Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Sanwa modul: meghalt a gáz

Sanwa modul: meghalt a gáz

Sziasztok!

vettem itt a fórumon egy használt Sanwa 2,4ghz modult 2 drb vevovel a vén M8-as és Super Exzes távjaimba. A modul/vevo kombó passzol a távokhoz!

Bekapcs után a szabályzó becsippan, a kormany mukodik, de a gázcsatorna halott. Mindkét távban ugyanaz a szindróma.

Valaki okosat tud e mondani, vagy hol javítanak ilyet? vagy dobjam az egesz cumót egy tescos szatyorba,amit a kukába helyezek?

koszonom.
    AKTUÁLIS! http://www.smith-polymers.com/hu/
    Epoxi gyanták, poliuretán gyanták, szilikon gyanták, akril és MS Polymer ragasztók. Minden a Smith-polymers-tol, már magyar nyelven is. Érdeklodjon E-mailben, hívjon Viber-en: 00421948103353.

Senior Member Drazsé logója
    Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    730
    Inkább elektronikai hulladékba tedd.
    Az a sajnálatos helyzet, hogy a Sanwa idehaza labdába se rúghat, mert senki nem foglalkozik vele forgalmazáson kívül, külföldi szervizről én nem tudok, amelyiknek meg írtam azóta se válaszol ( 1 éve). Nekem is gáz/fék csatorna problémám van egy MX5 távval, használható még villanyhoz, de nitróshoz emiatt kellett egy új táv. Senki nem tudott segíteni, fogalmuk sincs mi a baja, szerintem ez valami áramköri gond.
    A modulos szarságokhoz nem értek, lehet hogy nálad könnyebben orvosolható a helyzet de én már emiatt elpártoltam ettől a márkától, minden tekintetben. Sajnos, pedig topclass :S
    HotBodies Lightning Stadium Super Sport

"Amíg a Föld kerek, mindig lesznek ricerek."

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve