Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: KDS Ebar V2 Segítség

Junior Member
    Hozzászólás
    17

Unhappy KDS Ebar V2 Segítség

Sziasztok!

KDS Ebar V2 programozásához/beállításához szeretnék segítséget kérni. Elolvastam a használati utasítást, megnéztem egy tucatnyi videót, de az az igazság, hogy mindenki másképp csinálta :/ Nagy nehezen rájöttem egyáltalán hogyan kell betöltésre bírni a program kártyát, majd a használati alapján elindultam, de közöm nincs a helyes beállításokhoz, a servók össze vissza mozognak, hiába dugdosok át kábeleket, hiába fordítom meg a csatornát, semmivel sem vagyok előrébb. Elvileg most ott tartok, hogy végig mentem a beállításokon, de ebben az állapotban eszembe sincs a levegőbe küldeni ( nem mintha felszállna sztem ).

Ha van vki aki már használt ilyet, jártas a témában ne hezitáljon kérem, sokat segítene vele.

Röviden a madár, hátha valakinek szemet szúr egy hiba:

450-es váz
    Rotorstar: ESC/servok/Motor
    Devention: TX (Devo 7) / RX (RX601)

Junior Member
    Hozzászólás
    17
    Illetve kiegészíteném annyival, hogy ha van valaki aki haladó szinten mozog a témában és GYŐRI akkor lépjen velem kapcsolatba legyen kedves, lenne még pár kérdésem beállításokat illetően.

u.i.: Nem vagyok totál kezdő analfabéta aki rögtön 450-eseket akar törni, ez lenne az 1. " nagy " gépem amit ráadásul magam építettem.

Senior Member pepe82 logója
    Hely
    Bakony
    Hozzászólás
    169
    Nekem is egy ilyen csoda szerkentyű pihen a fiókban, és még itt hírdetve. Szinte új. Sokat bajlódtam a beállításával. Elszántság és türelem kell hozzá .De nem lehetetlen,és igen meggyőzően irányítja a helit.Kicsit olyan,mintha nem is te vezetnéd..belenyúlkál ide oda...de biztos csak beállítás kérdése. Nekem állandóan felborította a gépet,felszállás és leszállás közben ami valószínűleg a puha szivacsnak volt betudható. Viszont jól lehet vele repkedni...nem sokáig volt fenn a gépen..Nálam a bevált beastix került fel helyette. az egy kicsit másabb..
    +36204568231

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva