Oldal: 2 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (44) összesen

Téma: Perpetum mobile

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    Azenyimnempontugyanezzelazelvelműködik,deakkorVeledszivecsencserélekgyakorlatitapasztalatokat.Aforogvahányásujdolognekem.Haborsótetetszvelepéldáulakkorlehetvelekörbehányiaborsótafalraamimegintegyujdolog.kétmacskávalviszontszerintemmegoldhatóahelységmindenfalánakegyenletesbeteritésehányással.Ilyenirányúkisérleteketvégeztél?
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member chris. logója
    Hely
    Salzburg
    Hozzászólás
    1.241
    A Magyar határozott ideig kötött szabadalmi jogdíj is több millióba kerül, hát még az európai!
    Utoljára módosítva: chris. által : 2017-01-29 18:14
    DEVO 10
    T-Rex - Raptor - Predator
    62,18

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    pittyuaztvállalja

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    a te macskád körhányó de szerintem mondom két macskával már megoldható a gömbhányás
    a szabadalom meg csak egy dolog. semmit se ér ha nem tudod nagyüzemben gyártatni, ami több milliós szabadalmi dij és a többi költség mellett a hasznot is kitermeli.
    márpedig gömbhányó macskaduó esetén a gyártás egyben szaporítási kérdés is ami még nehezebb

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    voda/505hét1harminchárom
    Hozzászólás
    2.569
    áá, nem kell szaporítani, le kell szerződni a menhelyekkel, és átvenni a kifejlett macskákat
    11. éve kezdő modellező

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    Na így fejlődik a technológia, hogy az egyik embernek eszébe jut az ami a másiknak nem!

Senior Member boglarto logója
    Hely
    Zánka
    Telefon
    70/6298559
    Hozzászólás
    321
    Én is hozzátennék egy javaslatot a projekthez és mindezt INGYEN !
    Íme:
    Hosszú,boldog,egészséges élet!
    Minél tovább él egy macska ,annál több hasznot termel,azaz nem elkerülhető a minőségi etetése!
    Adjunk neki kolbászos babot,előbbitől boldogabb lesz,utóbbitól(ennek hatását nem ecsetelném)gyorsabban pörög!

Üdv.
    Laci
    Utoljára módosítva: boglarto által : 2017-01-29 21:07
    Topmodel Bliss
    HAI-2
    JCP Easy Wing Night Fly Edition
    Wing-wing Z-84
    Mpx Easystar

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    viszont ekkor a vajas kenyérnek is kell adni valamit, különben kiegyensúlyozatlan lesz.

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    voda/505hét1harminchárom
    Hozzászólás
    2.569
    ezt már megbeszéltük korábban, nem vajas kenyér, hanem 2 macska. De végülis ha nagyobb nyomaték kell, lehet akár 3 macska is
    11. éve kezdő modellező

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    én a második macskát az előtolás miatt raktam volna fel, hogy hányás közben elforduljon s gömbhányás legyen a körhányásból. az én tervezetemben a vajas kenyér macska kombóra került volna a második macska szögben elforgatva forgássík forgató vektort képezve. de valóban működhet egy alultáplált macskára kötött a forgás síkjától elfordított felültáplált macska, s annak az eredő vektora elég nagy ahhoz hogy a nem eredő vektora megegyezzen az alultáplált macska egyetlen vektorával.
    nem tudom érthető e vagy lerajzoljam?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva