Oldal: 1 / 9 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (90) összesen

Téma: LRP elektromos modellek

Member
    Hozzászólás
    47

LRP elektromos modellek

Sziasztok! kis segítséget szeretnék kérni. megvettem életem első rc autóját , eddig csak helikoptereztem
    elektromosat akartam mindenképp, mivel jóval kevesebb vele a macera. remélem nem nyúltam mellé ezt vásároltam meg: http://shop.modell.hu/lrp-s10-blast-...r-rc-auto.html ha valakinek van információja erről a modellről azt szívesen meghallgatom

szobába próbálgattam de nem merem kivinni, mivel jobb első kerékbe van egy szép nyolcas egyböl szemet szúrt.... már jól kezdődik.. ebben kéne a segítség, hogy tudom én ezt beállítani? sajnos fingom sincs autókról egyenlőre

Senior Member conflict logója
    Hozzászólás
    369
    Ha a kerék üt, nemigazán tudsz vele mit kezdeni... Nézd meg, hogy nem görbült-e el a tengely, meghogy egyáltalán a helyén van-e a kereked, meg van húzva? Ha a kerék rossz, szerintem cseréltesd ki, azt mondtad, még nem vitted ki.
    vrx murena + goolrc 8.5T + tsky 120A
    honda nsx jgtc sakura xi sport + 8.5T cheetah cs60

Member
    Hozzászólás
    47
    délután kivittem nem bírtam ki de kárvolt.... 120e ft ot basztam el erre a hulladékra úgy hogy menetkész legyen
    de már az első 5percben szétesett a felfüggesztés lecsavarodott kupak és kifolyt az olaj (arrol hogy szar az egyik kerék nem is beszélek) remélhetőleg csak ez történt... kicsit ideges vagyok ********
    átnéztem előtte DIREKT minden egyes ***** csavart, ugylátszik még ennyi pénzért sem lehet normális autót kapni mit is hittem én kis naív...
    ne haragudjanak már meg ott fent pesten modellhobbyban nem nézik meg előtte mi a *** adnak el?
    felfüggesztést fel lehet tölteni étolajjal? nem hiszem hogy valami nagyon speciális olaj kéne egy rc felfüggesztéséhez de ha igen akkor inkább veszek....

Senior Member
    Hozzászólás
    2.106
    Sehova se tölts étolajat, telóba pedig szilikon olaj való.

Member
    Hozzászólás
    47
    rendben köszönöm

Member
    Hozzászólás
    47
    autós boltban lehet kapni olyan szilikon olajat ami jó hozzá? elég messze lakok modell boltoktól

ha lehet akkor gondolom összeset kikell cserélnem, hogy egyforma olaj legyen bennük?
    Utoljára módosítva: Drakenfall által : 2017-01-18 17:49

Senior Member
    Hely
    BP XXII
    Hozzászólás
    5.851
    Gyógyszertárban kapható ricinus olaj, 1dl kiszerelésben, legfeljebb tized áron a szilikonhoz képest. Kb 350-es szilikonolajnak felel meg. Hátránya hogy hidegben megsűrűsödik, előnye hogy vízzel is lemosható ha szivárog.
    Vaterra Twin Hammers
    Axial SCX-10 Jeep Krawler
    Turnigy Mini Rally Extreme
    HPI Mini Trophy
    High Performance HobbyKing Drift car

Member
    Hozzászólás
    47
    rendben vettem ricinus olajat köszönöm, elég ha csak abból cserélem ki amelyikből kifolyt?

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Helikopterek után én is most vettem egy lrp blast s10 SC autót, nekem eddig minden működik. Nekem is van az egyik első kerékben egy kis kóválygás, kissé görbe a tengely, nem tudom azért görbült-e-el mert nekimentem valaminek vagy ilyen volt gyárilag. Ki fogom egyenesíteni. Eddig sok mindennek nem mentem neki.

Amikor elemeket akartam tenni a rádióba azt hittem a tálca kivehető, de nem szóval letéptem a kábeleket, visszaforrasztottam, működik.

Én úgy álltam hozzá, hogy egy kocsi brushless szettel 70000ft ért rtr be aksi és töltő nélkül csak belépő szintű lehet szóval nem túl magasak az elvárásaim.

Üdv,
    Balázs
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.922
    Hallom nagy a nyüzsgés a levegőben jogi terén... Csak nehogy a végén mindenki, aki csak hobbiból repül az közellenség legyen, akit le kell csukatni, akkor is, ha 6 éves... Vicc ami a föld feletti régiót használókkal történik eddig. Ha jól tudom semmi sem biztos jogilag, de azért büntetni azt lehet.
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Oldal: 1 / 9 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz