Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: KBAR V2 5.3.4 Pro K8 3 Axis Gyro Flybarless System

Question KBAR V2 5.3.4 Pro K8 3 Axis Gyro Flybarless System

Sziasztok!

Használ valaki ilyen "KBAR V2 5.3.4 Pro K8 3 Axis Gyro Flybarless System" 3G vezérlőt.
    Tarot és CopterX hasonló koppintásokat használtam azokkal meg is vagyok (voltam elégedve.) Ezzel most találkozom.
    Szerintetek?
    Köszi. T. Misu
    T-Rex 500 DFC Pro BeastX Plus; ALZ 450 DFC CopterX 3x2000; Spektrum Dx6i - mert repülni jó!!!

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Telefon
    06205017417
    Hozzászólás
    1.728
    Vehetnél egyszer már nem másolt fbl-t is, lehet meglepődnél
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Idézet Poli27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vehetnél egyszer már nem másolt fbl-t is, lehet meglepődnél
    Szia Poli27!

Á vettem már, az van az T-rex 500-ban és valóban jó, de most vettem egy ALZ 380 -as gépet és az jön hozzá. Gondoltam megkérdezem ki látott már ilyet élőben? Van nekem egy 450 es gépem egy CopterX 3x2000 vezérlővel az pl. tökéletes eddig.

Üdv. T. Misu
    T-Rex 500 DFC Pro BeastX Plus; ALZ 450 DFC CopterX 3x2000; Spektrum Dx6i - mert repülni jó!!!

Member Frigetrus logója
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    97
    Aktuális még a kérdés?
    Nekem van a T-Rex 250-en, és sokkal stabilabbnak érzem vele a gépet mint a 3GX-el. Nagyon szuper kis cucc, ennyi pénzért meg pláne. Mikado szoftvert lehet használni a programozás során. Megbízhatóságról túl sokat nem tudok nyilatkozni, de kb. 50-60 start van benne, probléma nélkül. 450-esemen BeastX van, de semmivel nem érzem jobbnak az én szintemen.
    Szigorúan magánvélemény, kezdő szinten, szóval kéretik így kezelni!
    Align T-Rex 150DFC, Align T-Rex 250 Pro DFC +KBar, Tarot 450 Pro FBL V2 +Spektrum AR7200BX, Spektrum DX6i, VRX Blast

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva