Oldal: 1 / 5 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (44) összesen

Téma: Tavaszi Modellbörze - EMH / DMBK

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482

Tavaszi Modellbörze - EMH / DMBK

Sziasztok!

Szeretettel várunk Benneteket 2017. április 9-én, 10:00 és 14:00 között, az idén új helyszínen , a Dunakeszi Modellező Baráti Kör -Dunakeszi modellező reptéren megrendezésre kerülő tavaszi modellbörzén.

Nem csak akkor érdemes eljönnöd, ha eladnál, vagy vásárolnál, de akkor is, ha csak nézelődni, beszélgetni szeretnél, vagy belekóstolnál a gyönyörűen karban tartott dunakeszi modellreptér légterébe.

KOORDINÁTÁK: É47°36'28,96" és K19°08'45,95"

TÉRKÉP: https://goo.gl/maps/BMMP7QX3bXn

HELYSZÍN MEGKÖZELÍTÉSE:
    Mivel a reptéri kifutópályán áthaladni szigorúan tilos, a helyszín megközelítése kizárólag Dunakeszi alsó, Pálya utca, illetve az Alagi major /M3/ felöl lehetséges. A reptéri hangárok felől érkezőket visszafordítjuk.

PARKOLÁS: A belső - sorompóval elzárt - területre autóval kizárólag az eladók járművei hajthatnak be. Az autókat a szokásos módon, orral kifelé két sorban fogjuk elhelyezni, így egy folyosót képezve az adás vételhez. A vásárlók, látogatók, modellezni vágyók a sorompón kívüli, út melletti részen parkolhatnak. A helyszínen a szervezők mindenkinek segítenek majd az eligazodásban.

REPTETÉS: A maximális biztonság érdekében bármilyen légi modell reptetése kizárólag érvényes biztosítással (igazolhatóan), az arra kijelölt felszálló helyen, a helyszínen kifüggesztett reptéri rend megismerése után és az aznapra kijelölt repítés vezető engedélyével és irányítása mellett lehetséges.

"BATYU BÁR": Ha tudtok, kérjük hozzatok magatokkal némi harapnivalót, üdítőt (ropi ,sós süti, ásványvíz, üdítő, rágcsa...stb.), melyet érkezéskor a közösbe téve, mindenki választhat magának kedvére valót.

Ha van rá lehetőségetek, kérjek jelezzétek részvételi szándékotokat a Facebookon, az alábbi linken:

https://www.facebook.com/events/1220478818070133/

Felhívjuk figyelmeteket, hogy az eseményen fotó és videó-felvétel is készülhet, ezt a megjelenéssel mindenki automatikusan elfogadja és beleegyezik a felvételek közzé tételébe.

Várunk tehát Benneteket, sok jó adás-vételt, kellemes beszélgetéseket, szép leszállásokat és nagyon kellemes időtöltést kívánunk!

Üdv. Kreutz Laci / EMH SE
    Csatolt k Csatolt k
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.336
    Hát akkor ez nem nagyon pálya nekem ....pedig szerettem volna elmenni és a maradék modell repcsijeim elboltolni ........de próba nélkül kicsi az esélye annak ,hogy valaki megveszi ..........én meg pont azért adnám el mert a reptetési szabályokat nem szeretném gyakorolni .............

Senior Member attila67 logója
    Hozzászólás
    1.299
    Ahogy gondolod, de ha figyelmesen elolvasod, akkor nem kizárt a repítés, sőt ....., csak be kell tartani bizonyos szabályokat annak érdekében, hogy még sokáig használhassuk a repteret, na meg persze senkit ne érjen sérülés, vagy kár.
    Maxir, Mini Titan, MSH Protos + repülők, MX12 40 mhz+Assan 2,4 GHz, Spektrum DX9 2,4 GHz

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.336
    Idézet attila67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy gondolod, de ha figyelmesen elolvasod, akkor nem kizárt a repítés, sőt ....., csak be kell tartani bizonyos szabályokat annak érdekében, hogy még sokáig használhassuk a repteret, na meg persze senkit ne érjen sérülés, vagy kár.
    Persze.....figyelmesen elolvastam és ott találtam a ...... bármilyen légi modell reptetése kizárólag érvényes biztosítással (igazolhatóan), ........ leírást .......ez nekem nincs ...ezért sajnálom a dolgot ....Pedig szerettem volna elmenni ...de lehet ,hogy ez nem fog vissza tartani .

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.124
    Meg hát ugye nem lesz zsíroskenyér sem.... ez már nem ugyan az a buli sajnos...

Senior Member gyr logója
    Hozzászólás
    368
    Ha a "Máyásföld érzéshez" csak a zsíroskenyér hiányzik, akkor hozzál magaddal.

Hozzászólás
    1.299
    Zsíroskenyér helyett lesz más!
    Maxir, Mini Titan, MSH Protos + repülők, MX12 40 mhz+Assan 2,4 GHz, Spektrum DX9 2,4 GHz

Senior Member gyr logója
    Hozzászólás
    368
    Leginkább azért izguljunk, hogy szép tavaszi időjárás legyen.

Hozzászólás
    1.299
    Így igaz!!!

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482
    Úgy tűnik, a zsíroskenyér stratégiai kérdés, ezért mi komolyan vesszük :-) azt azért talán érdemes nem elfelejteni, hogy idén sajnos a Mátyásföldi börze a szokásos felállásban nem tudott létre jönni. A mostani kezdeményezés leginkább arról szól, hogy ez a tradícionális rendezvény ne legyen az enyészeté (save the börze!). Lehet, hogy most nem lesz zsíroskenyér, de legalább továbbra is van lehetőség a modellek csere-beréjére, találkozásra, beszélgetésre, reptetésre. Arról pedig, hogy mi lesz a börzével később, lesz idő gondolkodni, ötletelni, így a zsíroskenyér kérdésről is lehet majd dönteni :-) Csak azt mondhatom, gyertek el, érezzétek jól Magatokat és mutassátok meg, hogy kell a börze a jövőben is! :-)
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Oldal: 1 / 5 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva