Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen

Téma: Stribog F3F - RTG Model

Roli,
    Írtam pü-t a javításhoz. Ugyanolyan jól fog repülni. A "szárny kiharapások" bárkivel előfordulhatnak terep miatt, persze bosszantó.
    A rétegrended akkor a vékonyabb karbon (tehát nem 160-as, hanem 90 körüli) kívül, majd töltőanyag (herex vagy balsa esetleg) majd ismét egy szénszövet réteg, esetleg vékonyabb, mint 90g-os, leginkább 65-ös.
    f3x(pont)hu

Member
    Hozzászólás
    46
    Idézet kabir bedi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Roli!
    Mi történt?
    Szia! Az adóakksim lemerült és gyorsan landolnom kellett. Leszálláskor madárféket nyitottam de az orrát megemelte igy tovább siklott felénk a gép. És sajna pont Feri barátom lábát kapta telibe...szal 30 perc repülés jobb szárnytöréssel zárult. A gép jól ment, baromi gyorsan reagál csűrőre. Iveléssel meg egészen megnyugszik és métereket emelkedik széllel szemben.

Tapatalkkal küldve az én SM-J500F eszközömről

Member
    Hozzászólás
    46
    Idézet F3X.hu2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Roli,
    Írtam pü-t a javításhoz. Ugyanolyan jól fog repülni. A "szárny kiharapások" bárkivel előfordulhatnak terep miatt, persze bosszantó.
    A rétegrended akkor a vékonyabb karbon (tehát nem 160-as, hanem 90 körüli) kívül, majd töltőanyag (herex vagy balsa esetleg) majd ismét egy szénszövet réteg, esetleg vékonyabb, mint 90g-os, leginkább 65-ös.
    Szia! Köszi a javitási tanácsokat privátban. A héj magja zöldes színü herex lesz és a szövet vastagság is az lehet amit irsz. Milántól majd kérek megerősítést a rétegrendröl.
    Üdv Roli

Tapatalkkal küldve az én SM-J500F eszközömről

" repülés jobb szárnytöréssel zárult."
    Élőben megnézve ez egy nem nagy sérülés az egyik szárnyon a belépőn, kiharapás kifejezéssel illetŐ szintet is csak messziről közelíti (egy bevágás-szerű sérülés és egy orrfelnyílós "felpuhulás" egymás mellett), szóval meg lesz javítva!
    f3x(pont)hu

Member
    Hozzászólás
    46
    Sziasztok!

Tettem fel ujabb kepeket a javitasrol: https://goo.gl/photos/RYyJhU5sUAEDTdq79
    Sajnos a festes nagyon lassan keszült el, de legalabb szepen sikerült. Tegnap repült a gep es fantasztikusan jol megy. Meg allitgatnom kell par mixen, meg sulyponton elörebb egy picit, de alapvetöen jo indulatu gep. Majd igyekszem par videot is posztolni a gepröl.

üdv: Roli

Senior Member csaron logója
    Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    591
    Emelem kalapom a javítás minősége előtt!
    A festést hogyan sikerült ilyen szépre? Milyen festékkel? hogyan políroztad?
    Á.

Ügyes vagy! Kicsit elhúzódott, vagy ez korábban történt? A herexet jobb is, hogy kihagytad, teljesen jó ez így is, szép is, jó is!
    f3x(pont)hu

Ps. hasonló vár rám is, majd írok összefoglalót a múlt hétvégi Donovaly F3F WC-ről.
    f3x(pont)hu

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve