Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen

Téma: AlignT-rex 500LDominator + mikrobeast

Senior Member
    Hozzászólás
    2.198
    Idézet Szpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még azt leírhatnád pár sorban, hogy az miért volt, hogy ha ilyen jól látod a dolgokat, miért mégis téged akartak kizárni, vagy csak felfüggeszteni (erre már nem emlékszem pontosan, mert a legkevésbé sem érdekelt). Érdekelne mi a véleményed erről, már csak azért is mert szerintem tök jól leírod itt a fórumban, hogy mi a baj ezzel a fórummal.
    Illetve megkérnélek, hogy linkelj ide pár hozzászólásodat, amiben pozitívan állsz bármihez is (lehet, hogy nem ez a legjobb megfogalmazás, szóval valami olyasmit amiben nem kioktatni próbálsz valakit, vagy nem negatív a téma). Lehet, hogy van csak én nem találkoztam vele. Nagyon szívesen olvasgatnám azt is felüdülés képen.
    Nem akartál vele találkozni. A kereső működik, aki akarja olvasni az könnyűszerrel megteheti.
    A kérdésedre pedig nagyon egyszerű a válasz: Azért akartak kizárni, mert én nem így álltam hozzá ehhez az egészhez. Kifejtetted, itt ez az elfogadott stílus amit te képviselsz, sőt szinte kötelező jellegű. Ez a fórum hírhedt arról, hogy itt a "öregek" segítőkészség, és példamutatás, stb. helyett minősíthetettlenül viselkednek a kezdőkkel, gyakran egymással is. Nem kell régi példákat felhoznom, van példa itt ennek a topicnak az elején is. Kizárni pedig ugyanazért akartak, ami gondotok van velem most is: azért mert szót emeltem ilyen és ennél sokkalta durvább a minősíthetetlen hozzáállás, viselkedés ellen. Most is látszik én hogyan írok és látszik ti hogyan irtok. Szerintetek ez utóbbi a helyénvaló. A ti dolgotok.

Sajnos hiába kérsz linket, egyetlen egy olyan hozzászólásom sincs, amiben a kötekedéshez pozitívan állnék. Olyan írásomat pedig ahol nem kötekedés van, hanem normális hangnem van s arra normálisan írok, ha nem haragszol, nem keresgélek most. Aki kíváncsi rá, az könnyűszerrel megtalálja a keresővel. te mint ittam, azért nem találod mert nem is akarod megtalálni, egyszerűen nem arra van igényed. Alaposan kifejtetted, hogy teljesen elfogadott neked az ami ebben a topicban az elején történt a kezdővel, neked elfogadott ami itt zajlik. Úgyhogy akkor olvasgassad csak ezt. Hisz erre van igényed nem az én normális hozzászólásaimra. Mondom, kifejtetted. Most is egyfolytában arról győzködsz itt mindenkit, hogy ez így mennyire helyes. Hát akkor legyél ilyen közegben, hisz neked való és te választod ezt, önszántából. Senkire se lehet ráerőltetni valami mást, mint ami neki megfelelő.

Elnézést kérek, hogy csak késve válaszolok, de igazán vannak más dolgaim is, mint hogy felnőtt embereknek, akik ráadásul oszlopos tagjai egy közösségnek, elmagyarázzam, mi a helyes viselkedés. Kerítettem rá ugyan néha időt, de az írásokból kitűnik, felesleges. Ti évek óta ezt tartjátok helyesnek s eszerint viselkedtek évek óta. Így nem tehetek mást, mint befejezem a hatástalan népnevelést, s további sok sikert kívánok ehhez. Ha valaki felnőttkorában így viselkedik, az már nem valószínű, hogy meg fog változni.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.751
    Ok, de Te, miért nem tudsz emellett elmenni szó nélkül? Ez valami családi vonás nálatok, vagy magadtól lettél ilyen? Esetleg valami perverz szórakozás ez neked? (mielőtt visszakérdezel, nekem az )

Senior Member
    Hozzászólás
    2.198
    Ha jól értem most azért pattogsz mert válaszoltam a kérésedre. Ez valóban elég beteges tőled, ellenben az egészbe ami vagy bőven belefér.

Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.751
    Idézet Prome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól értem most azért pattogsz mert válaszoltam a kérésedre. Ez valóban elég beteges tőled, ellenben az egészbe ami vagy bőven belefér.

Olyan érzés "beszélgetni" veled,mint amikor a szomszéd palotapincsiével próbálok játszani. Dobálom neki a lasztiját, és mindíg vissza tudja hozni. Ugyan úgy, és ugyan oda leteszi a lábam elé. Aztán lihegve ugrál az első lábain, hogy dobjam el neki megint. Ennyi, kész, pl azt hogy üljön, vagy vakkancson semmi kép nem lehet neki megtanítani. Csak akkor vakkant vagy morog, ha b@sztatom az orrát.

Azt amúgy vágod, hogy a vergődésed, hány, meg hány idősebb, értékes modellezőt űzött el a fórumról? És most nem erről a kis diskulzusra gondolok, hanem a régi hisztieidről.
    Gondolom akkor hiányoztál a troll isiből amikor azt tanították, hogy hol a határ a trollkodásban. Mert ha túltolod, akkor egyszerűen lelépnek akik megunják, és legközelebb nem lesz kivel szórakozz.

Nem csodálnám ha az én posztjaimat is unnák már a többiek, de nincs mit tennem, itt kell szerencsétlenkedni veled. Miattad, lassan engem is kiutálnak innen, akik még nem menekültek el előled.

Gyere mondjad....

Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.751
    Látod? Erről beszéltem. Senki nem örül itt nekünk..
    http://forum.rcmodell.hu/showthread....=1#post1559235

Mondtam, hogy "deja vu-m van valamiért. "

Senior Member
    Hozzászólás
    2.198
    Ez a fórum eredetileg egymás segítéséről és egymással folytatott konstruktív beszélgetésekről szólna nem pedig az újakkal való kötekedésről, majd panaszkodásról, ha nem vágnak ehhez jó képet. Persze lehet erre is használni amire te használod, ha erre vagy igényed, lehet erre is használni, amit ebből a topicból is csináltatok, (az elejére gondolok) ha erre van igényetek.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.198
    "Ok, de Te, miért nem tudsz emellett elmenni szó nélkül?"

Tudod, ha valaki segítséget kér, és/vagy valakibe belekötnek akkor nem csak az a két lehetőség van, hogy szó nélkül elmegyünk mellette, vagy mi magunk (is) belekötünk. De ezt hiába magyarázom annak aki az utóbbit választja, és még reklamál is ha valaki nem csak e kettőből választ...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.198
    (sőt kötekedésnek, egyenesen szemétségnek nevezi ha valaki szól, hogy nem csak ez a két lehetőség van)

Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.751
    A fenébe is, igazad van. Valamint nagyon rosszul csinálunk. Megengeded, hogy ha legközelebb írni szeretnék valamit, valahova, azt előbb elküldjem neked pm ben, hogy megnézd jó lesz e az úgy?

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva