Oldal: 21 / 71 ElsőElső ... 1117181920212223242531 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (704) összesen

Téma: Dji mavic

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.050
    Idézet mrsad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Szabi,
    igazából nem lepődök meg rajta, de meg mégis... :-))) Ez a spektrumanalizátor miféle cucc (SW+HW)?
    Szia Tibi,

Ez egy Oscium WiPry Pro

https://www.oscium.com/spectrum-analyzers/wipry-pro

Üdv,
    Szabi..
    HD FPV \\ DJI Digital FPV System ( AIR unit + camera + Digital Goggles V2 + Remote / V2 )
    RadioMaster TX16S Carbon MAX Edition - TBS Crossfire - Fürkész -

HD Ground Station -

Senior Member
    Hozzászólás
    1.081
    Mennyit tudtok repülni a mavic-al egy akkuval?
    Nekem 22perc jött össze eddig a két végigrepült akkuval. Tizen pár % maradt a végén benne.
    Hatótávban 1km körül gyengül a jel ha a kertben állok, mert nincs közvetlen rálátás a gépre. Ki kell mennem majd a mögöttünk lévő üres területre ha messzebb akarok repülni. Persze ez az 1km is ilyen tiszta éles élőképpel eddig elképzelhetetlen volt számomra.
    Mavic Pro

Senior Member mrsad logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    30 4421 121
    Hozzászólás
    2.361
    Első töltés 18 percnél pittyent, hogy most ő leszállna, ha én is gy gondolom... Ekkor volt benne még 30% (később lejjebb is vettem 20%-ra :-)). Pár töltés múlva fog majd teljes kapacitással menni az akku.
    Mondjuk ez a 18 perc végig sport módban, tartósan 40-60 km/h sebességgel :-)
    Teljesen jó az a 22 perc egy vadiúj akkuval. Korábban örültünk, ha 10 percnél tovább fenn volt a gép :-)
    üdv, mrsad
    30 4421 121
    gerecs@chello.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.081
    Az első töltés nekem kb 17percet ment mert előtte volt sok beállítás meg fw frissítés.
    Sport mód nekem is volt ebben a 22percben. Az akkufigyelmeztetést már az elején levettem 20%-ra a másikat meg 10%-ra. Holnap megjön a két akku amit a HK EU raktárból rendeltem, 3 akkuval azért már lehet repkedni egy ideig.
    Mavic Pro

Hely
    Szombathely
    Telefon
    30 4421 121
    Hozzászólás
    2.361
    Bakker, azért itt sem minden habostorta.
    NEM működik a follow me iPhone7 Plus-szal... Persze először futkoztam a távval, mint pók a falon, de egy több hektáros legelőn nem hittem el, hogy valami elfedi a műholdakat. A Mavic 21-et látott, a teló meg vakon tapogatott. A MavicPilots-on többszáz bejegyzés van ezzel kapcsolatban, tulajdonképpen a Mavic (illetve a DJI GO 4 app) nem kap GPS koordinátát a telótól. Ennek egyenes következménye, hogy home point-ot sem lehet állítani, fingja nincs a rendszernek, hogy hol van a távirányító. Állítólag se a sima iPhone7, de még a 6S sem megy... iPad-ra már rá se kerestem. Persze Androidos cuccal oké, de annak meg ugye más baja van...
    Használja itt valaki iPhone-nal? Ha igen, megy nálatok a follow me?
    üdv, mrsad
    30 4421 121
    gerecs@chello.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.081
    Én még nem próbáltam ezeket a módokat. Kertben nem akarom, mert nem szeretném ha egy fát elkapna vagy hasonló, pár nap és kipróbálom. Nekem eddig nem volt semmi bajom az androidos(S7 edge droid MM 6.0) dji go4-el, nem fagyott semmi rendellenes nem történt. Annyi csak talán hogy először nem lőttem ki használat után a memóriából és szívta az akkut órákig utána, átrakta vmi energiatakarékos módba az appot azóta nem zabálja az akkut és működik minden úgy mint eddig.
    Mavic Pro

Senior Member
    Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    06303299832
    Hozzászólás
    141
    Idézet mrsad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bakker, azért itt sem minden habostorta.
    NEM működik a follow me iPhone7 Plus-szal... Persze először futkoztam a távval, mint pók a falon, de egy több hektáros legelőn nem hittem el, hogy valami elfedi a műholdakat. A Mavic 21-et látott, a teló meg vakon tapogatott. A MavicPilots-on többszáz bejegyzés van ezzel kapcsolatban, tulajdonképpen a Mavic (illetve a DJI GO 4 app) nem kap GPS koordinátát a telótól. Ennek egyenes következménye, hogy home point-ot sem lehet állítani, fingja nincs a rendszernek, hogy hol van a távirányító. Állítólag se a sima iPhone7, de még a 6S sem megy... iPad-ra már rá se kerestem. Persze Androidos cuccal oké, de annak meg ugye más baja van...
    Használja itt valaki iPhone-nal? Ha igen, megy nálatok a follow me?
    iPhone 6-al próbáltam és tökéletesen működik minden.

Hely
    Szombathely
    Telefon
    30 4421 121
    Hozzászólás
    2.361
    iPhone 6 és 6S működik, általában... A 7-es azonban 99%-ban nem megy. Állítólag az Intel chipkészlettel szerelt modellek nem mennek, a Qualcomm néha megy, néha nem. Európában melyiket forgalmazzáK? Persze, hogy az inteleset.
    Írnak mindenfélét, van olyan infó is, hogy a DJI hivatalosan megszünteti az Intel chipes iPhone-ok támogatását. Puff neki, ez azért kemény, amikor a Mavic dobozán meg ott virít, hogy "designed for iPhone".
    üdv, mrsad
    30 4421 121
    gerecs@chello.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.081
    Túl vagyok már pár repülésen(kb 5-6) és eddig nem fagyott egyszer sem a go 4 app, android 6 s7edge-vel.
    Nagyszerű kis szerkezet ez a mavic pro, ma voltam vele 2,5km-re és még majdnem full térerő volt, sport módban mentem szinte végig egy új akkuval aminek az első töltése volt, 18 és fél perc volt a repidő. 2perc 40másodperc alatt értem vissza 2,5km-ről kb 55-60kmh között jött végig 20% fogyott az akkuból. Lassan kitapasztalom mennyire tudok elmenni úgy hogy még kényelmesen vissza érjek. Legközelebb megpróbálom a 3km-es távot.
    Azért még ha a térerő engedi is, 5km fölé nem mennék mert nem akarok az akku miatt aggódni. Te továbbra is egy álom, hogy ilyen távolságoknál is ilyen jó minőségű élőkép van folyamatosan. Ha a P5-el is alakítanak valami nagyot lehet elcsábulok és veszek egy olyat is.
    Gimbal védőt eddig nem vettem le, de holnaptól le szedem mert rontja a képminőséget és tükröződik is. Rendeltem árnyékoló/védőt, majd azt felrakom ha megérkezik.
    Hogyan lehet felvenni ami a telefon képernyőjén látható a go 4 app működése alatt?
    Video cache 2GB megtelt vagy valami hasonlót írt ki, ezt hol kell beállítani hogy magától törölje? Vagy egyáltalán mi a jelentősége ennek?
    Mavic Pro

Senior Member
    Hozzászólás
    125
    Sziasztok. Mitöl lehet az, hogy a maviccel készült videók, pixelesek, bármilyen eszközön, lejátszóval nézem vissza ?
    Minden gyári beállitáson van, föleg akkor amikor fordítom a gépet yaw tengelye körül...

Oldal: 21 / 71 ElsőElső ... 1117181920212223242531 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva