Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen

Téma: walkera

Senior Member
    Hozzászólás
    2.732

Re: walkera

Idézet TonyC eredeti hozzászólása
    A TZ is walkera? Ezt se tudtam.
    Akkor az is sz@r...

Viccet félretéve,500 fontot nem ér!
    Ennyiből összeraksz egy Shuttle Plus-t. És az nagybetűs HIROBO.
    Nem pedig szopás.

Üdv.:TonyC!!!
    A hozzászólásaim alatt ami van az alá már soha nem is megyek de az a TZ50 kilóg a walkerás palettából.
    Mert sztem csak a nevet bigyeztette oda.

Zsolti.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.570

Meg azt se felejtsük el, hogy nem mindegy, hogy egy 450es helinek reccsen el egy linkje, vagy vezérlőkarja anyaghibából kifolyólag, amit úgysem sejtünk előre, vagy egy robbanósnak!
    Van itthon pár márka forgalomban. Akik árulják, azok azért választották azokat, hgy sokat el tudjanak adni belőle. Rossz üzletpolitika lenne nagytételben berendelni egy boltnak (mert ha keveset vesz, akkor drágább) olyat, ami nincs tesztelve eleget, nem ismerik a márkát sehol és itthon derül ki a 4. 5. eladottnál, hogy típushibáktól hemzseg. a többit hogy adnák el a Magyar piacon, miután futótűzként terjed, hogy rosszul van fröccsöntve, vagy a csapágyak cserések, vagy....? Szóval a nagyobb forgalmazók azért vesznek ALIGNt, Hirobot, Thunder Tigert, mert hosszabbtávon is sokat el lehet adni belőle!
    Lamb, meg lusta ezt leírni mind, mert azt hiszi, hogy más is tudja !

Más: annak megfelelően, hogy ki-milyen tudással rendelkezik heliirányítás, illetve SZERELÉS terén, a gyakorlottabbak elboldogulnak a gyengébb beállításokkal, szerényebb képességű elektronikával is és szép programokat repülgetnek a "szarral" is. (a gyakorlatlan pilótának kell a legjobb konfig!!!) A kezdőknek meg a sokadik bosszúság után elmegy a kedve az egésztől, mert a mai társadalom színe nem kitartó és nem elég lelkes! Majdnem mindenki végigszívta a modellezését, mert spórolni akart, meg úgygondolta, hogy majd ha kicsit jobban repül, akkor majd költ rá többet. Aki meg hallgatott a tapasztaltabbra (többet szívott modellezőre) az megvette azt, ami tuti jó és működik és sikerélményt ad és lehet vele fejlődni is és....

És ha ezek a sorok leperegnek az olvasókról, akkor kívánom nekik, hogy legyen kitartás bennük, meg türelem, meg készség a szereléshez, meg több pénz a pénztárcájukba, mint amiből elsőre is kijönne egy normális heli!

Senior Member
    Hozzászólás
    2.850

Nem szeretném senkinek a tudását és tapasztalatát kétségbe vonni. Az én szerény tapasztalatom a márkák felé mutat.
    Egy korszak vége.......

Senior Member
    Hozzászólás
    2.732

Idézet drosera eredeti hozzászólása
    Szerintetek érdemes Walkera 83-as (nitro)helit venni?:?:
    Ahogy elnéztem nem tűnt gagyinak, bár.... :wink:
    Szia Drosera!

Szerintem erre gondolsz:
    http://forum.rcmodell.hu/index.php/topic,50127.0.html

Vissza olvastam ezt a topikot megkövetem magam mert a heli rácáfolt a walkerás névre.
    Ritka kellemes csalódás.
    A fenti topikban folyt köv. a heliről.

Zsolti.

Member
    Hely
    Himod, messze nyugaton
    Telefon
    20/3407217
    Hozzászólás
    69
    Sziasztok!
    Walakinek van eladó Walkera vevője minimum 5 csatornás?

Üdv,

Szabi
    DJI F450, Century hexa, f27 230mm, Gopro3+4, Devo 12s, 3DR Solo,

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve