Oldal: 1117 / 1167 ElsőElső ... 1176171017106711071113111411151116111711181119112011211127 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.161 - 11.170 (11664) összesen

Téma: Align T-Rex 500

Senior Member zs.norbi logója
    Hely
    Mátyásföld
    Telefon
    +36207793428
    Hozzászólás
    1.082
    Ahogy számolom ezek az SLS-ek 2,5-ször annyiba kerül mint a Zippyk. Így húzósnak tűnik, bár nem tudom élettartamba mit tud az olcsóbbhoz képest. 2db ebből vagy 5 Zippy ugyanazért a pénzért.

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    R617fs failsafe modban a csatornákon az utolso poziciot tartja. Motorra failsafe-et allitottàl, hogy kapcsoljon le ha nincs kapcsolat a ràdióval?
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member Karajev logója
    Hely
    Tirol
    Hozzászólás
    3.812
    Sajnälom Krisztian!
    De bec el nem megy a motor tovabb.. Nem volt fail safe d beallitva valoszinüleg.. Illetve igy! Sajnälom tenyleg nem azert irom kritikus legyek hanem segitö szändekkal,hogy többet ne forduljon elö!

üdv,Gabor
    Tapatalk - iphone
    "GW Slick 540 - AxiGold" / "Extra 330 RR"" /"E339 EDF Jet" / "Sebart Avanti S EDF" / " Spektrum"

Senior Member extrembmx logója
    Telefon
    06 30 521 58 30
    Hozzászólás
    3.725
    Nos kivettem minden elektronikát.

szabályzó: kuka, szinte minden fet szétment gondolom mivel járó motorral ment víz alá
    Motor: passz h lett e baja, vagy h mikor lett rajta egy picike karc 3 vezetéken a tekercsében, de szerintem ez már valami előző tulajos dolog.
    3db ciklikus szervó: 1 lefogazott hátul többi szépen megy, de ugye csak kézzel mert be nem kapcsolok még semmit.
    farok szevó: kézzel szépen mozog
    R617Fs Vevő: nem látok hibát, de nem tudom életre kel e majd
    gyro gp790: nem tudom szétszedni annyira pici csavar fogja , de mint minden ez is szinig volt vízzel.
    Akku: levettem a külső fóliát kifújtam

Mivel ugye elmerült, minden színig teljt vízzel , és most kivettem , a szervókat még nem szedtem szét, de gondolom azt se ártana. Minden kint van a napon hősugárzó előtt.

Failsafe menübe én még nem nyomkodtam semmit. Konkrétan soha anno sem nyúltam ilyenhez.

Holnapig szárítom a dolgokat, majd kipróbálom mi kel életre. Ha valami feléled, vissza merjem rakni? Gyrot nem tudom szétszedni , de ha kifújom kiszárad élhet még? Szervók? Motor? Szabi kuka.
    Vevő színig volt vízzel, mint minden, de szétkaptam kiszáradt.
    szervókat szétszedem holnap, megnézem mind, de oda nem hiszem hogy sok viz mehetett volna be.

Anno éveken át repültem ezzel a ff7 2.4 es rádióval és vevő párossal egy kósza zavarom se volt. De ezt se értem mert nem megugrott hanem egyszerűen kész többé nem nyúltam bele.
    Merre keressem az okot? Mert itt most nem én vertem a földbe és elég idegesítő is.
    Rádió vevő párost én eddig elég megbízhatónak találtam. Mióta nálam van is repültem több helyen semmi nem volt.
    A vevőbe a külső bec volt dugva. ez nem tudom okozhat e valami.

Nem értem. Sose volt még ilyen helivel nekem. Vagy én törtem, vagy tudtam hogy pillanatra rádió zavar volt, és akkor váltottam a 35 ről 2.4 Ghz re.
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member medzs logója
    Hely
    Sárszentmihály
    Hozzászólás
    645
    Szia!

Sajnálom az esetet.
    Én megnézném a vevő tápkábelét rendben van-e. Szakadás, sérülés stb. Vevő működik-e ha majd újra tápot adsz neki és mit csinál ha kikapcsolod a távot. Antennák milyen állapotban vannak? Láttam már, hogy meg volt törve és a burok alatt el van szakadva az antenna...

Ha mögötted csapódott be, akkor ha jól értem elrepült a fejed felett? Ha kimaradás is volt vissza kellett volna, hogy jöjjön...
    Becre volt kötve minden elektronika vagy csak egy része?
    Goblin570 & Align470L & topmodelcz Sweet & Futaba & SLS & GensAce

Ha nem bírod a kritikát szexelj többet!

Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Szerintem az elektronikát szedd szét. A motornak nem kéne hogy baja legyen a víztől, max a csapágyainak.

Az elektronikát érdemes rizsbe tenni, ott jobban szárad

R617 fs-en failsafe-et csak a 3-as csatornára lehet állítani. Érdemes belőni, hogy lekapcsoljon jelkimaradás előtt. Én az elektronikát simán visszatenném, ha megfelelően működik, vagyis nem vesz fel indokolatlanul sok áramot. A vevő az egyetlen necces dolog de azt is le lehet tesztelni.

Én a hiba okát a rádió antennájában keresném.
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member berobbantam logója
    Hely
    Kunszentmárton
    Telefon
    06707734318
    Hozzászólás
    300
    Szia
    Egyet már találtam gpxxx címmel,de ott nem sok szó esik a beállításrol.Inkább arrol hogy milyen a többi gyróhoz képest.De még durkálom.
    A lelkesedés nem pótolja a tudást,de jó ha van

Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Idézet extrembmx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elozo tulaj becet rakott bele. Lehet az szart be es ezert ment a motor tovabb mig mas semmire sem reagalt?
    Szia,

Leírnád a BEC pontos típusát? Megnézném a leírását.

B
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member airman logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.063
    Idézet extrembmx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Otlet???
    Hát ez nem jó hír.
    A farok nem szíjas?
    Emlékszel, a CF vázzal földelni kellett, mert kiüthette a vevőt. Régen neked is GF vázad volt, azzal nem volt bajunk.

Senior Member extrembmx logója
    Telefon
    06 30 521 58 30
    Hozzászólás
    3.725
    Sziasztok!

Holnap nézem meg mi maradt meg a merülés miatt. Nem tudom ha valami életre kel, mit és mennyire merjem újra használni :/

A képen a bec van foggalmam nincs milyen és hogy münködik. A 3 tüskére volt dugva a szabályzó és a bec 3 szálas vezetéke volt a vevőbe.

Airman: nem szíjas a pro , itt már minden alu és karbon. Tök más a rotor is mint a régi helinknek. T500 de minden része és felépítése más.

Oldal: 1117 / 1167 ElsőElső ... 1176171017106711071113111411151116111711181119112011211127 ... UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva