Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (90) összesen

Téma: LRP elektromos modellek

Member
    Hozzászólás
    47
    tényleg ezt el felejtettem megkérdezni, kuplung fékezés meg a lükverc, nekem 2x kell felhúznom távon a kart hogy fékezzen+elinduljon hátrafele ami elég idegesítő ez normális? megyek vele szeretnék fékezni vagy valami hasonló és semmi, egyszer meg kell pöccintem felfele és utána már működik
    vagy ez úgy van mint normális autóknál? meghúzom kart felfele 1x és beteszi lükvercbe tehát átvált és utána tudok egyáltalán fékezni is?
    Utoljára módosítva: Drakenfall által : 2017-01-21 13:06

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    2x kell tolni a gázkart, hogy hátrafele menjen. Nekem legalábbis, a spin szenzoros bl szabival így működik, és nem láttam lehetőséget a változtatásra.
    Ha csak egyszer tolod fékez, másodjára elindul hátra.
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member
    Hely
    BP XXII
    Hozzászólás
    5.851
    A szabályzók sokféle képp tudnak működni. Van hogy csak előremenet és fék van rajta, van hogy előre/hátra, és a gázkar elengedésekor fékez, ilyeneket a triál autóknál használunk. A legtöbbször úgy van hogy gáz előre, ha elengeded a gázkart akkor gurul szabadon(eközben is működhet fékhatás, úgy hívják hogy drag brake) de amig előre gurul az autó addig a kart előre tolva fékez. Ha az autó már áll, akkor a kart előre tolva mindig tolatni kezd.
    Vaterra Twin Hammers
    Axial SCX-10 Jeep Krawler
    Turnigy Mini Rally Extreme
    HPI Mini Trophy
    High Performance HobbyKing Drift car

Senior Member conflict logója
    Hozzászólás
    369
    Csabit kiegészítve, van olyan szabályzó, ahol be tudod állítani, hogy mikor előre megy az autó, te a gázkarral fékezel, az autó leáll, és azonnal (tehát anélkül, hogy visszaengednéd alaphelyzetve a távon a gázkart, majd újra fékeznél, tehát tolatnál) az elindul hátramenetben.
    vrx murena + goolrc 8.5T + tsky 120A
    honda nsx jgtc sakura xi sport + 8.5T cheetah cs60

Senior Member
    Hely
    BP XXII
    Hozzászólás
    5.851
    Igen, és ez a legnehezebb hogy mikor rendelsz egy szabályzót, igazán pontosan sosem tudod, melyik metódus szerint fog működni. Ilyenkor az egyik fajtához szokott mutatóujj nehezen barátkozik meg a másfajta rendszerrel. Arról nem is szólva hogy az elérhető árú kefés szabikon sosem lehet szabályozni a fékerőt, a tolatási erő %-ot, a dragbrake erejét, stb.
    Vaterra Twin Hammers
    Axial SCX-10 Jeep Krawler
    Turnigy Mini Rally Extreme
    HPI Mini Trophy
    High Performance HobbyKing Drift car

Member
    Hozzászólás
    47
    jó tudni ezeket, köszönöm a bőkezű információt
    még egy kompresszort is beszereztem a tisztításhoz, úgy érzem nem fogom megbánni
    Utoljára módosítva: Drakenfall által : 2017-01-21 21:01

Member
    Hozzászólás
    47
    kéne valami alternatív aksi ez helyett http://www.lrp.cc/en/product/lrp-lip...plug-hardcase/
    pesten 17ezer volt, elég jól megy vele bírja vagy 20percet nem panaszkodok (helikopteres multamból ítélve meg is lepődtem 5-8percre számítottam)
    de külföldről ennyi pénzért biztos lehet kapni jobbat nagyobb teljesítményűt, szeretnék venni még 1-2darabot de vakon nem merek rendelgetni
    Utoljára módosítva: Drakenfall által : 2017-01-21 21:17

Senior Member Drazsé logója
    Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    730
    https://hobbyking.com/en_us/batterie...ase.html?wrh=7

Nanotech-et és A-spec-et ajánlom de még a ZIPPY 6000 mah 50C is jó nekem volt és sokat bír.
    HotBodies Lightning Stadium Super Sport

"Amíg a Föld kerek, mindig lesznek ricerek."

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431
    Csinaltam par modositast az auton. Elso dolog volt, hogy a szabalyzo nyakjat jo vastagon lekentem epoxival. Ezen kivul a kasznit a kasznitarto furatoknal megerositettem ragasztoszalaggal, mert hatul jobb oldalt egy borulasnal atszakadt, es elol is kezdett repedezni, valoszinuleg a -6 - 8 fokokat anyira nem szereti. Ezen felul meg a kasznitartoit igyekeztem kiparnazni kicsit, igy is talan csokkentve a borulaskor ra hato eroket.

Az egyik kerekben van egy kisebb nyolcas, azt sikerult nagyjabol kiszedni egy kis ragasztoszalag, es alatet segitsegevel.

Tovabba ami problema adodott az autoval hogy a kormanyszervoja felig megadta magat. Egyik iranyba lelassult a mozgasa. Balra gyors, jobbra lassu. Szukseg megoldaskent motort kellett cserelnem a szervoban , most mukodik, viszont nem egy csucstechnika, a kozepallasa nem kifejezetten pontos, valamikor le fogom cserelni.

Kivettem nyugdijas modbol a szabalyzot, igy eleg rendesen lehet haladni az autoval.

Udv,
    Balazs
    Csatolt k Csatolt k
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •