Oldal: 2 / 140 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1399) összesen

Téma: Align T-Rex 600 N

Align T-Rex 600 N

Idézet doki eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Készen lett a szerkezet!
    Szia!

Te nagyon gyors voltál. Sajnos én időben igen gyengén álltam a hétvégén, de azért a rotorfejet összeszereltem. Ma a vázat csavarozgattam, talán hétvégere összeáll.

Tamás

Senior Member
    Hozzászólás
    638

Align T-Rex 600 N

Sziasztok!

Itt egy kis T-REX 600 N videó:
    http://www.runryder.com/rrtv.htm?v=/...ego2007-04.wmv

Üdv!
    Tel:+36302824074<br />Skype: bitumann1<br />Nyíregyháza

Align T-Rex 600 N

Idézet BI.TU.MANN eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Itt egy kis T-REX 600 N videó:
    http://www.runryder.com/rrtv.htm?v=/...ego2007-04.wmv

Üdv!
    Ezt elég jól sikerült nekik összehozni, ami külön tetszik, hogy a video is jó minőségű.

Tamás

u.i. összerakom az enyémet, de szerintem még hagyom őket érvényesülni :lol:

Align T-Rex 600 N

Elfelejtettem mondani, hogy egy kisebb támadás érte a helimet amikor elkezdtem volna összeszerelni:

A lakásunkat korábban elfoglaló dinók barátságtalanul fogadták az új jövevényt. Szerencsére sikerült jobb belátásra bírni őket és elmentek másfelé vadászni...

Komolyabbra fordítva a szót készítettem egy kis költségvetést, mely nem teljes, de azért "irányítószámnak" megfelelő. Szóval az árak a következők:

T-Rex 600 Nitro pro...................129 990 Ft
    Os Max 50 SX-H Hyper............... 46 490 Ft
    Hatori 522..................................18 890 Ft
    Gyro GY401+S9254.....................58 990 Ft
    Vevő Futaba R-149DP.................29 990 Ft
    Szervo S9402 (3 darab)..............49 950 Ft
    Szervo S3010 (gáz)......................6 350 Ft
    SAB rotorlapát 60 cm. ................17 850 Ft
    5,1V feszültség regulátor................830 Ft
    -----------------------------------------------------
    összesen:.................................359 330 Ft

Ha minden igaz, akkor holnap már az én T600 Nitrom is repül :!:

Tamás

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

TRex600 Nitro Pro vs TRex600 Nitro

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire számottevő a két gép közötti különbség, ahhoz mérten hogy az áraik 200 USD-ben térnek el?

Amit magamtól is látok, hogy a Pro-ban kardános farokkihajtás van, a másikban szíjas, a Proban karbon faroklapátok vannak, és "double bearings and heavy duty tail with thrust bearings" -míg a másikban "New thrust bearing design for tail rotor holder" -tehát fém farokrész vs műanyaggal szemben.

Valamint karbon oldallapok az üvegszálassal szemben, és gyárilag festett kabin a matricázandóval szemben.

Spóroljon e az ember kb.35 000 Ft-t a gépen, vagy sem. Nem olyan sok végül is a difi, ez a kardános kihajtás pedig nagyon ki lett emelve a videókon, talán emiatt érdemes a Prot venni!?

Mit gondoltok?

Üdv
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

Senior Member
    Hozzászólás
    421

Align T-Rex 600 N

Szia Tamás!

Tetszik az árlista! Korrekt.

Én esetleg még hozzátennék egy fordulatszámszabályzót.

Joker

Align T-Rex 600 N

Idézet Joker eredeti hozzászólása
    Én esetleg még hozzátennék egy fordulatszámszabályzót.

Joker
    Igen én is, csak amikor szombaton beszaladtam érte a boltba akkor elfelejtettem magamhoz venni.

A GV-1 ára egyébként 39.490 Forint.

Üdv.

Tamás

Re: TRex600 Nitro Pro vs TRex600 Nitro

Idézet Krafcsiki eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire számottevő a két gép közötti különbség, ahhoz mérten hogy az áraik 200 USD-ben térnek el?

Amit magamtól is látok, hogy a Pro-ban kardános farokkihajtás van, a másikban szíjas, a Proban karbon faroklapátok vannak, és "double bearings and heavy duty tail with thrust bearings" -míg a másikban "New thrust bearing design for tail rotor holder" -tehát fém farokrész vs műanyaggal szemben.

Valamint karbon oldallapok az üvegszálassal szemben, és gyárilag festett kabin a matricázandóval szemben.

Spóroljon e az ember kb.35 000 Ft-t a gépen, vagy sem. Nem olyan sok végül is a difi, ez a kardános kihajtás pedig nagyon ki lett emelve a videókon, talán emiatt érdemes a Prot venni!?

Mit gondoltok?

Üdv
    Szia!

Ne fogom megválaszolni a kérdésed, mert nem könnyű. Az első tapasztalatokat még csak most szerezzük a Pro-val, azok több mint biztatóak.
    A kabin egyébként műanyagból készül a std változatnál.

Üdv.

Tamás

u.i. szerintem mindkettő jó választás és belső hang a döntő.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Align T-Rex 600 N

Sziasztok!

Tegnap előtt én is kézhez kaptam rekord sebességgel a helit! Gyűlnek az alkatrészek, reméljük a szervók is megjönnek a jövőhéten!

Soha nem vezettem még ekkora helit, robbanóst sem, nagyon kíváncsi vagyok hogyan fogok boldogulni!!!

Üdv
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

Align T-Rex 600 N

Idézet Krafcsiki eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Tegnap előtt én is kézhez kaptam rekord sebességgel a helit! Gyűlnek az alkatrészek, reméljük a szervók is megjönnek a jövőhéten!

Soha nem vezettem még ekkora helit, robbanóst sem, nagyon kíváncsi vagyok hogyan fogok boldogulni!!!

Üdv
    Szia!

Én összeírtam egy pár dolgot, hogy mire érdemes figyelni az összeszerelésnél, ha gondolod leírom.

Üdv.

Tamás

Oldal: 2 / 140 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve