Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345
Eredmény: 41 - 44 (44) összesen

Téma: Tavaszi Modellbörze - EMH / DMBK

Senior Member
    Hozzászólás
    496
    Így a vége felé nehéz mit mondanom hiszen minden szépet jót már leirtatok, sajnálom hogy nemigazán tudtam részt venni a rendezésben Gyulával napi szinten telefonon és személyesen is beszéltem mégis igen sok pozitív meglepetésben volt részem. Köszönöm minden résztvevőnek a segítségét hogy egy nagyon jó "börzét" az az repnapot, bemutatót modellező baráti napon vehetünk részt. Köszönöm minden modellezőnek hogy elfogadták hívó szavunkat és eljöttetek Dunakeszire jó volt rég nem látott barátokkal találkozni beszélgetni, a vásár is működött sok minden új gazdára talált. Rudi barátunk szép bemutatóján kívül is tett még egy szép dolgot Eladásra hozott helikopterét felajánlotta egyesületünk arra érdemes gyakorlottabb modellezőjének, lehet hogy ebből nem lesz hagyomány de ha mégis ne feledjétek Dunakeszin kezdődött.

T Pusztay József

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482
    Összefoglaló videó hamarosan...

https://www.youtube.com/watch?v=R-tPwXld3YE
    Utoljára módosítva: pilot11 által : 2017-04-12 15:13
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Senior Member attila67 logója
    Hozzászólás
    1.236
    Sziasztok!

Ismét, immár második alkalommal is megrendezésre kerül az EMH-DMBK közös szervezésű modell börze!!!

Időpontja: 2018. 05. 06.

Ha Mátyásföldön nem tudtál mindent eladni, vagy megbántad, hogy egy vételt elmulasztottál, vagy csak egyszerűen szereted a börzék hangulatát, nézelődnél, vagy a barátaiddal akarsz találkozni, beszélgetni, vagy egyszerűen csak úgy, akkor szeretettel várunk Benneteket 2018. május 06-án, 10:00 és 14:00 óra között a Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület -Dunakeszi modellező reptéren megrendezésre kerülő tavaszi modellbörzén.

KOORDINÁTÁK: É47°36'28,96" és K19°08'45,95"

TÉRKÉP: https://goo.gl/maps/BMMP7QX3bXn

HELYSZÍN MEGKÖZELÍTÉSE:
    Mivel a reptéri kifutópályán áthaladni szigorúan tilos, a helyszín megközelítése kizárólag Dunakeszi alsó, Pálya utca, illetve az Alagi major /M3/ felöl lehetséges. A reptéri hangárok felől már beléptető rendszerrel ellátott sorompó zárja le az utat.

PARKOLÁS: A belső - úgyszintén sorompóval elzárt - területre autóval kizárólag az eladók járművei hajthatnak be. Az autókat a szokásos módon, orral kifelé két sorban fogjuk elhelyezni, így egy folyosót képezve az adás vételhez. A vásárlók, látogatók, modellezni vágyók a sorompón kívüli, út melletti részen parkolhatnak. A helyszínen a szervezők mindenkinek segítenek majd az eligazodásban.

REPTETÉS: A DMBK Egyesület modellreptere eseti légtérengedéllyel rendelkezik!!! A maximális biztonság érdekében bármilyen légi modell reptetése kizárólag érvényes biztosítással (igazolhatóan), az arra kijelölt felszálló helyen, a helyszínen kifüggesztett reptéri rend megismerése után és az aznapra kijelölt repítés vezető engedélyével és irányítása mellett lehetséges.

"BATYU BÁR": Ha tudtok, kérjük hozzatok magatokkal némi harapnivalót, üdítőt (ropi ,sós süti, ásványvíz, üdítő, rágcsa...stb.), melyet érkezéskor a közösbe téve, mindenki választhat magának kedvére valót. Azért valami enni-innivalóról mi is gondoskodunk.

Felhívjuk figyelmeteket, hogy az eseményen fotó és videó-felvétel is készülhet, ezt a megjelenéssel mindenki automatikusan elfogadja és beleegyezik a felvételek közzé tételébe.

Várunk tehát Benneteket, sok jó adás-vételt, kellemes beszélgetéseket, szép leszállásokat és nagyon kellemes időtöltést kívánunk!

Üdvözlettel:
    EHM SE és a DMBK Egyesület Vezetősége
    Maxir, Mini Titan, MSH Protos + repülők, MX12 40 mhz+Assan 2,4 GHz, Spektrum DX9 2,4 GHz

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 12345

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva