Oldal: 2 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (41) összesen

Téma: AlignT-rex 500LDominator + mikrobeast

Senior Member
    Hozzászólás
    2.205
    Nem egészen. Én senkibe se kötök bele azért, mert kérdez, vagy éppen ír, beszélget.
    Belekötni valakibe mert kérdez, ezt tenni szemétkedés. És ez a ti szokásotok.
    Itt ez megy rendszeresen újra meg újra évről évre.
    Az viszont nem szemétkedés, ha szóvá tesszük, hogy valakik visszatérően újra meg újra szemétkednek.
    Én pedig ilyesmit tettem eddig, most is ezt teszem.
    Te ha ti így érzitek jól magatokat, hát hajrá.
    Szólhat erről is ez a fórum. Mindig leszek újak, akik ezt látva majd távoznak.
    Ti pedig végig itt lesztek, élvezve ezt a közeget amit létrehoztatok magatoknak.
    Ha ez kell nektek, erre van igényetek, nincs akadálya.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    deja vu-m van valamiért.
    Én ráérek. Hozok csipszet, meg kólát.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.205
    Fognak jönni még újak. Azokkal majd elszórakozhatsz értelmes párbeszéd helyett. Amíg nem távoznak ők is, látva mi megy itt.

Senior Member Vili logója
    Hely
    Szentes, Csongrád megye
    Telefon
    70/374-1773
    Hozzászólás
    2.259
    Prome, ne vedd komolyan Petit. Ő néha ilyen, amúgy fasza srác.
    Az örök habozó!

Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Idézet Prome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fognak jönni még újak. Azokkal majd elszórakozhatsz értelmes párbeszéd helyett. Amíg nem távoznak ők is, látva mi megy itt.
    Promi! Én veled vagyok, szerintem teljesen igazad van abban amit írsz. Nem szép dolog az, hogy ha jön egy új tag és rossz helyre nyit egy új témát, egyből szólunk neki, hogy valami nem stimmel. Hiszen ha valaki nem jártas egy témában, akkor előfordul, hogy nem megfelelően cselekszik. Nagyon gáz szerintem is hogy rá van szólva, mert lehet, hogy így egyből elmegy a kedve az egésztől.
    A vitákról nem is beszélve. Nekem sem lenne kedvem egy olyan fórumhoz, ahol állandóan az egymás csesztetése megy. Igazad van teljesen.

Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Idézet Vili eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Prome, ne vedd komolyan Petit. Ő néha ilyen, amúgy fasza srác.
    Vagy pont fordítva. Mindig ilyen vagyok, és csak néha faszagyerek.
    Egyre több a gyökér, de az is lehet, hogy az idő múlásával én vagyok egyre válogatósabb.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.205
    Egyáltalán nem lenne gond, ha hagynátok, hogy a kezdőnek válaszoljon az aki nem offolni akar. A rövid válasz tartalmazhatná azt is, melyik ennek a témának a fóruma s hogy érdemesebb ott folytatni. Akkor az ilyen topik szép lassan elsüllyedne s senkit se zavarna. Akár még lezárni is lehetne így sértődés nélkül, ha tartalmazná a választ és a rövid eligazítást. Akár még egy linkel is végződhetne a lezárt topik, ez még jobb lenne, mely arra mutat ahol pl. kezdő kis kérdések lennének. Megvan ez oldva motorikusan, árnyéktopic a neve. S ott ahova mutatna, aki akar akár folyathatná is és senkit se zavarna. Ennek a lehetősége megvan, csak a szándék hiányzik.
    Helyette ez megy az újakkal amit itt is láttunk.
    Tisztában vagyok vele, hogy a gyakorlat ez, hisz látom újra és újra ha bejön egy kezdő, hogyan viselkedtek vele. Amit leírtam, az egy olyan luxus, amit itt sokan nem engedhetnek meg maguknak. Az újakat kétes hangnemben kioktatni ennél itt sokkalta fontosabb. Persze nevezhetjük ezt szólásnak, s gondolhatjuk, hogy az stimmel ahogyan itt szóltatok neki, és az nem stimmel ha valaki bejön s kezdőként feltesz egy kérdést ami ha megválaszolásra kerül elsüllyed és senkit se zavar.. De ugye ahogy már kifejtettem nektek nem erre van igényetek hanem arra amit e topic elején műveltetek. Ha pedig valaki leírja hogy lehetne ezt kulturáltan megoldani, panaszkodtok. Mert az nem tetszik nektek. Itt úgyis inkább ennek van kultusza, ami most is történt, így mondhatjuk, itt ez stimmel s nem az amiről eddig írtam.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.205
    Összefoglalva, tisztában vagyok azzal, hogy itt a jövőben is ez lesz. Ha jön egy új páran majd belekötnek kioktatják s okoznak majd ezzel sok kellemetlen perceket azoknak is akik helyeselve a kioktató mellé állnak. Az új pedig vagy távozik vagy marad, a topic pedig vagy elsüllyed vagy törlésre kerül, vagy lesz egy újabb topic ami így kezdődik mint ez is. Sok ilyen kezdetű topic van, itt ugyanis ez egyfajta szokás.

Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Még azt leírhatnád pár sorban, hogy az miért volt, hogy ha ilyen jól látod a dolgokat, miért mégis téged akartak kizárni, vagy csak felfüggeszteni (erre már nem emlékszem pontosan, mert a legkevésbé sem érdekelt). Érdekelne mi a véleményed erről, már csak azért is mert szerintem tök jól leírod itt a fórumban, hogy mi a baj ezzel a fórummal.
    Illetve megkérnélek, hogy linkelj ide pár hozzászólásodat, amiben pozitívan állsz bármihez is (lehet, hogy nem ez a legjobb megfogalmazás, szóval valami olyasmit amiben nem kioktatni próbálsz valakit, vagy nem negatív a téma). Lehet, hogy van csak én nem találkoztam vele. Nagyon szívesen olvasgatnám azt is felüdülés képen.

Senior Member chris. logója
    Hely
    Salzburg
    Hozzászólás
    1.239
    Főzési tanácsok.
    Várd meg, még buborékok lesznek a víz felszínén és kész a forró víz!
    DEVO 10
    T-Rex - Raptor - Predator
    62,18

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve