Oldal: 1 / 5 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (44) összesen

Téma: Perpetum mobile

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210

Perpetum mobile

Na, ide befér ez a téma is. Itt lehet beszélgetni a perpetum mobilékről. Rövidesen készen lesz az általam épített is. Már majdnem kész van. Már csak egy hét. Máximum kettő. Természetesen eladó lesz.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member
    Hozzászólás
    350
    hali. ha már teljesen kész van -add a licenset - 20 % részesedéssel utalom vissza a lecsot.
    Ez nem vicc rövidesen milliárdos leszel.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    Úgy érted adjak el egy 100% hatásfokú gépet 80%-ért?

Senior Member chris. logója
    Hely
    Salzburg
    Hozzászólás
    1.241
    DEVO 10
    T-Rex - Raptor - Predator
    62,18

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    ez kérem komoly dolog

Senior Member
    Hozzászólás
    350
    Idézet Prome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy érted adjak el egy 100% hatásfokú gépet 80%-ért?
    Hali . Félreértettél. Nem akarlak becsapni én úgy értettem , hogy meg kapom a licenszet megépítem
    és a termelt haszonból vissza csurgatok mindig 20 % lecsoot.
    Tehát nekem hoz x mennyiségü hasznot akkoor abból mindig részesedsz. Gondold el ha már száz ember meg csinálja és kapod belőle a részesedést !!!!!!!!!!
    De van még egy kis probléma : ha 100% a hatásfok akkor üresen fut -- nem termel semmit hiszen csak magát látja el. Nem lehetne száz fölé tornászni ????
    Utoljára módosítva: pittyu által : 2017-01-29 15:29

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    Ja hogy ne is 80%-os áron adjam el hanem 20%-os áron. Az más. DE mit szólnál ahhoz ha ÉN!!! fizetnék neked 20%-ot azért hogy gazdagodj. AZ még jobb üzlet nem? neked legalábbis. NEKEM!!! sajnos az a legjobb üzlet, ha a haszon 100%-a az enyim.
    Amúgy nem lett volna becsapás. te korrekten megfogalmazva tettél egy ajánlatot, ÉN!!! végig gondoltam, s ugy éreztem nem elég jó ajánlat ezért visszakérdeztem a részletekre. Viszont miután az derült ki, hogy félreértettem, s az ajánlatod lényegesen rosszabb annál az ajánlatért amit hittem, egyértelmű hogy finoman, udvariasan, a legnagyobb tisztelet mellett, de nemet mondok.
    A számomra - sajnálattal - az a jó ajánlat, ha ÉN!!! adom el és a haszon 100%-a az enyim.
    De van egy ajánlatom nekem is: csinálj te is egy perpetum mobilét s ha kész tapasztalatot cserélünk. Lehetséges, hogy mindketten tanulunk egymás tapasztalatából.

Senior Member
    Hozzászólás
    350
    Jól van naaa.. Ne idegeskedj. Kiszállok a buliból .

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    Semmiidegeskedésnincs.Pusztáncsakhatározottan,dekulturáltannemetmondtamemenagyszerűajánlatra.Azhelyeshakiszállsz.Max.csakvevőként,esetlegkülsősüzletipartnerkéntsajáttermékkel.

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    voda/505hét1harminchárom
    Hozzászólás
    2.568
    Én közben megcsináltam.

Egy macska hátára egy vajas kenyeret kötöttem, dél óta pörög, a macska már összehányt mindent, de még pörög
    11. éve kezdő modellező

Oldal: 1 / 5 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve