Oldal: 2 / 729 ElsőElső 1234561252102502 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (7290) összesen

Téma: www.hobbyking.com

Senior Member loorio logója
    Hozzászólás
    1.746

www.unitedhobbies.com

Kicsit szomorkodom....

lassan 1 hónap telt el és semmi.... ilyen még nem volt.... buktam a zsét?
    Ha meghalsz Tenemtudodhogy halottvagy Csak a többieknek nehéz Ugyanezahelyzet akkor is ha hülyevagy

Anonymous
    Guest

www.unitedhobbies.com

Írj egy levelet, hogy megkapták-e egyáltalán a pénzt.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.365

www.unitedhobbies.com

Ha jól rémlik akkor regisztrált csomagot küldenek, ergo utána tudsz nézni.
    (link is van, meg csomagszám is)

Hozzászólás
    1.746

www.unitedhobbies.com

nnnna... amit 15-én rendeltem, az megjött (honkong post).
    De amit 5-én rendeltem.... se kép se hang.... az valami más posta, mert nehezebb azt tudom. Csak annyit látok, hogy "Posted" .... no várok még 1 kicsit....
    Ha meghalsz Tenemtudodhogy halottvagy Csak a többieknek nehéz Ugyanezahelyzet akkor is ha hülyevagy

Junior Member
    Hozzászólás
    11

www.unitedhobbies.com

Sziasztok,

én kb 1 éve használom őket (néhány ezer USD-t elköltöttem már), és a következő tapasztalataim vannak:
    - minden csomagom ideért, amit megrendeltem, bár a csomagok utazással töltött ideje az változó. A legrövidebb itt volt 4 nap alatt (registered airmail), a leghosszabb 14 nap, az EMS csomagok 3-4 nap max;
    - a regisztrált postacsomagot soha nem vámolták, az EMS csomagjaimat elég sűrűn (bár az értékük miatt csak kevés FT-ot fizettem ÁFAba :-));
    - a rövid szállítás titka a jó kommunikáció: ne hagyjátok őket "pihenni", bármi kérdés van, írjatok Nekik mailt, válaszolni fognak max 2 nap alatt (ez általában másnapot jelent);
    - egy problémás dolog van, ez a "backorder" rendszer. Ha rendeltek több dolgot és egy éppen nincs raktáron, akkor meg kell várni míg az az egy beérkezik, csak ezután adják fel a csomagot. Ill. ha kéritek, akkor kiveszik a rendelésből ezeket a tételeket, és enélkül is elküldik a raktáron lévőket. De itt is nagyon fontos a kommunikáció.
    - a reklamációk is jól működnek, mindent elfogadnak, ami jogos és cserélik. Ennek megvan a formátuma a weben.

Összességében szerintem jól működik a rendszer, csak el kell fogadni egy-két hiányosságot :-) De ha ezzel megbarátkozunk, akkor nagyon jó áron kapunk alkatrészeket.
    Még 1x kiemelném a kommunikációt. Ha vmi nem jó, vagy már elküldtétek a pénzt és nem látszik a rendszeren 2 nap múlva sem, nem változik a STATUS 2-3 nap alatt, akkor igenis ÍRJATOK nekik mailt. Ez a legfontosabb, időnként rugdalni kell őket. Hosszútávon nagyon megéri pénzben :-)

remélem segítettem néhány infóval.

Üdv,
    papaia
    Papaia

Senior Member
    Hozzászólás
    2.093

www.unitedhobbies.com

Én is papaia-n keresztül kapok cuccokat, de azért vannak gondok. Már hozzászoktam a 2-4 hónapos tülemi időhöz, télleg rugdosni kell őket. Nincs igazi recept, hogy egyben vagy külön kell rendelni a cuccokat, de volt itt már 1 hét alatt is cucc.
    Pilótafülkéből kihallatszik:<br />... Mit akarsz? Most másszak ki, és ragasszam vissza?...

Hozzászólás
    1.746

www.unitedhobbies.com

Hát igen... nekem most 6 nap alatt itt volt az 5db 5g-os szervo 25 dodóért...

Vevő

Sziasztok!

Rendelt valaki már tőlük esetleg ilyet:

https://www.unitedhobbies.com/UNITED...idProduct=4146

?

A fentiek hatására elkezdem én is "nyaggatni" őket, mert már 10 napja csak "packing slip printed" van....

Üdv
    sqmodell.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    708

www.unitedhobbies.com

Szia!
    Hibátlanul működik a vevő.
    Rossz kristály tipus volt feltüntetve hozzá(ezt lehet már javították)
    BlueBird microkristállyal is kifogástalanul működik.Rákapcsolásra érzéketlen.

üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    708

www.unitedhobbies.com

Csökentették a hextronik akkuk árait,amik mellesleg nagyságrendekkel jobb minőségüek,mint a jelenleg nálunk kapható akkuk.

Oldal: 2 / 729 ElsőElső 1234561252102502 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva