Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 23456
Eredmény: 51 - 56 (56) összesen

Téma: F4 alapú FC-k

Senior Member atneworld logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    592
    Hahahaaaa, hova kuldjem a pezsgőt vagy a karton sört??? Nagyon koszi a tippet, bevált, azonal mukodik. Mar csak csatlakozot rendelek, mert egyenlore csak odahackeltem. Valami micro mini thin igen kicsi JST csatlakozok kellenek, nem a boardra kell forrasztani. Még egyszer ezer hála, csináltam egy képet is rola.
    Csatolt k Csatolt k
    Trex 450Pro DFC, MiniQuad 250, Spektrum DX7s - YouTube

Senior Member bOOmslang logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.140
    Idézet atneworld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hahahaaaa, hova kuldjem a pezsgőt vagy a karton sört??? Nagyon koszi a tippet, bevált, azonal mukodik. Mar csak csatlakozot rendelek, mert egyenlore csak odahackeltem. Valami micro mini thin igen kicsi JST csatlakozok kellenek, nem a boardra kell forrasztani. Még egyszer ezer hála, csináltam egy képet is rola.
    Örülök hogy tudtam segíteni!

Sz

Ps. JST-SH, budafoki út, mikronika!
    BH Katana DLE30 | Heinrich Stork I | Stratair Ultegra F3K | Fliton AJ Extra330 | QAV-R FPV | QAV-X FPV | Mimi2.0 | YodaMaster 3D |

"Nembaaaj, majd kitrimmeljük!"

Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    592
    halihó, megint itt vagyok
    Az miért van, hogy
    - az omnibus F4-re ra van rajzolva a kis nyilacska, hogy melyik az eleje, felraktam ugy, megis el kell forgatni 90 fokkal a Betaflightba, hogy azt lassam a virtualis quadkopteren ahogy valojaban azt mozgatom?
    - a motorok ossze vissza porognek fel!!!
    a Kettes és Hármas kb jol porog ahogy nyomom felfelé a throttlet, vagy amikor a Betaflightban tesztelem a motorokat, kb. 1100-nál elindulnak és folyamatosan gyorsulnak ahogy nyomom felfelé a csuszkát.
    Az egyes motor 1700 korul indul el, de full gázon és ugyanez a négyes is.

nem hiszem el, hogy amikor életemben nulláról semmi tapasztalat alapjan osszeraktam az elsőt, azzal semmi probléma nem volt. Most akkor a PDB rossz, mert nem ad áramot a szalyzoknak, vagy csak ossze vissza, a signal-t forrasztottam rosszul, megint hol keressem a hibát szerintetek?

Köszi

UI: Ha probalok visszaemlékezni, mintha a legelso probálkozásnál, amikor Betaflightban tologattam a motorok felporgetés csúszkákat, mintha minden motor rendben lett volna. Létezhet valami olyan beállítás, ami a fentieket produkálja? El lehet ennyire állítani valamit, hogy csak két motor mukodik jol, a két ellenkező motor, a masik kettő meg megbolondul?
    Másik érdekesség, hogyha tolom fel a távirányító throttle-t, a "rendben" lévő két motor pörög fel ahogy tolom neki, de ha megálllok pl. 30%-on, akkor a motorok nem porognek tovabb 30%-on, hanem szep lassan visszalassulnak és megállnak.
    Utoljára módosítva: atneworld által : 2017-09-10 21:21 Oka: pontosítás

Támogató
    Hely
    Balatonalmádi
    Hozzászólás
    368
    Szia!
    Az Esc kalibráció meg volt?
    A motors oldalon maxra felnyomod az összes motort állító csúszkát, rádugod az akksit, csipog, lehúzod minre, csipog,akksi le, kilépés a betaból. Belépsz próba.

Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    592
    háát, az kimaradt
    már mukodik is, gyorsan kiprobaltam. Még finomhangolni kell, de azt majd ha tobb idom lesz.

megint köszi!

Támogató
    Hely
    Balatonalmádi
    Hozzászólás
    368
    Szuper!

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 23456

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz