Oldal: 4 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (44) összesen

Téma: Tavaszi Modellbörze - EMH / DMBK

Senior Member gyr logója
    Hozzászólás
    368
    Minden elismerésem a Rendezőké! Apró részletekre is kiterjed a figyelmük, mint például az árok felett átívelő rögtönzött hidak. Az MMSZ tagok biztosítási feltételében lévő "lyukat" pedig igen ügyesen átívelték az ide is beszerkesztett "Megállapodással". Sok régi kedves ismerőssel talákoztam, és sok számomra értékes dolgot vásároltam. Az e miatti jó kedvemet a kitűnő időjárás csak fokozta.Ez a nap azt is bebizonyította, hogy egy azon repülőtéren kellő körültekintésel lehet nagy gépes, és modell repülés is.
    A verseny éved végén ősszel várjuk a folytatást!
    Még egyszer: Gratulálok a szervezőknek!

Senior Member Vírus logója
    Hely
    Budapest XV
    Telefon
    0620 5406464
    Hozzászólás
    2.124
    Ez valóban nem az a buli volt....

Ezt inkább nevezném egy színvonalas rendezvénynek, kihangosítás, zene, bemutatók mint "csak" egy börzének... Gratulálok a rendezvényt szervezőknek!
    Külön köszönöm a zsíroskenyér lehetőséget!! Bár tudom, hogy nem miattam volt de az mit sem számít...

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482
    Köszönjük minden látogatónak, vevőnek- eladónak, hogy megtisztelt bennünket figyelmével. Ez valóban nem AZ a rendezvény, mert az idők, körülmények változnak, így nekünk is változnunk kell, de azt gondolom egy sikeres, jó hangulatú rendezvényt sikerült közösen összehoznunk. Remélem, hogy ez börze egy új korszak kezdete. Köszönjük a helyszínt a Dunakeszi Modellező Baráti körnek, és a marketinget az Együtt a Légimodellezésért Polgári Csoportnak.

A rendezvényen készült videót hamarosan közzétesszük.

Üdv. Kreutz Laci / EMH SE
    Csatolt k Csatolt k
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Senior Member
    Hozzászólás
    4.483
    Nagyon gratula!!!!!! Csak jót hallani ! Így tovàbb!
    06704256904

Senior Member rotax logója
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólás
    392
    Sziasztok!

Nagyon jó érzés olvasni az elismerő szavakat!
    Mindenkinek köszönjük aki hozzájárult a rendezvény sikeréhez,legyen ez látogató,eladó ,vevő,vagy csak nézelődő ,szervező!
    Reméljük hagyományt tudunk teremteni!

Találkozunk ŐSSZEL!
    Lepa Brena ,DMBK Ha meghalok azt nem élem túl!

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.336
    Újat biztosan nem mondok azzal ,hogy egy nagyon jól szervezett rendezvény (Börze) volt . Gratulálok !
    Barátommal (aki nem modellező) nagyon jól éreztük magunkat ...........bár kicsit sokat kellet autózni hozzátok , de megérte és köszönöm ,hogy ott lehettünk .
    Üdv .Móki

Sziasztok!!! Én is szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz, valóban nagyon-nagyon kellemes légkör várta az ide látogatókat!!! Számomra, - mivel én jó ideje nem voltam reptér közelében időhiány miatt - , felüdülés volt újra reptéri levegőt lélegezni! Mivel a kislányom novemberi születésű, az idei tavasz az első biztonságos és igazán kimozdulós idő, és persze kapva kaptam az alkalmon, hogy végre újra jelen lehessek, és hát nem csalódtam! Mindketten nagyon jól éreztük magunkat, ő persze sokat mosolygott és csodálkozott ), egyszóval köszönet a szervezőknek a remek rendezvényért és lehetőségért, élmény volt !!!
    Ideje összeraknom a megmaradt gépemet !!! )))))))
    Nagy-nagy GRATULA és KÖSZÖNET !!!!!!!!!!! )))))

Támogató Veghlacus logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06309906240
    Hozzászólás
    1.052
    Sziasztok!

Szeretném megköszönni a lehetőséget! Nagyon jól éreztem magam. Ment az üzlet, szólt a zene, tömtem magamba a zsíros deszkát, és még repülhettem is!

Szuper volt!

Üdv.Laca.
    Utoljára módosítva: Veghlacus által : 2017-04-09 23:26 Oka: Képek feltöltése
    Futaba FF10+TM10, Hirobo SST Eagle Freya 700, Reichard Prima, Metzger Ferenc féle hidroplán Dji Naza F550
    06309906240

Member
    Hozzászólás
    34
    Ma az derült ki, hogy a modellező társadalom, köszöni szépen, él és boldogul, elég, ha békén hagyják.

Aki benne volt, tudja, hogy valójában nagyon könnyű volt megrendezni, mert minden együtt volt, hit, elkötelezettség és cselekvő szándék. Az első gondolattól kezdve, a csapatok feladatmegosztásán keresztül a jogi hézagok betöméséig, elég volt annyi, hogy mindenki pontosan azt csinálta, amit vállalt. Az pedig óriási megtiszteltetés mindannyiunknak, hogy ilyen rengetegen eljöttek, és ténylegesen kis modellező fesztivállá változtatták ezt a napot.

Büszke vagyok, hogy a részese lehettem, minden oldalról.

Zentai István
    Együtt a Légi Modellezésért Polgári Mozgalom
    TRex600CF, Agusta A109 (TRex500 ESP), TRex450 Sport, Trex250 SE, Bell 206 (Esky Belt CP V2), Walkera #60B, Roban MD500E (Trex 250SE), Bell206 (v977), v977

Junior Member
    Hozzászólás
    4
    Sziasztok!

Kellemes nap volt, köszönet a szervezőknek.
    Néhány fotó: https://youtu.be/z3Ptu7D15Oc

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve