Szevasztok!

Főként nosztalgia okokból keresem, de eddig sehol nem találtam meg a Modellezés újság 1966.évi 3.számú tervrajz mellékletében megjelent, Foxi-Maxi névre hallgató, kezdő gumimotoros modell tervrajzát. Ez egy nagyon könnyen megépíthető, kezdő modellezők részére sikerélményt adó, jól repülő kis gép volt, amit én annak idején, az egyik első gépemként készítettem el, és a helyi focipályán sokszor, a helyi srácokkal, nagy örömmel repítettük!
Egyszerű, fehér MHSZ-es guminyalábbal felgumizva, eldobás után kb 15m sugarú körpályára állva, kb. 5m magasra kapaszkodva, szép méltóságos tempóban, 3-4 kört tekert le, majd ahogy lejárt a gumi, lassan csökkent a magassága, és szépen, kerékre szállt le. Általános iskolásként jókat szórakoztunk vele, és most unokámnak is szívesen megépíteném! Nagyjából emlékszem a konstrukcióra, de jó lenne egy tervrajz, vagy egy beszkennelt elektronikus kópia, vagy akár csak egy jó minőségű, olvasható fénykép a rajzról!
Ha valakinek megvan ez a tervrajz, nagyon szépen megköszönöm, ha eljuttatja nekem valamilyen formában!
Köszönöm szépen!