Oldal: 319 / 319 ElsőElső ... 219269309315316317318319
Eredmény: 3.181 - 3.182 (3182) összesen

Téma: kezdő vagyok , segítséget kérek :-)

Junior Member Roscoe81 logója
    Hely
    Bak
    Hozzászólás
    13
    Ez a config jó?
    rendelés.JPG

Idézet keril eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez a motor még kicsit túl erős is ehhez a géphez alap állapotban.
    Alapvetően ez egy vitorlázó repülő. Motor nélkül is egészen jól siklik. Szóval amit a szárny elbír az a motornak sem lesz probléma.
    10dekát belepakolva pluszban, fűről már nem fog felszállni hason csúszva, de amúgy is kézből kell indítani.

ES2 topikban írták nekem, hogy karbon lapot kell beragasztani a vezérsíkokba és a szárnyakba. Az ad neki elég merevséget, hogy nagyobb tömeggel se csapkodjon a szárny.

Update:

Akkuból a 20C-t én hanyagolnám, de majd más is elmondja a tapasztalatát. Repülni fog vele, de nem olyan jól terhelhető. Alapvetően csökkenti a motor teljesítményedet. Azokat csak az FPV szemüvegre használom. 40C-t néznék inkább, az már helikopterbe is elég és nem olyan drága.
    Én amúgy 65C-s akkukat használok, de azért az ide erős túlzás. Ezeknek már azt róják fel hibának, hogy olyan jól bírja a terhelést hogy csak akkor esik be a feszültség amikor teljesen lemerült, és nincs benne tartalék energia a leszálláshoz. Bár nekem nem volt gond, mert raktam rá feszültség figyelést és ~50%-os merültségnél szoktam cserélni. Persze erre meg azt mondják pazarlás, de az akkuk szeretik, és így is eleget repül.

Ja és a motor 2 akku cellával van olyan erős mint a gyári igény. 3 cellával biztosan nem lesz gyenge

Na meg ha egyetértesz, át is mehetnénk az ES2 topikba.
    "Az erő a sárkányokból ered. A lovas uralja ezt az erőt."

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.238
    Idézet Roscoe81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a config jó?
    rendelés.JPG
    Jónak tűnik. Nem ismerem ezt a motort, de a méret és a paraméterei jók.
    Az ESC-hez érdemes programozó kártyát is venni, mert gázkarral is ki lehet csipogtatni, de nem embernek való.

Vagy ha képben vagy az elektronikák terén, én nem szórakoznék ezzel.
    BLheli firmwarees szabályzót kell venni, mint ez (lehet máshol is kapni a kínaiaknál)
    https://hobbyking.com/en_us/favourit...sc-no-bec.html

Ezt egy ardunóval vagy hozzá való programozóval fel tudod programozni PC-ről USB-n keresztül, kényelmesen grafikus felületről, és jóval kisebb is mint a Turnigy
    Kéri Laci
    Heli:Tarot 450Pro FBL/Quad: ZMR250-RCX2205/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Oldal: 319 / 319 ElsőElső ... 219269309315316317318319

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva