Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: Wltoys JJRC A959 1/18 RC Car

Member Szabi46 logója
    Hely
    Tolna megye
    Hozzászólás
    37

Wltoys JJRC A959 1/18 RC Car

Ma kaptam meg ezt a kis autót, és soha nem volt még ilyen nekem.
    A fura, hogy sípol kis gázadásnál, nyikorog amikor kormányozok, és az első kerék összetartás fura számomra, bár lehet, hogy így kell állnia, mint egy igazi Drift autónak, hogy kicsit kifele fordul mindegyik oldal. Valamint az első Teleszkóppal mit tudok kezdeni, hogy rendesen működjön?
    innen rendeltem: www.tomtop.com

a959 rc car.jpg
    https://www.youtube.com/watch?v=2D6RJlgU0pE
    JJRC H6c - elveszett / Eachine H8 mini + DJI Phantom fc40

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.306
    Hát nem sok választ kaptál. Ha már igy összefutottunk mint ujdonsült autótulajdonosok, leirom amit tapasztaltam. Ugyan ezt csinálja az én autóm is. Ezek szerint ez igy normális. Úgy döntöttem, hogy azért ilyen, mert játék kategória és nagyon kinai. Innentől kezdve Had menjen. Hát teljesen meg vagyok vele elégedve. Megy mint a golyó, birja a gyűrődést és három korosztályos tesztet is elviselte( 8 és 12 éves unoka, a fiam meg én). Mindenki meg volt vele elégedve. Az enyémen már kis fpv kamara is van, igy lehet videoszemüveggel vezetni. Alapvetően ezért vettem, mert igy szokom a szemüveget, mert a verseny drón egy kicsit még nagyon nem megy. Gondoltam hátha ez segit. Tennék fel képet is, csak fogalmam sincs hogyan kell.

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.306
    Kis nátalakitás. Rettentő jó játék fpv-ben vezetni.
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.919
    Megnéztem a videót is, meg a leírást is.
    Szóval szépen sorrendben:
    "A fura, hogy sípol kis gázadásnál"
    Ezt a motor adja ki, teljesen normális jelenség, hallgasd meg a mosógépet.

"nyikorog amikor kormányozok"
    Ez valószínűleg a gömbcsuklók műve. Ha műanyag a gömbcsuklószem, akkor sokkal gyakoribb jelenség, de nem ritka a fém szemesnél sem. Oka: Szorul, vagy adott ponton feszül a kormányzás maga, és a terhelés alatt a műanyag a másik anyaggal összenyomódva adja ki a nyikorgó hangot. Ha másfajta hangja van, mondjuk vinnyogó, akkor az a szervó hangja. Teljesen normális.

"és az első kerék összetartás fura számomra, bár lehet, hogy így kell állnia, mint egy igazi Drift autónak, hogy kicsit kifele fordul mindegyik oldal."
    Általában minden OFF-Road autónál ilyen a kerekek összetartási szöge. Haladási irány az A. Ez a stabilitást biztosítja, hogy poros, murvás részen ne törjön ki a fara (annak ellenére is, hogy ha 4x4 a hajtás)

..\\ A //
    -....||
    ..// ^ \\

"Valamint az első Teleszkóppal mit tudok kezdeni, hogy rendesen működjön?"
    Vagy cserés, vagy elfogadod, ez ilyen kategória. Amennyiben olajos, és fel lehet tölteni, jó lenne egy olajcsere benne. De az is lehet, hogy ha variálható a lengéscsillapítók befogató pontja, akkor meg kell keresni a 2 legközelebbi pontot a felső és alsó részen. Esetleg gyártasz rá valami távtartót a rugó fölé és máris emelkedik a hasmagasság. (mert a videó alapján nekem úgy tűnik, hogy a rugó nem bírja kirugózni) Tamiya-nál van is valami gyári megoldás rá, azt kéne leutánozni.
    https://images-na.ssl-images-amazon....mL._SX300_.jpg
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz