Oldal: 3 / 729 ElsőElső 12345671353103503 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (7290) összesen

Téma: www.hobbyking.com

Kristály

Szia!

https://www.unitedhobbies.com/UNITED...idProduct=4525

Ez a kristály akkor jó lehet? Én nem találtam ugyan kivetnivalót a leírásában.

Már rendelném, de addig nem teszem míg az előző rendelésem "posted" nem lesz, mert már vagy 10 napja semmi fejlemény...

Köszi az Infot!
    sqmodell.hu

mmormota
    Guest

www.unitedhobbies.com

Idézet rc_elektro eredeti hozzászólása
    Csökentették a hextronik akkuk árait,amik mellesleg nagyságrendekkel jobb minőségüek,mint a jelenleg nálunk kapható akkuk.
    Ez erős túlzás. Nekem pl. eléggé megingott a bizalmam a hxt akkukban.

Én az eRaptorban használok egy nagy HXT pakkot, ami 3s 2200mAh akkukból van összeállítva. Mélyen a megadott 20C alatt, átlagosan mindössze 6C terhelésen használom, balanszolva töltöm. Ennek ellenére kb. 20 ciklus után enyhén felpuffadt valamennyi cella. Most 30 ciklus van a pakkban, és erősen aggódom, hogy már nem húzza sokáig.

Fórumokat olvasgatva, sokan mások is panaszkodnak ugyanerre a problémára. Megint mások meg teljesen elégedettek.

Úgy tűnik, hxt név alatt voltak jobb meg rosszabb sorozatok.

Senior Member
    Hozzászólás
    708

www.unitedhobbies.com

Idézet mmormota eredeti hozzászólása
    Úgy tűnik, hxt név alatt voltak jobb meg rosszabb sorozatok.
    Barátaim használnak pár darabot,még az első qpw szériából,
    kb a századik ciklusnál járnak,még mindig teljesítik az elvártakat.
    Sajnos az utobbi 1-2 hónapban vásárolt 8-10 akku,20-30 balanszeres töltés után,megadott értékek alatti terhelés melett,lassan elérik a használhatatlan állapotot.Felfújodtak és 30-50%-ot veszítettek a teljesítményükből.Viszont a jelenleg használt hxt akkuinknál,20-40 töltés után,nyoma sincs teljesítmény vesztésnek és fizikai elváltozásnak.
    Úgy tűnik most oda került a jobb sorozat :?

Persze lehet csak nem volt szerencsénk,és kifogtuk a gyengébb darabokat 8)

Junior Member
    Hozzászólás
    11

www.unitedhobbies.com

Sziasztok,

A 'Customer Community'-ben lehet olvasni erről az akku problémáról ( http://www.unitedhobbies.com/communi...ts.asp?TID=649 ). Ez egy ismert dolog, bár UH állítja, hogy ezekből az akksikból nagyon sokat eladtak, és csak csekély százalékuknál volt ez a felfujódós, teljesítménycsökkenős probléma.
    Mellesleg én is használom őket, nekem még nem volt gondom a 2200as pakkokkal, se a 12/15 se a 20/30 verzióval. Pedig nem is balanszolom :-)
    A formázásra és a tárolásra kell odafigyelni. Most ez az új trend, így lehet elkerülni a gyors használhatatlanná válást, legalábbis szerintük :-)

Üdv,
    Papaia

Senior Member
    Hozzászólás
    3.123

www.unitedhobbies.com

Sziasztok!

Hát én a soha többet nem rendelek tőlük.
    Kb. 6 éve rendelek a neten keresztűl árukat, különböző országokból, de még ennyire rugalmatlan társasággal nem találkoztam!!!!
    Egy hónapja rendeltem tőlük 400USD értékben árut, persze EMS-sel kértem+60USD a pénzt megkapták 3 hete átutalással, de az árut a mai napig nem küldték még.
    Rendelés összeállításánál direkt ügyeltem, hogy legyen készletem amit rendelek.
    A státuszom náluk "PAID" persze.
    Kétnaponta írogatok nekik, de már egy hete nem is válaszolnak.
    Szóval én lehúztam részemről ezt a ruppótlan egy tohonya társaságot, akkor is ha ingyen kínálják a cuccaikat.
    Így a mai világban nem megy szerintem.
    Lehet, hogy piti a tételem nekik, szarnak rá és így is dübörög a szekerük!!!! :cry:
    [size=10pt]&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; Üdv: Csabcsa[/size]<br />Raptor 90/Kasama, Raptor 50/Kasama

Senior Member
    Hozzászólás
    1.365

www.unitedhobbies.com

Idézet csabcsa eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Hát én a soha többet nem rendelek tőlük.
    Kb. 6 éve rendelek a neten keresztűl árukat, különböző országokból, de még ennyire rugalmatlan társasággal nem találkoztam!!!!
    Egy hónapja rendeltem tőlük 400USD értékben árut, persze EMS-sel kértem+60USD a pénzt megkapták 3 hete átutalással, de az árut a mai napig nem küldték még.
    Rendelés összeállításánál direkt ügyeltem, hogy legyen készletem amit rendelek.
    A státuszom náluk "PAID" persze.
    Kétnaponta írogatok nekik, de már egy hete nem is válaszolnak.
    Szóval én lehúztam részemről ezt a ruppótlan egy tohonya társaságot, akkor is ha ingyen kínálják a cuccaikat.
    Így a mai világban nem megy szerintem.
    Lehet, hogy piti a tételem nekik, szarnak rá és így is dübörög a szekerük!!!! :cry:
    Szia!

És amíg válaszoltak addig mit irtak?
    Tuti hogy átutalással fizettél? Mintha csak paypal-el lehetne fizetni.
    Jobb lenne ha teljesebb infókat irnátok,mert igy erősen félrevezető.
    Zs

Senior Member
    Hozzászólás
    3.123

www.unitedhobbies.com

Helló!

Mit írtak?
    Kérdeztem, hogy meg jött-e a pénz?
    Válasz: Igen rendben, státusz egyből "Paid-re változott!
    Ezek után már nem volt több válasz egy darab sem!
    Pénz és az árú is ott figyel, válasz egy darab sem. Azóta, kb 5 mailt küldtem.
    Ezen mi a félrevezető???
    [size=10pt]&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; Üdv: Csabcsa[/size]<br />Raptor 90/Kasama, Raptor 50/Kasama

Senior Member
    Hozzászólás
    3.123

www.unitedhobbies.com

Ja és simán szó nélkűl benyelték a Pay-pal plusszos 12.00 USD, holott én utaltam.
    A pénz bankon keresztül utalva is pénz, nem?

Senior Member
    Hozzászólás
    3.123

www.unitedhobbies.com

Másfél hónap a megrendeléstől, ez nem semmi!
    Felhívtam őket, válasz írjam le emailba mit szeretnék!
    Röhej, hát mit is!
    ÁRUT AMIT RENDELTEM!
    Hát leírtam nekik.
    Azóta újra semmi, nem kommunikálnak, egyszerűen strucc politikát folytatnak.
    Azt hiszem elfogy a türelmem és teszek egy feljelentést!
    Csak, hogy ne érezzék magukat, jól!
    A lóvémnak szerintem, már úgy is lőttek.
    Ezek után nem ajánlanám senkinek őket!!!!! :evil: :evil: :evil:
    Kamikazék és kötél idegzetűek, azért futhatnak egy pár kört.

Senior Member loorio logója
    Hozzászólás
    1.746

e

Meglepett amit írtál.

Nekem teljesen pozitív tapasztalataim vannak... történt anno, hogy - buta módon - nem regisztrált csomagban kértem az árut. persze nem jött meg, írtam nekik, másnap válaszoltak, adtak egy kódot amivel az általam vásárolt áru értékéig (50dodo) vásárolhattam. Gyorsak voltak és korrektek.
    Előfordult, hogy nem volt raktáron a cuccos, de erről mindíg tájékoztattak. Persze ilyenkor noszogattam őket, írtam nekik. Volt olyan szitu, hogy töröltettem a tételt és mást kértem helyette.

Ráadásul mostanában az ilyen esetek elkerülésére csináltak egy kérdőívet, hogy mit csináljanak, ha nincs raktáron a cuccos.

Remélem megoldódik a problémád.

Üdv Lóri
    Ha meghalsz Tenemtudodhogy halottvagy Csak a többieknek nehéz Ugyanezahelyzet akkor is ha hülyevagy

Oldal: 3 / 729 ElsőElső 12345671353103503 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva