Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen

Téma: nitro force 21 motor Help!

Member
    Hozzászólás
    47
    koszi ha ez a forum nem lenne, nem is tudom mit csinalnek, de hat sajat hibajabol tanul az ember. De azert most elszomorodtam. csak az a baj draga a tanulas eme hobbyban

Senior Member sültkrumpli87 logója
    Hozzászólás
    191
    Idézet Drakenfall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ajh elegge elszomorodtam
    Nem kell! A modellezés jó dolog. Kikapcsol csak vannak mélypontok. Én 2011 ben vettem meg az első nitrós autómat. A trophy elődjét. Utána egymás után jöttek hozzá a cuccok. Failsafe rengeteg gyertya stb... Az a force motor bírja ha nyúzzák, tőlem sok mindent kapott. Az autóval is elégedett vagyok. Rengeteg dolognak utána kell olvasni nincs olyan dolog amit neten ne találnál meg. Majd belejössz!

Member
    Hozzászólás
    47
    segitenetek kerlek, hpi trophy 3.5 kis kocsim van, gyari tavval vevovel, ezzel be e lehet allitani azt a failsafe funkciot? vagy valamit ha ilyen van ne menyen mar full gazon, de amugy elotte tenyleg mindent leelenoriztem oszes aksit kocsiba is aksi van nem elem, de meg egy tankot jarattam is simaba direkt ezert egy tank elment ugy hogy kocsi kerekei nem ertek le, tesztelgettem akkor semmi problema nemvolt leraktam foldre es reccs elszalt, elozo gazdaja 16% hpi hasznalt na en 20% vettem bele lehet ezvolt a baj? aszem valahol olvastam ha mas uzemanyaggal megyunk akkor ujra kell kalibralni a motrot? vagy ez hulyeseg?

Member
    Hozzászólás
    47
    a kocsira nincs panaszom foleg ezutan, hogy kb 70el falba vertem es nem lett nagy kar ezen meg is lepodtem azt hittem, hogy vege az egesznek. de ez hihetetlen volt meg video is van rola ahogy megsemmisul majd feltoltom D mondom megmuatatom haverjaimnak milyen a hangja hat ezt videot senkinek nem mutogatom max itt D

Member
    Hozzászólás
    47
    de itthon ezis lehuzasra megy, elmennek a picsaba 3kis csavar 2500ft, meg hasonlo kulfoldrol meg 130darabos csavarszett kb 5-6 ezer forint

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva