Oldal: 330 / 330 ElsőElső ... 230280320326327328329330
Eredmény: 3.291 - 3.294 (3294) összesen

Téma: kezdő vagyok , segítséget kérek :-)

Senior Member kekbon logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.020
    Igazad van, hogy 2200/3s akksi súlypont szempontjából optimálisabb lenne.
    Viszont az 1200-eseket később tudod használni egy 900mm körüli műrepülőbe. a 2200/3s súlyban ott már inkább 1m feletti géphez jó, azt meg adott esetben problémás szállítani.....

Idézet keril eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben, ügyes vagy.
    XT60-as forrasztásánál arra kell ügyelni, hogy a Poliamid (nejlon) ház meg tud olvadni ha túlmelegíted.
    Az sem nagy tragédia, de én ezért szoktam úgy forrasztani, hogy rádugok egy ellendarabot, és csak addig melegítem amíg szépen be nem futja az ón, így elkerülhető hogy túlságosan szoruljon a csatlakozó az elmozdult érintkező miatt. Ha netán ez bekövetkezett, akkor a javítás ugyan ez, ellendarab, kicsit felmelegíteni hogy pozícióra álljon, és utána jó lesz.
    Arra ügyelj, hogy az ellendarabon ott az akkufeszültség, ne zárd rövidre

Ezek a repülők szerencsére annyira nem érzékenyek az akkura. Hasonló géppel mint a tied, egy Multiplex EasyStar2-vel 2200-as akkuval 30percet a levegőben voltam, és előbb meguntam mint hogy elfogyott volna a villany szóval elég lesz biztosan ez az akku készleted egyenlőre.

Összefuthatunk ha normálisabb lesz az idő. Motorral én is el tudok menni, bár főleg hétköznap, mert műszakban dolgozom, hétvégén meg a feleségem osztja be az időmet
    Műszaki infók, képek és videók:<br />http://www.peschka.hu/?/rc_modellezes/

Senior Member keril logója
    Hely
    Bp. XVIII.
    Hozzászólás
    2.527
    Teljesen igazad van.
    Csak nekem 2200-es aksijaim vannak, mert a helikopterbe, meg a drónjaimat mind erre a méretre építettem.
    Repülőhöz még sok is.
    Kéri Laci
    Heli:Tarot450pro, Blade130s/Quad: ZMR250/Repülő: Olympic 650/Autó: BSR BZ-444pro 17,5T/Rádió: Spektrum DX8g2

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.020
    Megjött a repcsim az rcvilag.hu -ról.
    Nekem küldtek emilt, amiben volt egy gls link, ami nagyjából működött, jelezte a csomag befogadását, majd 2 nappal később, 1 nap alatt végigdarálták az összes opciót és itt is volt a csomag.....
    Kicsit a gls meggyötörte a dobozt, de szerencsére, nagyon korrektül, tömő anyaggal, dupla dobozban volt, nem sérült kicsit sem. Meg vagyok elégedve.

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06309940773
    Hozzászólás
    3.020
    Nem semmi logisztika, mire szereztem hozzá motort.....
    Azt hittem van itthon, de mégsem volt tökéletes....
    Először néztem a szokásos hobbyking.com-on. Semmi. Én még ilyet nem láttam, ebben a méretben semmilyen motorjuk sincs, nem is értem.....
    Aztán próbáltam a magyar boltokat...... nem is nagyon találtam. Bezártak? A sarkanyellato.hu, kedves volt, épp nem volt megfelelő motorja és mondta is, hogy nem tudja, mikorra tud beszerezni, de felhívott, kedves volt, mondta....
    Néztem az osztrákokat (der-schweighofer.at), motor van, de horrorisztikusan irreális szállítási költséggel küldik....
    Végülis ismét a pozsonyi boltnál kötöttem, ott találtam megfelelő motort. Nem is értem. Aztán találtam egy cseh boltot, bőséges árukínálattal, 6eur szállítással. Legközelebb ott is meg kell nézni, ha valami kell....

Idézet kekbon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megjött a repcsim az rcvilag.hu -ról.
    Nekem küldtek emilt, amiben volt egy gls link, ami nagyjából működött, jelezte a csomag befogadását, majd 2 nappal később, 1 nap alatt végigdarálták az összes opciót és itt is volt a csomag.....
    Kicsit a gls meggyötörte a dobozt, de szerencsére, nagyon korrektül, tömő anyaggal, dupla dobozban volt, nem sérült kicsit sem. Meg vagyok elégedve.

Oldal: 330 / 330 ElsőElső ... 230280320326327328329330

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve