elindul oldalra és csak néha kezd korrigálni és vissza térni arra a helyre ahol volt elötte, de legtöbbször be kell avatkoznom, a P3 ilyet sose csinált, azt kérdezném hogy akinek van már mavic-ja az tapasztalt-e ilyet a géppel. Remélem érthetően fogalmaztam meg a bajomat. Még annyi, hogy ahol próbálgattam ott könnyű szerkezetes a tető és még gps jel is volt. Köszi a választ elöre is.
    ha gondolod átveszem!!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.036
    Idézet fixmiki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltad kint is, jó a mavic?

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    6.710
    Nem a sajat maga altal keltett turbulencia legaram...parnahatas stb miatt sodrodik szoban belul?..falak is bekavarhatnak.
    Konnyebb is mint a P3
    Csinaltal kalibraciot ahogy a nagykonyvben megvan irva?
    Ha nem kalibralj egyet vidd ki es ott emeld meg..ne a garazsban !
    http://coptercentre.co.uk/

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,&nbsp; SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Kipróbáltam kint is, tökéletes volt, utána bent is jó lett, nem értem az összefüggést de lényeg , hogy jó. Még egy kérdés, a GO kérte, hogy frissítsek, megtörtént, majd az akkuknál csak az egyiknél kérte a frissítést, a másik kettőt nem frissítette, ezt sem értem. Ha esetleg valaki tudja, várom a válaszát, köszönöm.

Oldal: 13 / 14 ElsőElső ... 391011121314 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva