Oldal: 69 / 71 ElsőElső ... 195965666768697071 UtolsóUtolsó
Eredmény: 681 - 690 (704) összesen

Téma: Dji mavic

Senior Member
    Hozzászólás
    104
    Háát.... kutakszom egy kicsit az Eagle CAD soft cstlakozó könyvtárában, de köszi! Szeretnék egy 6000mAh lipo pakkot hozzá, de a 75x50mm alap méret miatt a vastagsága meg fog nőni 12mm / cellára.

Senior Member
    Hozzászólás
    104
    Sziasztok!
    Ma hozta a postás a plusz akumulátort.
    A dobozán egy Level B matrica van.
    Ez mit jelen szerintetek?

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.353
    Hi!

Nemrég vettem egy DJI Googles (fehér) szemüveget. Ennek még nem volt témája itt valahol, a keresés meg csapnivaló? Nem egy mai darab, lehet már elsüllyedt? Van még valakinek ilyenje? Lenne pár kérdésem.
    Amúgy Airhoz vettem, és működik is vele ahogy kell.

Az egyik, ami elég fontos lenne, nem láttam dátum állítási lehetőséget a szemüvegnél. Így nem lesz jó a mentett képek, videók dátuma. Ha a telefon van a távhoz csatlakoztatva, akkor értelemszerűen onnan veszi a dátumot, időt. De Airnál nem működik a telefon+Googles kombináció.

A másik csak érdekesség.
    Azt gondoltam, hogy majd kell a normál szemüvegem (-2.5 dioptria, ami nem kevés) hozzá. Viszont szemüveg nélkül éles a kép, ha felveszem alá a szemüveget, akkor már homályos. Dipotria állítás nincs rajta, csak szemtávolság, érdekes.

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.353
    Látom mostanában eléggé leültek ezek a topikok.

Mindegy, csak szólok, hogy van új fw Mavic Air-hez (01.00.0560), ami érinti az akkut is. Ez azt jelenti, hogy ha valakinek több akkuja is van, mindegyiket bele kell rakni a gépbe és lefrissíteni azokon is a firmwar-t, különben akku cserekor érhetnek meglepetések felszállás előtt.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.409
    Mik az újdonságok?
    Atti mód esetleg elérhető?
    HDR panoráma?
    Waypointhoz még mindig Litchi-t jobb használni, vagy reszeltek már rajta?

Azt tudja valaki ügyfelek felé több GearVR-ra, Oculus GO-ra tükrözhető az élőkép? (delay kb. mindegy)

hangazoo: mivel még nem kaptál itt választ véleményezem a videót. Nekem nagyon bejön ez a relax stílus, a racing nem az én világom.
    A snittek között látom nem csak egyszerű áttűnés van, hanem valamilyen hullámzó effekt, ez nem tetszik, először azt hittem a videókonvertálás rontott valamit el
    1:07-nél a hirtelen irányváltásokat kerülni kell, ha már cinematic a videó címe. Vagy expót kell beállítani, vagy cinema mód az appban, akkor lágyabb minden.
    A gimbalt is teljesen lassúra, finomra kell állítani, sok kifutással/lecsengéssel (pl. 1:38)
    Jók a 2:20-as közeliek is, nem az a tipikus drónvideó, mégis azzal készült.
    Látom 4k-ban is feltöltötted, de a fhd-t is érdemes 1440p-ben feltölteni a youtube-ra, mert akkor nincs ez a csúnya blokkosodás.
    Az erdő/víz tipikusan nagy bitrátát igényel.
    Polrászűrő érdemes lehet használni, hogy még teltebbek legyenek a színek.

Köszi a videót, grat a géphez!
    Utoljára módosítva: relaxman által : 2019-03-03 13:23

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.863
    Halihó!

A Mavic gépeken lévő gimbalt védő polikarbonát búrát mindenképp le kell szedni a repüléshez, vagy maradhat is fenn? Lehet kapni hozzá ND-szűrős gimbalvédőt...ezért kérdezem...
    Utoljára módosítva: smith_hun által : 2019-03-06 15:17

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.863
    Tudom, hogy rém hülye kérdés, de az alapszettben lévő 16GB-os memokártya nekem benne van a gépben...a hagyományos módon próbálom kiszedni a microSD kártyát (picit benyomom, és kipattan, vagy berögzül), de csak picit lehet rugalmasan benyomni, és sem kifelé, sem befelé nem mozog...

Vadi új cucc, tehát nem én barbárkodom vele...

Member
    Hely
    Budapest
    Telefon
    +36-20-577-3947
    Hozzászólás
    35
    Hahó! Jó az idő, lehet végre repülni!

Ma én is megtettem az ezévi első felszállásomat, Káposztásmegyeren. Íme!

https://youtu.be/OV67ImMezmI
    DJI Phantom 2 Vision +
    DJI MavicPro
    DJI MavicAir
    DJI Mavic2Pro
    Ryze (DJI) Tello

Hely
    Pécs
    Telefon
    Hozzászólás
    2.863
    Sajnálatos esettel összefüggésben láthatjuk, hogy a Mavic Pro még mindig olyan jó gép, hogy a párizsi tűzoltók ezt használták a légi megfigyelésre, és a tűzgócok keresésére:
    https://www.facebook.com/sharer/shar...lugin&src=post

1:23-nál látható a mobil irányítási pont belsejében egy nagyképernyős TV, rajta a légi felvételle, majd egy tűzoltónő, aki kezeli a gépet, és a kezében ott van a Mavic távirányítója...

Junior Member naja logója
    Hely
    Bp.XVIII.__06205974465
    Hozzászólás
    21
    Idézet smith_hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy rém hülye kérdés, de az alapszettben lévő 16GB-os memokártya nekem benne van a gépben...a hagyományos módon próbálom kiszedni a microSD kártyát (picit benyomom, és kipattan, vagy berögzül), de csak picit lehet rugalmasan benyomni, és sem kifelé, sem befelé nem mozog...

Vadi új cucc, tehát nem én barbárkodom vele...
    lehet hogy nem nyomod be eléggé ! próbáltad egy gémkapoccsal benyomni ?

Oldal: 69 / 71 ElsőElső ... 195965666768697071 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva